Ubuntu: Ako premeni┼ą Decoy gran├íty na 450 materi├ílov Fortnite

Ubuntu: Ako premeni┼ą Decoy gran├íty na 450 materi├ílov Fortnite 1

toto Fortnite exploit v├ím umo┼żn├ş z├şska┼ą 450 materi├ílov pomocou 50 dreva a troch dekorat├şvnych gran├ítov.

Kedy Fortnite sez├│na 2 prepusten├Ż, mnoho hr├í─Źov si v┼íimlo mal├ę vyu┼żitie s nov├Żmi Decoy gran├íty v re┼żime Arena.

Ako v├Ą─Ź┼íina hr├í─Źov vie, nepriatelia v tomto re┼żime padaj├║ 50 z ka┼żd├ęho druhu materi├ílu. To plat├ş aj pre n├ívnady. Ke─Ć zomr├║, v┼íetci spadn├║.

To viedlo k tomu, ┼że hr├í─Źi stavali n├ívnady do ┼íkatule a zbierali svoje materi├íly. Jedin├Żm probl├ęmom bolo, ┼że ste to museli robi┼ą naraz. Ak nie, stojace n├ívnady by vyzdvihli materi├íly od m┼Ľtvych.

Ubuntu: Ako premeni┼ą Decoy gran├íty na 450 materi├ílov Fortnite 2Epick├ę hry

Ak zabudujete n├ívnady do ┼íkatule, potom by ste odi┼íli len s celkom 150 materi├ílmi – ni─Ź, ─Źo by ste k├Żchali, ale nie optim├ílne mno┼żstvo.

Reddit u┼ż├şvate─ż u / nollerbtw uverejnil klip strat├ęgie, ktor├║ na┼íiel jeho priate─ż. Namiesto toho, aby postavil ┼íkatu─żu a nechal na ┼łu n├ívnady, postavil ju tak, aby roboti nemohli vyzdvihn├║┼ą ak├Żko─żvek vyhoden├Ż materi├íl.

Pre t├║to met├│du mus├şte postavi┼ą krabicu s rampou smeruj├║cou k v├ím. Pustite ─Źo najmenej jedn├ęho druhu ka┼żd├ęho materi├ílu pod rampu a potom h├ídzajte gran├íty. Na druhej strane rampy sa bud├║ tr├║bi┼ą na n├ívnady. Ke─Ć zomr├║, materi├íly bud├║ odsat├ę.

Hr├í─Źi si v┼íimli tohto zneu┼żitia okam┼żite, ale je to nov├Ż a vylep┼íen├Ż sp├┤sob, ako z├şska┼ą ─Źo najviac materi├ílov z va┼íich Decoy Grenades. Niektor├ş hr├í─Źi dokonca navrhli my┼ílienku pren├í┼íania Decoys do neskorej hry, aby ich po dokon─Źen├ş ot├í─Źania pou┼żili na bezplatn├ę materi├íly.

Keby som bol hr├í─Źom hazardn├Żch hier, dal by som Epicovi z├íplatu. Nemysl├şm si, ┼że si uvedomili konkuren─Źn├ę d├┤sledky Decoy Grenades – n├ístroja, ktor├Ż bude v Trios a Squad siln├Ż, ak by ho nevyu┼żili.

Pou┼żite tento, k├Żm st├íle m├┤┼żete. Zost├íva zisti┼ą, ─Źi spolo─Źnos┼ą Epic uvo─żn├ş n├íplas┼ą.