Ukážka ‘Pokemon Meč a štít ‘prichádzajú do Anglicka neskôr tento mesiac

Demo verzia "štít a meč" PokemonTeraz sa očakáva, že bude k dispozícii v rôznych častiach sveta a čoskoro dorazí do Británie na konci augusta, ako odhalila Insomnia65.

Toto demo bude súčasťou oveľa väčšej zostavy pripravenej spoločnosťou Nintendo UK, ktorá plánuje uviesť aj ďalšie populárne tituly spoločností, ako je Mansion Luigi's Mansion. 3 „A„ Legenda Zeldy: Prebudenie Link “. Demo sa bude hrať na Imsomnia65 pre všetkých, ktorí sa zúčastnia akcie.

V ukážke „Sword“ Pokemon a týmto štítom môžeme opäť ovládať Nessu, ako sme to urobili v rámci poslednej E3, ktorá sa konala v júni. Hráči budú musieť čeliť rôznym výzvam a vyriešiť niektoré hádanky skôr, ako budú čeliť Nessa v tvrdej bitke.

Ukážka bez najnovšej verzie názvu Nintendo Switch

Možno budeme mať aj novú príležitosť otestovať funkciu Dynamax v hre. Gigantamaxing a ďalšie nedávno odhalené funkcie hry však nebudú súčasťou aktuálnej demo verzie, ktorá bude k dispozícii vo všetkých krajinách, ktoré sú súčasťou Spojeného kráľovstva.

Táto demonštrácia sa bude hrať aj v rámci tohtoročných majstrovstiev sveta, ktoré sa budú konať v Chicagu, ako aj na Gamescom 2019 v Nemecku. Ventilátor Pokémon Majú veľa príležitostí vyskúšať si nové tituly v rôznych častiach sveta, preto by mali potešiť fanúšikov z rôznych zemepisných šírok, ktorí sa na ne chcú dostať, skôr ako ich pre ne dostanú natrvalo. Nintendo Switch,

Oficiálne spustenie ‘Pokemon Štít a meč ‘je naplánovaný na november tohto roku špeciálne pre hybridnú konzolu Nintendo.