Udalosť voidwalker Apex Legends sa vyplatila pre fanúšikov

Ako by kúzlom Apex Legends Vývojárovi Respawn sa podarilo zmeniť katastrofu v styku s verejnosťou na lásku a zbožňovanie. Pred menej ako mesiacom hrozilo veľké časti hráčskej základne zrúteniu rôznych kanálov sociálnych médií v bojových royale týkajúcich sa zle riadených modelov speňažovania. Niekoľko členov vývojového tímu vyjadrilo kolektívnu kritiku drahej kozmetiky, ktorá bola v auguste zaradená do zbierky Iron Crown Collection a reagovala chladne na pobúrenie.

Medzi týmito dvoma stranami sa vyvinula taká škaredá slovná bitka, že generálny riaditeľ Respawn Vince Zampella považoval za potrebné ospravedlniť sa za svoj tím. Krátko nato, minulý týždeň, prišla do Kings Canyon nová udalosť, Voidwalker. S udalosťou sa stále spája veľké množstvo exkluzívnych kozmetických výrobkov, aj keď tentoraz sú hráči oveľa otvorenejší voči novým prvkom hry v prípade Wraith.

Nižšie je uvedený príklad obnovenej pozitivity:

Jasná zákruta, ale nielen slnko a dúhy. Nový časovo obmedzený režim a zmeny mapy zahrnuté vo Voidwalkeri boli problémom pre väčšinu, ale obavy z cenových modelov stále pretrvávajú. Mnoho hráčov požiadalo Respawn, aby získal nové vzhľady postavy v hre alebo prostredníctvom systému tvorby Apex. Uvádza sa aspoň zníženie ceny, hovorí jeden hráč.

Ďalší povedal, že 20 dolárov za jednu pokožku Voidwalker je stále „úplne absurdné“ a „musí sa zmeniť“.

Či už to je dosť alebo nie, pre Respawn zmeniť svoje plány týkajúce sa Apex Legends„Cenový model sa ešte nevidel, ale aspoň je dobré vidieť určitú pozitívnosť pre zmenu.