UC Browser Turbo: ─Źestn├í kontrola – zv├í┼żenie kladov a z├íporov

H─żad├íte spo─żahliv├Ż a r├Żchly prehliada─Ź pre telef├│ny s Androidom? Stav├şme sa! Nebudete tu, ak UC Browser Turbo nie je vo va┼íich z├íujmoch.

Je to popul├írne pou┼ż├şvan├Ż prehliada─Ź pre Android smartphones, najm├Ą v Indii alebo na miestach s pomal├Żm d├ítov├Żm pripojen├şm. V skuto─Źnosti sa chv├ília t├Żm, ┼że maj├║ o 6 mili├│nov u┼ż├şvate─żov.

Teraz je to ve─ża ─żud├ş!

Zamysleli ste sa v┼íak niekedy nad t├Żm, pre─Źo je tak├í popul├írna?

Ke─Ć si pre─Ź├ştate jeho hlavn├ę vlastnosti, tvrd├ş, ┼że je skvel├Żm ┼íetri─Źom d├ít! Navy┼íe na─Ź├ştava a s┼ąahuje vide├í pomerne r├Żchlo. Ako je to mo┼żn├ę? R├Żchle s┼ąahovanie s men┼í├şm rozpo─Źtom na d├íta. Hmm, zauj├şmav├ę.

Po─Ćme sa trocha hlb┼íie zozn├ími┼ą s hlavn├Żmi funkciami UC Browser Turbo a dozvedie┼ą sa viac!

├Üprimn├í recenzia na prehliada─Ź UC Browser Turbo

Logo aplikácie UC Browser Turbo AppLogo aplikácie

UC Browser Turbo je aplik├ícia pre telef├│ny s Androidom vyvinut├í spolo─Źnos┼ąou UCWeb Singapore Pte. Ltd. Je internetov├í spolo─Źnos┼ą zalo┼żen├í na mobiln├Żch zariadeniach, ktor├║ vlastn├ş spolo─Źnos┼ą Alibaba Group.

Teraz ich v├Żvoj├íri vylep┼íili svoj technick├Ż proces, aby poskytovali r├Żchlej┼íie na─Ź├ştanie webov├Żch str├ínok. Na ├║spe┼ín├ę fungovanie aplik├ície prehliada─Źa pou┼ż├şvaj├║ dve techniky – kompresiu ├║dajov a akceler├íciu cloudu.

Ak sa chcete o tomto prehliada─Źi dozvedie┼ą viac, prejdeme k diskusii o jeho hlavn├Żch funkci├ích a zv├í┼żime v├Żhody a nev├Żhody programu UC Browser Turbo 2020!

1. Hlavn├ę vlastnosti UC Browser Turbo

Hlavn├ę funkcie prehliada─Źa aplik├íci├ş v├ím pom├┤┼żu ur─Źi┼ą, ─Źi je to pre v├ís. UC Browser Turbo je novo vyvinut├Ż produkt od t├şmu UCWeb. M├í nieko─żko hlavn├Żch funkci├ş, ktor├ę v├ím poskytn├║ lep┼íie z├í┼żitky z prehliadania.

Estetick├Ż dizajn

Estetick├Ż a minimalistick├Ż dizajn UC Browser Turbo poskytuje svojim u┼ż├şvate─żom ─Źist├Ż, pohodln├Ż a inteligentn├Ż z├í┼żitok z prehliadania. U─żah─Źuje proces navig├ície bez ru┼íiv├Żch spr├ív push a spr├ív. Estetick├Ż dizajn navy┼íe zvy┼íuje hodnotu zna─Źky. V├Żvoj├íri tie┼ż tr├ívia menej ─Źasu ├║dr┼żbou aplik├íci├ş.

Personalizovaná tapeta (HD)

Okrem minimalistick├ęho dizajnu m├íte slobodu meni┼ą a prisp├┤sobova┼ą tapetu prehliada─Źa v HD. Nastavte si svoje ob─ż├║ben├ę fotografie a zdie─żajte ich na svojom ├║─Źte soci├ílnych m├ędi├ş jedin├Żm kliknut├şm.

Prisp├┤sobite─żn├í domovsk├í str├ínka

M├íte mo┼żnos┼ą prisp├┤sobi┼ą si prehliada─Ź domovskej str├ínky. M├┤┼żete si prida┼ą svoje ob─ż├║ben├ę webov├ę str├ínky do z├ílo┼żiek a prida┼ą ich do zoznamu alebo vymaza┼ą predvolen├ę webov├ę str├ínky a vytvori┼ą tak pr├ízdnu a ─Źist├║ domovsk├║ str├ínku. Urobte to jedine─Źn├Żm.

No─Źn├Ż m├│d

Prezer├íte si ve─Źer pred span├şm? UC Browser Turbo m├í funkciu pr├şjemn├║ pre o─Źi. Prehliada─Ź m├┤┼żete nastavi┼ą na no─Źn├Ż re┼żim, aby ste v noci mohli pohodlne prehliada┼ą.

R├Żchle s┼ąahovanie videa

Servery UC Browser s├║ vysokor├Żchlostn├ę a stabiln├ę, ─Źo umo┼ż┼łuje r├Żchle s┼ąahovanie videa. S┼ąahovanie svojich ob─ż├║ben├Żch filmov m├┤┼żete vylep┼íi┼ą nastaven├şm vl├íkna na stiahnutie na vysok├║ ├║rove┼ł.

Sledujte videá offline

Ke─Ć si r├Żchlo stiahnete svoje ob─ż├║ben├ę vide├í, m├┤┼żete ich sledova┼ą offline. M├┤┼żete ho sledova┼ą kedyko─żvek a kdeko─żvek bez pripojenia k sieti alebo internetu.

Prehr├ívajte video na pozad├ş

Svoje ob─ż├║ben├ę video m├┤┼żete prehr├íva┼ą na pozad├ş, ke─Ć ste na inej karte, aj ke─Ć ste v re┼żime inkognito.

Video m├┤┼żete prehr├íva┼ą na pozad├ş, ke─Ć je obrazovka vypnut├í alebo pou┼ż├şvate in├║ aplik├íciu. Sta─Ź├ş pri prehr├ívan├ş videa zapn├║┼ą prep├şna─Ź prehr├ívania na pozad├ş. Video m├┤┼żete ÔÇ×po─Ź├║va┼ąÔÇť rovnako ako po─Ź├║vanie hudby.

Bezpe─Źn├ę prehliadanie

Budete ma┼ą s├║kromn├Ż priestor. UC Browser Turbo pon├║ka zabezpe─Źen├ę prehliadanie v re┼żime inkognito. Ke─Ć povol├şte t├║to funkciu, hist├│ria prehliadania sa neulo┼ż├ş.

Bezplatná akcelerácia v cloude

M├┤┼żete vo─żne nav┼ítevova┼ą webov├ę str├ínky a sledova┼ą vide├í nahran├ę po celom svete bez ak├Żchko─żvek obmedzen├ş. M├┤┼żete to urobi┼ą kedyko─żvek a kdeko─żvek!

Ukladá údaje

UC Browser Turbo nevyu┼ż├şva nadmern├ę mno┼żstvo mobiln├Żch d├ít. Svoj rozpo─Źet na d├íta m├┤┼żete ovl├ída┼ą vo─żne.

Podporuje viacjazy─Źn├ę

Jazyk, ktor├Ż uprednost┼łujete, si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą. Vyberte si jazyk, ktor├Ż v├ím vyhovuje. Aplik├ícia neobsahuje jazykov├ę bari├ęry, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zlep┼íi┼ą z├í┼żitok z prehliadania.

Blokuje reklamu

UC Browser Turbo m├í funkciu blokovania rekl├ím, ktor├í zakazuje r├┤zne formy rekl├ím, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą vplyv na v├í┼í z├í┼żitok z prehliadania. Reklamy m├┤┼żete dokonca manu├ílne ozna─Źi┼ą, aby sa v bud├║cnosti automaticky zablokovali.

2. V├Żhody pou┼ż├şvania UC Browser Turbo

Niektor├ş ─żudia ve─żmi preferuj├║ UC Browser Turbo kv├┤li jeho hlavn├Żm funkci├ím. Aj ke─Ć nem├┤┼żeme poprie┼ą, ┼że ke─Ć pozn├íme jeho vlastnosti, sme mierne presved─Źen├ş o ├║─Źinnosti technick├Żch postupov. Teraz sa porozpr├ívajme o v├Żhod├ích UC Browser Turbo.

Je to skuto─Źne efekt├şvne?

┼áetri─Ź d├ít

UC Browser Turbo tvrd├ş, ┼że u┼íetr├ş a┼ż 50% ├║dajov. Navy┼íe, ak ho porovn├íte s mobiln├Żmi prehliada─Źmi Firefox a Chrome, m├┤┼że u┼íetri┼ą a┼ż 79% pri na─Ź├ştan├ş 1 GB webov├Żch str├ínok.

Ako je to mo┼żn├ę? Ich server funguje ako proxy, tak┼że je celkom u┼żito─Źn├Ż pri kompresii a vykres─żovan├ş ├║dajov webov├Żch str├ínok. Tie┼ż podporuje kodek VP9, ÔÇőÔÇőnajnov┼í├ş form├ít k├│dovania videa. To znamen├í, ┼że UC Browser Turbo nielen┼że uklad├í va┼íe ├║daje, ale pon├║ka aj vysok├║ kvalitu videa.

R├Żchly a plynul├Ż z├í┼żitok z prehliadania

UC Browser Turbo komprimuje po┼żadovan├║ webov├║ str├ínku a stiahne ju do v├í┼ího telef├│nu. Kompresn├í technika drasticky zn├ş┼żi ve─żkos┼ą webovej str├ínky. Navy┼íe teraz be┼ż├ş s jadrom U4, aktualizovan├Żm jadrom, ktor├ę r├Żchlo na─Ź├ştava str├ínku bez ovplyvnenia pam├Ąte RAM smartf├│nu. Pom├íha teda poskytova┼ą plynul├ę a r├Żchle prehliadanie aj lacn├Żm telef├│nom s pam├Ą┼ąou RAM 1 do 2 GB.

Pon├║ka Lite-View

Je to aplik├ícia prehliada─Źa, ktor├í pon├║ka mo┼żnos┼ą zjednodu┼íen├ęho zobrazenia, ktor├í umo┼ż┼łuje telef├│nom vykres─żova┼ą plne funk─Źn├ę, ale vynoven├ę str├ínky. T├íto v├Żhoda je celkom u┼żito─Źn├í a vhodn├í pre t├Żch, ktor├ş maj├║ pomal├ę siete. V┼íimnite si toho, ┼że nie v┼íetci maj├║ ┼íancu dovoli┼ą si vy┼í┼íie sie┼ąov├ę pripojenie.

S┼ąahovanie videa

Niektor├ę krajiny maj├║ slab├ę sie┼ąov├ę pripojenie a ─żudia si nem├┤┼żu dovoli┼ą pr├şstup k Wi-Fi a d├ítam. UC Browser Turbo m├í funkciu s┼ąahovania, ktor├í je ve─żkou pomocou. Navy┼íe podporuje najnov┼íie verzie form├ítu videa a nov├ę MSE. Stiahnut├ę vide├í s├║ pred na─Ź├ştan├şm optimalizovan├ę.

Umo┼ż┼łuje viac├║lohov├ę spracovanie

Rozhodne m├┤┼żete s UC Browser Turbo u┼íetri┼ą ─Źas! Pri prezeran├ş videa m├┤┼żete sledova┼ą svoje ob─ż├║ben├ę video. Na ur─Źitej ├║lohe vo svojom zariaden├ş m├┤┼żete pracova┼ą a zab├íva┼ą sa svojim ob─ż├║ben├Żm videom.

To─żko o v├Żhod├ích, pozrime sa na niektor├ę z nev├Żhod pou┼ż├şvania UC Browser Turbo.

3. Medzi nev├Żhody aplik├ície prehliada─Źa patr├ş:

Informácie

Aplik├ícia prehliada─Źa pren├í┼ía inform├ície a h─żad├í bez ┼íifrovania. ├Üdaje zah┼Ľ┼łaj├║:

GeolocationVyh─żad├ívajte dotazy od Google alebo Yahoo! Android IDWi-Fi adresa

UC Browser Turbo predstavuje riziko pre s├║kromie. Je len na v├ís, ─Źi v├ím na inform├íci├ích o prehliadan├ş nez├íle┼ż├ş.

Uchovan├ę ├║daje

Ke─Ć odstr├ínime alebo vyma┼żeme vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą ├║dajov, o─Źak├ívame, ┼że na┼íe zariadenia bud├║ vy─Źisten├ę. Ke─Ć sa v┼íak pozriete do vyrovn├ívacej pam├Ąte aplik├íci├ş, DNS sa neodstr├íni. Uchovan├ę ├║daje m├┤┼żu povoli┼ą pr├şstup z aplik├íci├ş tret├şch str├ín a identifikova┼ą nav┼ít├şven├ę webov├ę str├ínky.

Zabezpe─Źenie

UC Browser Turbo pre┼íiel nieko─żk├Żmi aktualiz├íciami z d├┤vodu zabezpe─Źenia. Zabezpe─Źenie aplik├ície sa n├ím nepodarilo potvrdi┼ą.

4. Verdikt

F├şha! To bolo dlh├ę ─Ź├ştanie. Od hlavn├Żch funkci├ş, ktor├ę pon├║ka UC Browser Turbo, a┼ż po diskusiu o jeho v├Żhod├ích a nev├Żhod├ích, je na zv├í┼żenie mnoho ├║vah. So v┼íetk├Żm, ─Źo ste si pre─Ź├ştali, ste sa rozhodli?

Ak├Ż je v├í┼í verdikt?

Aplik├íciu si m├┤┼żete stiahnu┼ą u┼ż teraz alebo m├┤┼żete zv├í┼żi┼ą niektor├ę z jej odpor├║─Źan├ş uveden├Żch ni┼ż┼íie.

Google Play

─Żudia sa m├┤┼żu p├Żta┼ą

Kto vyrobil prehliada─Ź UC Turbo?

UC Turbo Browser je zn├ímy webov├Ż prehliada─Ź v Indii, ktor├Ż vyvinula UC Web, mobiln├í internetov├í spolo─Źnos┼ą. Na ─Źele spolo─Źnosti st├íli majitelia zo Singapuru a ─î├şny. Teraz je spolo─Źnos┼ą vo vlastn├şctve skupiny Alibaba.

Je prehliada─Ź UC Turbo lep┼í├ş ako Chrome?

Najlep┼íie by bolo pre─Ź├şta┼ą si a zv├í┼żi┼ą poctiv├ę recenzie pre oba prehliada─Źe. Na rozdiel od UC Turbo Browser nem├í Chrome ┼żiadne dostupn├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia. Chrome sa v┼íak na─Ź├ştava r├Żchlo a bezpe─Źne. UC Turbo Browser m├┤┼że by┼ą pre v├ís skvelou vo─żbou, ale niektor├ş odborn├şci na bezpe─Źnos┼ą prehliada─Ź kritizuj├║. V in├Żch recenzi├ích m├┤┼żete zv├í┼żi┼ą ve─ża rozdielov.

Mysl├şte si, ┼że je ─Źl├ínok u┼żito─Źn├Ż? Pode─żte sa o to so svojimi priate─żmi, rodinn├Żmi pr├şslu┼ín├şkmi alebo kolegami, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ UC Browser Turbo.

Chceme v├ís tie┼ż po─Źu┼ą! Ak m├íte o prehliada─Źi nejak├Ż n├ízor, nechajte ho v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie. Tie┼ż m├┤┼żete zanecha┼ą svoje n├ívrhy.