Údajné Samsung Galaxy Vytekajúca omietka A11 vrhá svetlo na panel Infinity-O

Ako Galaxy A11 sa naďalej presúva na trh týždne po schválení WFA, údajné oficiálne vykreslenie zariadenia uniklo a prešlo ním Nadpisy systému Android, Vykreslenie sa zhoduje s náčrtom, ktorý bol predtým videný v dokumentoch FCC, aspoň zozadu, a naznačuje, že zariadenie bude nakláňať displej Infinity-O s rohovým výrezom.

Na rozdiel od novších zariadení strednej triedy spoločnosti Samsung, ako sú napr Galaxy A51 a Galaxy A71, ktoré sú vybavené displejom Infinity-O AMOLED, ktorý sa môže pochváliť vycentrovanou selfie kamerou.

Vystrihnutie mimo stred umiestnené vľavo od hájov späť k predchádzajúcim modelom ako je Galaxy A60 a Galaxy M40 a čas ukáže, či Galaxy A11 bude tiež používať TFT obrazovku ako tieto dva Galaxy zariadenia, alebo ak sa prepne na AMOLED.

Ako jedno z najpriaznivejších zariadení spoločnosti v roku 2020 spolu s internetom Galaxy A01, Galaxy A11 sa mohol veľmi dobre držať technológie TFT, podobne ako A01. Povesti tvrdia, že panel bude mať 6,2- uhlopriečka, ktorá sa však môže zmeniť.

Galaxy A11 by mohol byť jedným z posledných telefónov Samsung, ktorý má 30,5 mm zdvih

K ďalším detailom patrí skener odtlačkov prstov namontovaný zozadu a trojitá kamera spojená s bleskom. Bočné tlačidlo a kolískový ovládač hlasitosti sú umiestnené na pravom okraji telefónu a zadný kryt je zdanlivo vyrobený z plastu. Nakoniec, aj keď je ťažké potvrdiť tento detail iba z tohto vykreslenia, Galaxy Zdá sa, že A11 vyhovuje a 35 mm konektor pre slúchadlá na hornom okraji.

Galaxy A11 by mala byť dodávaná so systémom Android 10 po vybalení z krabice, ale bude sa presne vedieť, kedy spoločnosť Samsung začne zariadenie odosielať potenciálnym kupujúcim. Spoločnosť Samsung ešte musí odhaliť telefón, ale unikol dosť času na to, aby bola jeho existencia potvrdená až na oficiálne potvrdenie.

Údajné Samsung Galaxy Vytekajúca omietka A11 vrhá svetlo na panel Infinity-O 1