Udalos┼ą voidwalker Apex Legends sa vyplatila pre fan├║┼íikov

Ako by k├║zlom Apex Legends V├Żvoj├írovi Respawn sa podarilo zmeni┼ą katastrofu v styku s verejnos┼ąou na l├ísku a zbo┼ż┼łovanie. Pred menej ako mesiacom hrozilo ve─żk├ę ─Źasti hr├í─Źskej z├íkladne zr├║teniu r├┤znych kan├ílov soci├ílnych m├ędi├ş v bojov├Żch royale t├Żkaj├║cich sa zle riaden├Żch modelov spe┼ła┼żovania. Nieko─żko ─Źlenov v├Żvojov├ęho t├şmu vyjadrilo kolekt├şvnu kritiku drahej kozmetiky, ktor├í bola v auguste zaraden├í do zbierky Iron Crown Collection a reagovala chladne na pob├║renie.

Medzi t├Żmito dvoma stranami sa vyvinula tak├í ┼íkared├í slovn├í bitka, ┼że gener├ílny riadite─ż Respawn Vince Zampella pova┼żoval za potrebn├ę ospravedlni┼ą sa za svoj t├şm. Kr├ítko nato, minul├Ż t├Ż┼żde┼ł, pri┼íla do Kings Canyon nov├í udalos┼ą, Voidwalker. S udalos┼ąou sa st├íle sp├íja ve─żk├ę mno┼żstvo exkluz├şvnych kozmetick├Żch v├Żrobkov, aj ke─Ć tentoraz s├║ hr├í─Źi ove─ża otvorenej┼í├ş vo─Źi nov├Żm prvkom hry v pr├şpade Wraith.

Ni┼ż┼íie je uveden├Ż pr├şklad obnovenej pozitivity:

Jasn├í z├íkruta, ale nielen slnko a d├║hy. Nov├Ż ─Źasovo obmedzen├Ż re┼żim a zmeny mapy zahrnut├ę vo Voidwalkeri boli probl├ęmom pre v├Ą─Ź┼íinu, ale obavy z cenov├Żch modelov st├íle pretrv├ívaj├║. Mnoho hr├í─Źov po┼żiadalo Respawn, aby z├şskal nov├ę vzh─żady postavy v hre alebo prostredn├şctvom syst├ęmu tvorby Apex. Uv├ídza sa aspo┼ł zn├ş┼żenie ceny, hovor├ş jeden hr├í─Ź.

─Äal┼í├ş povedal, ┼że 20 dol├írov za jednu poko┼żku Voidwalker je st├íle ÔÇ×├║plne absurdn├ęÔÇť a ÔÇ×mus├ş sa zmeni┼ąÔÇť.

─îi u┼ż to je dos┼ą alebo nie, pre Respawn zmeni┼ą svoje pl├íny t├Żkaj├║ce sa Apex LegendsÔÇ×Cenov├Ż model sa e┼íte nevidel, ale aspo┼ł je dobr├ę vidie┼ą ur─Źit├║ pozit├şvnos┼ą pre zmenu.