Ultimate Low Impact Exercise and Nutrition App pre Android

Ch├┤dza je vynikaj├║ci sp├┤sob, ako zosta┼ą fit a svie┼żi. Napriek tomu, ┼że prech├ídzky vo vo─żnom ─Źase nie s├║ pre kond├şciu a┼ż tak├ę u┼żito─Źn├ę, silov├í ch├┤dza v├ím rozhodne m├┤┼że pom├┤c┼ą sp├íli┼ą tuk. Map My Walk je aplik├ícia, ktor├í v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą pri pe┼í├şch dobrodru┼żstv├ích.

Na prech├ídzky do parku je v┼żdy lep┼íie ma┼ą so sebou sprievodn├║ aplik├íciu. T├íto aplik├ícia sa mi p├í─Źila, preto┼że mi poskytla v┼íetko, ─Źo som pri ch├┤dzi na cvi─Źenie potreboval. Od vych├ídzkov├Żch m├íp po v├Ż┼żivu je pokryt├ę takmer v┼íetko.

Slu┼żba Map My Walk sa taktie┼ż umiestnila na prvom mieste v zozname na┼íich najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre krokomer pre Android. Jeho jednoduch├Ż dizajn a intuit├şvne ovl├ídanie boli p├┤sobiv├ę.

Pre t├Żch z v├ís, ktor├ş chc├║ integrovanej┼í├ş pr├şstup k svojej kond├şcii, m├┤┼że t├íto aplik├ícia pracova┼ą s va┼íim vych├ídzkov├Żm vybaven├şm. M├┤┼żete napr├şklad prida┼ą svoju ┼íportov├║ obuv (vhodnej┼íiu ako ┼íportov├í zna─Źka) a aplik├ícia m├┤┼że za─Źa┼ą sledova┼ą po─Źet najazden├Żch kilometrov. Dokonca v├ís bude informova┼ą, ke─Ć budete potrebova┼ą aktualiz├íciu.

Cover art

Ultimate Low Impact Exercise and Nutrition App pre Android 2

Dobro

Map My Walk m├í ve─żmi dobre navrhnut├ę rozhranie. V┼íetko je ─żahko dostupn├ę a otvoren├ę takmer odkia─żko─żvek. Aplik├ícia na mapovanie va┼íich prech├ídzok pou┼ż├şva presn├ę slu┼żby ur─Źovania polohy.

Map My Walk v├ím pom├┤┼że sledova┼ą va┼íe cvi─Źenia a pokroky a poskytne v├ím podrobn├ę inform├ície o va┼íich prech├ídzkach. Ak chcete vedie┼ą, ko─żko kal├│ri├ş ste sp├ílili, je to aplik├ícia, ktor├í to m├┤┼że urobi┼ą za v├ís. Aj ke─Ć je k dispoz├şcii pl├ín predplatn├ęho, ÔÇőÔÇőbezplatn├í aplik├ícia poskytuje v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą o svojich prech├ídzkach.

Zl├Ż

Na Map My Walk sa nie je ve─żmi ─Źo s┼ąa┼żova┼ą. Nie som ve─żk├Ż fan├║┼íik ch├┤dze, ale t├íto aplik├ícia bola stabiln├í po─Źas prech├ídzok, ktor├ę som absolvoval nieko─żko mesiacov dozadu. Niekedy aplik├ícia trochu zmapuje moje prech├ídzky, ale to je prijate─żn├í chyba.

Aplik├ícia m├┤┼że tie┼ż sp├┤sobi┼ą, ┼że zariadenie pobe┼ż├ş o nie─Źo teplej┼íie, ako som o─Źak├íval. Nem├┤┼żem presne ur─Źi┼ą, kedy a pre─Źo sa to stalo.

Spodn├Ż riadok

Ak h─żad├íte bezplatn├║ aplik├íciu pre pe┼í├şch pre Android, zaobstarajte si t├║to aplik├íciu bez ob├ív. Poskytuje v├Żnimo─Źn├ę slu┼żby a je zadarmo. V┼íetko, ─Źo budete potrebova┼ą, je v├Żvoj├írom ponechan├ę zadarmo, a preto t├║to aplik├íciu vrelo odpor├║─Źam. Po zaplaten├ş predplatn├ęho m├┤┼żete reklamy odstra┼łova┼ą a z├şska┼ą aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch funkci├ş.

Inštalácia a spustenie

Aplik├ícia je dod├ívan├í v praktickom bal├şku, ktor├ęho s┼ąahovanie bude trva┼ą iba chv├ş─żu. Nie je to mal├Ż s├║bor aplik├ície, tak┼że pri jeho s┼ąahovan├ş m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą nieko─żko MB vyu┼żitie d├ít. Aplik├íciu je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą priamo z Google Play Store, a ni─Ź viac nie je potrebn├ę.

Map My Walk APp Recenzia Android001

Po in┼ítal├ícii m├┤┼żete aplik├íciu spusti┼ą pomocou oznamovacej li┼íty alebo z├ísuvky na aplik├íciu. Aplik├ícia je dod├ívan├í s povinn├Żm prihl├ísen├şm, ktor├ę je pod─ża m┼ła v tomto pr├şpade opodstatnen├ę. Aplik├ícia pre v├ís sleduje ve─ża vec├ş, tak┼że na zobrazenie v┼íetk├Żch z├íznamov je prirodzene potrebn├Ż ├║─Źet. S prihl├ísen├şm s├║ spojen├ę aj niektor├ę soci├ílne funkcie, preto si mysl├şm, ┼że je lep┼íie si vytvori┼ą ├║─Źet.

Map My Walk APp Recenzia Android002

T├íto bezplatn├í aplik├ícia krokomer pre Android je dod├ívan├í s robustn├Żm n├ívodom, ktor├Ż je skryt├Żm po┼żehnan├şm. Tutori├íl v├ím u─żah─Ź├ş pr├ícu s aplik├íciou t├Żm, ┼że vysvetl├ş v┼íetky funkcie jednu po druhej. Odpor├║─Źam v├ím pozrie┼ą sa na tento n├ívod aspo┼ł raz. Ak chcete sko─Źi┼ą priamo do akcie, aplik├ícia v├ím to umo┼ż┼łuje aj presko─Źi┼ą.

Map My Walk APp Recenzia Android003

Rozhranie

Ke─Ć som aplik├íciu prv├Żkr├ít spustil, presmerovalo ma to priamo na str├ínku za─Źiatku cvi─Źenia. Bolo to trochu zvl├í┼ítne, preto┼że som o─Źak├íval typick├║ hlavn├║ obrazovku. Ale potom, ─Źo som aplik├íciu nieko─żkokr├ít pou┼ż├şval po─Źas prech├ídzok, som zistil, ┼że na za─Źatie cvi─Źenia je potrebn├Ż jeden men┼í├ş krok.

Map My Walk APp Recenzia Android006

Rovnako ako takmer v┼íetky ostatn├ę cvi─Źebn├ę aplik├ície pre Android, aj t├íto m├í bo─Źn├║ ponuku. Pr├şstup k nemu z├şskate stla─Źen├şm troch vodorovn├Żch ─Źiar v ─żavom hornom rohu obrazovky. T├íto ponuka v├ím pon├║ka r├Żchly pr├şstup k funkci├ím aplik├ície a je pohodln├í.

Map My Walk je jedna aplik├ícia, ktor├í v─Ćaka rozsiahlemu zoznamu funkci├ş vy┼żaduje slu┼żby bo─Źn├ęho menu. Budete musie┼ą prejs┼ą nadol v ponuke, aby ste videli v┼íetky funkcie, ktor├ę aplik├ícia obsahuje.

Map My Walk APp Recenzia Android005

Vlastnosti

Aplik├ícia je dod├ívan├í so ┼ítandardn├Żm z├íznamn├şkom cvi─Źen├ş. Aplik├ícia m├┤┼że automaticky zaznamen├íva┼ą va┼íe prech├ídzky, tak┼że silov├í ch├┤dza je teraz celkom jednoduch├í.

Na druhej strane sa m├┤┼żete do ch├┤dze prihl├ísi┼ą aj ru─Źne. Ocenil som manu├ílne zad├ívanie, ke─Ć som si jedn├ęho d┼ła zabudol smartf├│n v pr├íci.

Map My Walk APp Recenzia Android007

Uzn├ívaj├║c, ┼że ÔÇőÔÇőch├┤dza nie je jedin├Żm sp├┤sobom, ako sa udr┼ża┼ą zdrav├ę, obsahuj├║ denn├şk jedla, ktor├Ż v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą schudn├║┼ą.

Odpor├║─Źam tie┼ż ┼ípecializovan├║ aplik├íciu na chudnutie pre Android, aby ste dosiahli lep┼íie v├Żsledky. Funkcia denn├şka potrav├şn pou┼ż├şvala internet a niekedy bola dos┼ą pomal├í.

Map My Walk APp Recenzia Android008

T├íto bezplatn├í aplik├ícia pre Android na prech├ídzku v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą sledova┼ą aj kal├│rie. Aj ke─Ć to nie je tak├ę ├║┼żasn├ę ako niektor├ę z najlep┼í├şch po─Ź├ştadiel kal├│ri├ş v syst├ęme Android, je to st├íle ve─żmi praktick├ę.

Map My Walk APp Recenzia Android009

Aplik├ícia obsahuje niektor├ę soci├ílne funkcie, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą motivova┼ą sa. Pridajte si nieko─żko podobne zm├Ż┼í─żaj├║cich priate─żov a m├┤┼żete sa navz├íjom vyz├Żva┼ą a povzbudzova┼ą.

Map My Walk APp Recenzia Android011

Pou┼żitie

Pou┼ż├şvanie aplik├ície po─Źas prech├ídzok je jednoduch├ę. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na tla─Źidlo ÔÇ×Za─Źa┼ą cvi─Źi┼ąÔÇť a aplik├ícia sa postar├í o ostatn├ę. Po─Źas prech├ídzky nemus├şte ani vybera┼ą telef├│n.

Map My Walk APp Recenzia Android006

Existuje mnoho v├Żziev, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu tvrd┼íie pracova┼ą na t├Żchto vzru┼íuj├║cich cie─żoch. Aplik├ícia je predov┼íetk├Żm skvel├í na pou┼ż├şvanie a nie je ru┼íiv├í. Nem├ím r├íd aplik├ície, ktor├ę v├ím zobrazuj├║ pokyny, ke─Ć be┼ż├şte alebo kr├í─Źate, tak┼że t├íto aplik├ícia je pre m┼ła dokonal├Żm spolo─Źn├şkom.

Povolenia

Aplik├ícia m├í pr├şstup k va┼íim kontaktom. Mysl├şm, ┼że toto povolenie sa pou┼ż├şva, ke─Ć si do aplik├ície prid├íte priate─żov. M├í tie┼ż pr├şstup k va┼íim ├║─Źtom. Aplik├ícia potrebuje tento pr├şstup, aby ste boli prihl├ísen├ş vo svojom ├║─Źte na sledovanie z├íznamov.

Aplik├ícia tie┼ż pozn├í va┼íu polohu. Ak si kladie za cie─ż zmapova┼ą va┼íe prech├ídzky, bude potrebova┼ą vedie┼ą va┼íu polohu. Celkovo s├║ teda v┼íetky povolenia dobre od├┤vodnen├ę.

Záver

Teraz u┼ż viete, ┼że t├íto aplik├ícia vo mne skuto─Źne zanechala stopy. Obvykle na m┼ła nep├┤sob├ş ─żahk├Ż dojem, ale t├íto aplik├ícia toho m├í rozhodne ve─ża.

Ak├║ aplik├íciu pou┼ż├şvate na prech├ídzky? Je to sledovanie v├í┼ího pokroku smerom k cie─żu?

Existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch skvel├Żch aplik├íci├ş na beh v syst├ęme Android, ale pr├şsne sa p├Żtam na ch├┤dzu.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo probl├ęmy t├Żkaj├║ce sa slu┼żby Map My Walk, odpovedzte na ot├ízky v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku