Udr┼żujte svoj telef├│n svetl├Ż: Zistite, ako odin┼ítalova┼ą aplik├ície pre Android

S├║ vo va┼íom zariaden├ş s Androidom predin┼ítalovan├ę nepotrebn├ę aplik├ície tret├şch str├ín a chcete ich v┼íetky odin┼ítalova┼ą? Ste unaven├ş z toho, ┼że nieko─żko zbyto─Źn├Żch aplik├íci├ş tret├şch str├ín be┼ż├ş na pozad├ş a zaber├í miesto vo va┼íom zariaden├ş s Androidom? Chcete zo svojho zariadenia s Androidom odin┼ítalova┼ą viac aplik├íci├ş, ktor├ę u┼ż nepou┼ż├şvate?

Ak ste na niektor├║ z t├Żchto ot├ízok odpovedali kladne, pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş, preto┼że t├íto pr├şru─Źka v├ím uk├í┼że, ako m├┤┼żete zo zariadenia s Androidom do nieko─żk├Żch min├║t odin┼ítalova┼ą zbyto─Źn├ę aplik├ície tret├şch str├ín.

Pomocou tejto pr├şru─Źky sa nau─Ź├şte odin┼ítalova┼ą aplik├ície pre Android r├┤znymi sp├┤sobmi, ako napr├şklad:

Vzdialen├ę odin┼ítalovanie aplik├íci├ş bez pou┼żitia zariadenia Android Odin┼ítalovanie aplik├íci├ş prostredn├şctvom po─Ź├şta─Źa Odin┼ítalovanie aplik├íci├ş stiahnut├Żch z obchodu Google Play Odin┼ítalovanie aplik├íci├ş tret├şch str├ín, ktor├ę ste si nenain┼ítalovali prostredn├şctvom obchodu Google Play

Metóda 1: Google Play Store Aplikácia

The Google Play Store aplik├ícia v├ím nielen┼że umo┼żn├ş nain┼ítalova┼ą aplik├ície z mili├│nov dostupn├Żch v Obchode Play, ale tie┼ż v├ím umo┼żn├ş odin┼ítalova┼ą v┼íetky aplik├ície, ktor├ę ste si stiahli prostredn├şctvom Obchodu Play. Toto je mo┼żno jeden z naj─żah┼í├şch a najspo─żahlivej┼í├şch sp├┤sobov odin┼ítalovania aplik├íci├ş tret├şch str├ín zo zariadenia Android. Ako Google Play Store je k dispoz├şcii na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom, pri─Źom t├íto met├│da na odin┼ítalovanie aplik├íci├ş by mala fungova┼ą na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş s Androidom. To znamen├í, ┼że nebudete m├┤c┼ą odin┼ítalova┼ą niektor├ę aplik├ície, ktor├ę boli predin┼ítalovan├ę vo va┼íom zariaden├ş Android, preto┼że nemusia by┼ą k dispoz├şcii na Google Play Store alebo in├ę aplik├ície tret├şch str├ín, ktor├ę ste si nenain┼ítalovali prostredn├şctvom Obchodu Play.

Krok 1

Otvor Google Play Store klepnite na tla─Źidlo Menu v pravom hornom rohu a vyberte polo┼żku Moje aplik├ície.

Obchod Play Moje aplikácie

Krok 2

Klepnite na kartu Nain┼ítalovan├ę a posu┼łte sa nadol, aby ste na┼íli aplik├íciu, ktor├║ chcete odin┼ítalova┼ą. Aplik├íciu m├┤┼żete vyh─żada┼ą aj pomocou tla─Źidla H─żada┼ą.

Obchod Play je nain┼ítalovan├Ż

Krok 3

Klepnite na aplik├íciu, ktor├║ chcete odin┼ítalova┼ą.

Krok 4

Klepnite na tla─Źidlo Odin┼ítalova┼ą pod n├ízvom aplik├ície. Potvr─Ćte klepnut├şm na Ok. To je v┼íetko! ├Üspe┼íne ste odin┼ítalovali aplik├íciu pomocou Google Play Store.

Play Store Odin┼ítalova┼ą

Metóda 2: Nastavenia aplikácie pre Android

T├íto met├│da je v syst├ęme Android k dispoz├şcii od za─Źiatku a m├┤┼żete ju pou┼żi┼ą na odin┼ítalovanie aplik├íci├ş v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd. Na odin┼ítalovanie v┼íetk├Żch zbyto─Źn├Żch aplik├íci├ş nain┼ítalovan├Żch vo va┼íom zariaden├ş Android sa pou┼ż├şva predvolen├ę nastavenie aplik├ície pre Android. Rovnako ako Met├│da 1, t├íto met├│da by mala fungova┼ą aj na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş s Androidom, preto┼że je k nej mo┼żn├ę pristupova┼ą pomocou aplik├ície Nastavenia. Skvel├ę na tejto met├│de je, ┼że m├┤┼żete nielen odin┼ítalova┼ą aplik├ície, ktor├ę boli nain┼ítalovan├ę prostredn├şctvom obchodu Google Play, ale tie┼ż m├┤┼żete odin┼ítalova┼ą aplik├ície tret├şch str├ín, ktor├ę ste nain┼ítalovali prostredn├şctvom jednotliv├Żch s├║borov APK.

Krok 1

Otvorte na svojom zariaden├ş s Androidom aplik├íciu Nastavenia.

Krok 2

Prejdite nadol a klepnite na Aplik├ície. Na nov┼í├şch zariadeniach s Androidom n├íjdete namiesto Aplik├íci├ş Aplik├ície.

Nastavenia Aplikácie

Krok 3

Klepnite na Spravova┼ą aplik├ície. Na niektor├Żch najnov┼í├şch zariadeniach s Androidom sa dostanete priamo na obrazovku aplik├íci├ş a nebude k dispoz├şcii mo┼żnos┼ą Spravova┼ą aplik├ície.

Nastavenia Spravova┼ą aplik├ície

Krok 4

Klepnite na aplik├íciu, ktor├║ chcete odin┼ítalova┼ą.

Nastavenia Aplikácie

Krok 5

Klepnite na tla─Źidlo Odin┼ítalova┼ą.

Nastavenia Odin┼ítalova┼ą aplik├íciu

Krok 6

Vo vyskakovacom okne Odin┼ítalova┼ą aplik├íciu klepnite na OK. Po dokon─Źen├ş odin┼ítalovania sa odin┼ítalovanie dokon─Ź├ş! objavi┼ą sa. Klepnite na OK. To je v┼íetko!

Nastavenia Odin┼ítalova┼ą OK

Met├│da 3: Vzdialene odin┼ítalova┼ą

T├íto aplik├ícia sa zameriava na dia─żkov├ę odin┼ítalovanie aplik├íci├ş bez pr├şstupu k v├í┼ímu zariadeniu Android. T├║to met├│du m├┤┼żete pou┼żi┼ą na odin┼ítalovanie aplik├íci├ş z ak├ęhoko─żvek in├ęho zariadenia, napr├şklad z po─Ź├şta─Źa. V z├ísade pou┼ż├şva Google Play Storeje bezdr├┤tov├í slu┼żba na spr├ívu aplik├íci├ş vo va┼íom zariaden├ş s Androidom. Pou┼żit├şm Google Play StoreNa ofici├ílnych webov├Żch str├ínkach m├┤┼żete nielen odin┼ítalova┼ą existuj├║ce aplik├ície, ale tie┼ż ich m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą a aktualizova┼ą bezdr├┤tovo. Ak chcete odin┼ítalova┼ą aplik├ície, ke─Ć je zariadenie s Androidom pripojen├ę k nab├şja─Źke alebo ak je s niek├Żm in├Żm, je t├íto met├│da pravdepodobne va┼íou najlep┼íou vo─żbou.

Krok 1

Cho─Ćte do Google Play Store webov├ę str├ínky pomocou webov├ęho prehliada─Źa v po─Ź├şta─Źi alebo v inom zariaden├ş, ktor├ę pou┼ż├şvate.

Krok 2

Prihl├íste sa pomocou podrobnost├ş svojho ├║─Źtu Google. Prihl├íste sa pomocou rovnak├ęho ├║─Źtu Google, ktor├Ż pou┼ż├şvate vo svojom zariaden├ş s Androidom.

Krok 3

V─żavo hore kliknite na Moje aplik├ície. Ak s ├║─Źtom Google pou┼ż├şvate viac ako jedno zariadenie Android, kliknite na zariadenie, z ktor├ęho chcete odin┼ítalova┼ą aplik├ície.

Zariadenia Google Play

Krok 4

Prejdite na aplik├íciu, ktor├║ chcete odin┼ítalova┼ą, a klepnite na ikonu ko┼ía pod n├ízvom aplik├ície.

Trashcan Google Play

Krok 5

Kliknite na tla─Źidlo Odin┼ítalova┼ą pod potvrdzovac├şm kontextov├Żm oknom. To je v┼íetko! Teraz bude aplik├ícia odin┼ítalovan├í z v├í┼ího zariadenia Android.

Odin┼ítalova┼ą web Google Play

Met├│da 4: Wondershare MobileGo (pomocou po─Ź├şta─Źa)

T├íto met├│da v├ím umo┼ż┼łuje odin┼ítalova┼ą viac aplik├íci├ş z v├í┼ího zariadenia Android pomocou po─Ź├şta─Źa. Pou┼ż├şva spr├ívcu syst├ęmu Android Wondershare MobileGo na odin┼ítalovanie aplik├íci├ş z v├í┼ího zariadenia Android, ke─Ć je pripojen├ę k po─Ź├şta─Źu. Wondershare MobileGo je popul├írny spr├ívca syst├ęmu Android, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje spravova┼ą aplik├ície, kontakty, hudbu a r├┤zne ─Ćal┼íie veci na zariaden├ş Android z po─Ź├şta─Źa. Ak h─żad├íte spr├ívcu syst├ęmu Android, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş nielen odin┼ítalova┼ą aplik├ície, ale tie┼ż v├ím umo┼żn├ş spravova┼ą v┼íetko na zariaden├ş Android, je to pravdepodobne najlep┼íia vo─żba. Skvel├ę na tejto aplik├ícii je, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje d├ívkov├ę odin┼ítalovanie aplik├íci├ş, ─Źo znamen├í, ┼że jedin├Żm kliknut├şm m├┤┼żete odin┼ítalova┼ą viacero aplik├íci├ş. Tento softv├ęr v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje odin┼ítalova┼ą syst├ęmov├ę aplik├ície, ak m├íte na zariaden├ş Android pr├şstup root.

Krok 1

Stiahnite si a nain┼ítalujte Wondershare MobileGo do po─Ź├şta─Źa.

Krok 2

Otvorte aplik├íciu a pripojte zariadenie Android k po─Ź├şta─Źu pomocou k├íbla micro USB.

Krok 3

Klepnite na Aplik├ície pod n├ízvom zariadenia v─żavo. Teraz by sa mal zobrazi┼ą zoznam v┼íetk├Żch va┼íich aplik├íci├ş.

Aplikácie MobileGo

Krok 4

Za─Źiarknut├şm pol├ş─Źka ved─ża jednotliv├Żch aplik├íci├ş vyberte aplik├ície, ktor├ę chcete odin┼ítalova┼ą, a kliknite na tla─Źidlo Odin┼ítalova┼ą. To je v┼íetko! Vybrat├ę aplik├ície by sa teraz mali odin┼ítalova┼ą a ak ste vybrali ve─ża aplik├íci├ş, m├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą.

Odin┼ítalova┼ą MobileGo

Met├│da 5: Odin┼ítalova┼ą pomocou aplik├ície App Drawer

Tento sp├┤sob odin┼ítalovania aplik├íci├ş bol ned├ívno predstaven├Ż na zariadeniach s Androidom a vo viacer├Żch star┼í├şch zariadeniach s Androidom t├║to mo┼żnos┼ą mo┼żno nen├íjdete. Ten by mal by┼ą k dispoz├şcii na najnov┼í├şch zariadeniach od v├Żrobcov ako Samsung, Sony, LG a HTC. Ak m├í va┼íe zariadenie Android t├║to mo┼żnos┼ą, je to mo┼żno najr├Żchlej┼í├ş a naj─żah┼í├ş sp├┤sob odin┼ítalovania jednotliv├Żch aplik├íci├ş zo zariadenia s Androidom, preto┼że potrebujete iba pr├şstup k z├ísuvke aplik├íci├ş.

Krok 1

Klepnut├şm na tla─Źidlo Ponuka na domovskej obrazovke prejdite na zariaden├ş so syst├ęmom Android do z├ísuvky pre aplik├ície.

Krok 2

Ponuku vyvol├íte potiahnut├şm prstom z─żava doprava na ├║plne prvej obrazovke z├ísuvky aplik├íci├ş. V ponuke klepnite na Odin┼ítalova┼ą. V├í┼í prie─Źinok s aplik├íciami by teraz mal prejs┼ą do re┼żimu Odin┼ítalova┼ą.

Ponuka z├ísuvky aplik├íci├ş

Krok 3

Klepnite na aplik├íciu, ktor├║ chcete odin┼ítalova┼ą, a v kontextovom okne Odin┼ítalova┼ą kliknite na tla─Źidlo OK. To je v┼íetko! Teraz by mala by┼ą aplik├ícia odin┼ítalovan├í.

Vyberte zásuvku aplikácie

Odin┼ítalova┼ą z├ísuvku aplik├ície

Met├│da 6: ES File Explorer

T├íto posledn├í met├│da sa zameriava na d├ívkov├ę odin┼ítalovanie aplik├íci├ş prostredn├şctvom aplik├ície tretej strany dostupnej v obchode Google Play. Aj ke─Ć je v Obchode Play k dispoz├şcii nieko─żko aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ navrhnut├ę ┼ípeci├ílne na hromadn├ę odin┼ítalovanie aplik├íci├ş, zameriame sa na aplik├íciu ES File Explorer, preto┼że t├║to aplik├íciu u┼ż pou┼ż├şva mnoho pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android ako predvolen├ęho spr├ívcu s├║borov. Stiahlo si ho viac ako 300 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android, ak h─żad├íte aplik├íciu, ktor├í v├ím umo┼żn├ş nielen d├ívkov├ę odin┼ítalovanie aplik├íci├ş na zariaden├ş Android, ale tie┼ż v├ím umo┼żn├ş spravova┼ą s├║bory a in┼ítalova┼ą s├║bory apk, je to pravdepodobne ide├ílna vo─żba.

Krok 1

Stiahnite si a nain┼ítalujte ES File Explorer do svojho zariadenia Android. Aplik├íciu z├şskate pomocou tla─Źidla Google Play ni┼ż┼íie.

Stiahnu┼ą na Google Play

Krok 2

Klepnite na tla─Źidlo ponuky v ─żavom hornom rohu a vyberte polo┼żku N├ístroje.

Nástroje programu ES Explorer

Krok 3

Klepnite na Spr├ívca aplik├íci├ş.

Spr├ívca aplik├íci├ş ES Explorer

Krok 4

Za─Źiarknut├şm pol├ş─Źka ved─ża ikon jednotliv├Żch aplik├íci├ş vyberte v┼íetky aplik├ície, ktor├ę chcete odin┼ítalova┼ą.

ES Explorer Vyberte

Krok 5

Kliknite na tla─Źidlo Odin┼ítalova┼ą a v potvrdzovacom kontextovom okne kliknite na tla─Źidlo OK. To je v┼íetko!

Odin┼ítalova┼ą ES Explorer

Záver

In┼ítal├ícia aplik├íci├ş na va┼íom zariaden├ş s Androidom nie je n├íro─Źn├í a m├┤┼żete to ─żahko vykona┼ą ktorouko─żvek z vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d. Ak m├íte probl├ęm s t├Żm, ┼że v├ím nieko─żko zbyto─Źn├Żch aplik├íci├ş zaber├í cel├║ pam├Ą┼ą RAM, mali by ste ich ─Źo najsk├┤r odin┼ítalova┼ą. Odin┼ítalovanie zbyto─Źn├Żch aplik├íci├ş m├┤┼że nielen uvo─żni┼ą RAM a ├║lo┼żn├Ż priestor, ale m├┤┼że tie┼ż v├Żrazne zv├Ż┼íi┼ą r├Żchlos┼ą a v├Żkon v├í┼ího zariadenia, preto┼że v┼íetky nepotrebn├ę procesy nebud├║ be┼ża┼ą na pozad├ş. Uistite sa, ┼że si z├ílohujete svoje aplik├ície pomocou aplik├íci├ş, aby ste ulo┼żili svoje inform├ície.

Vy┼í┼íie uveden├ę met├│dy s├║ mo┼żno najlep┼íie mo┼żnosti, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą v nieko─żk├Żch r├┤znych pr├şpadoch, a m├┤┼żete si vybra┼ą met├│du, ktor├í najlep┼íie vyhovuje va┼íej situ├ícii. Ak konkr├ętna met├│da na va┼íom zariaden├ş s Androidom nefunguje, m├┤┼żete v┼żdy prejs┼ą na in├║ met├│du. Bez oh─żadu na to, ktor├Ż sp├┤sob si vyberiete, uistite sa, ┼że budete postupova┼ą pod─ża v┼íetk├Żch pokynov na odin┼ítalovanie aplik├íci├ş pre Android a pokojne nap├ş┼íte v┼íetky ot├ízky ni┼ż┼íie!