Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Uloží fotografie z Instagram cez mobilný telefón alebo PC

Aj keď ste sociálna sieť založená na obrázkoch, obrázky si ukladáte Instagram Môže to byť nepríjemnosť, ktorú mnohí mali, keď chcú na svojom mobilnom telefóne novú tapetu alebo praktický recept.

Neexistuje žiadny natívny spôsob, ako to urobiť Instagram, ale existuje niekoľko služieb, ktoré môžete použiť na stiahnutie. AppGeek uvádza tri spôsoby ukladania fotografií Instagram na vašom smartfóne alebo počítači bez komplikácií!

Pamätajte, že veľa obrázkov môže byť chránené autorským právom. Preto ich musíte používať. Dôležité autorské právo umelcov na to, aby boli naďalej uznávaní za jeho prácu.

Uloží fotografie z Instagram na mobilnom telefóne

Ak chcete uložiť fotografie z Instagram na smartfóne AppGeek odporúča aplikáciu používať FastSave tiež Instagram, Veľmi jednoduché a intuitívne rozhranie, stiahnite a nainštalujte aplikáciu a potom postupujte podľa krokov:

1, Ak chcete službu FastSave aktivovať, zapnite tlačidlo;

Stiahnite si fotografie a videá s Instagram

2, Otvorené Instagram;

3, Keď nájdete požadovanú fotografiu, dotknite sa papierovej roviny, ktorú chcete zdieľať;

4, Skopírujte odkaz na obrázok.

FastSave sa začne sťahovať automaticky. Ak chcete získať prístup k obsahu, stačí otvoriť galériu. To zahŕňa fotografie a videá! Aplikácia má tiež bezpečné miesto na ukladanie údajov, aby ste ich mohli vidieť iba vy.

Uloží fotografie z Instagram na počítači

Na vašom počítači a počítači sú k dispozícii ďalšie možnosti softvéru webapps ukladať fotografie zo sociálnej siete. Ak na prehliadanie webu používate prehliadač Chrome, aplikácia AppGeek Downloader naznačuje Instagram, veľmi ľahké rozšírenie, ktoré uľahčuje vaše sťahovanie v sieti.

1, Nainštalujte rozšírenie Stiahnutie pre Instagram v prehliadači Chrome;

2, Prístup k Instagram a vyhľadajte profil a / alebo obsah, ktorý chcete uložiť;

3, Kliknite na ikonu Downloader Instagram a vyberte obrázok.

Uložte fotografie a videá pomocou možnosti Stiahnutie pre Instagram

V priebehu niekoľkých sekúnd je už všetko uložené v počítači a je k nemu možné pristupovať kedykoľvek budete chcieť. Rozšírenie sťahuje fotografie aj videá, dokonca ukladá príbehy!

Existujú aj niektoré platformy online, z ktorých môžete ukladať fotografie a videá Instagram na počítači aj na mobile. Stačí ísť na stránky pomocou bežného prehliadača. Medzi dostupné online služby patrí:

Ak chcete sťahovať na týchto platformách, stačí zadať adresu URL obrázka na sociálnej sieti. Táto informácia je pri prehľadávaní jednoduchá Instagram z počítača na paneli s adresou pre každý obrázok.

Pre tých, ktorí používajú aplikáciu na svojich mobilných telefónoch, stlačte tlačidlo zdieľania a potom skopírujte odkaz do schránky.

Potom prejdite na webovú stránku platformy a vložte adresu. Za pár sekúnd služba stiahne obsah a uloží všetko na lokálny disk.

Uložte fotografie z Instagram pomocou prehliadača

Existuje aj iná možnosť stiahnutia obsahu Instagram, Z tohto dôvodu nie je potrebné inštalovať žiadne aplikácie ani softvér. Stačí mať v počítači prehliadač, môže to byť prehliadač Chrome alebo iný.

Postup uvedený nižšie je podobný takmer každému prehliadač prúd.

1, Otvorte prehliadač;

2, Prístup k Instagram;

3, Prejdite na obrázok, ktorý chcete uložiť, a otvorte ho na novej karte;

4, Pravým tlačidlom myši kliknite na fotografiu alebo video;

Ukladajte fotografie a videá z Instagram s vývojárskymi nástrojmi prehliadača

5, vybrať preskúmať;

6, Stlačte šípku zobrazenú na obrázku nižšie;

Ukladajte fotografie a videá z Instagram s vývojárskymi nástrojmi prehliadača

7, Nájdite prvý odkaz s https: //;

8, Kliknite pravým tlačidlom myši;

9, Otvoriť na novej karte;

Ukladajte fotografie a videá z Instagram

10. Uložte požadovaný obrázok na ďalšiu obrazovku.

Pripravte sa! Týmito tromi spôsobmi môžete mať fotografie a videá Instagram aj keď nemáte internet. Skvelý spôsob, ako uložiť obsah, aby bol bezpečný, nielen na sociálnej sieti.

Je potrebné si zapamätať: venujte pozornosť použitiu poskytovania obrázkov uložených v mobilnom telefóne. Mnohé fotografie môžu byť chránené autorským právom, čo vyžaduje uznanie a uznanie umelcovho diela. Preto nezabudnite vziať toto do úvahy, ak máte v úmysle použiť obrázky na akýkoľvek konkrétny účel.

Na ďalšie zvýšenie Instagram, máme 10 tipov na to, aby boli príbehy oveľa atraktívnejšie. Naučíme vás tiež, ako vytvoriť zaujímavý životopis.

Ak investujete do sociálnej siete, učte sa nástroje na získanie sledovateľov!