Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ubisoft prináša princa Perzie s udalosťou For Honor Limited-Time Event

Jednou z najobľúbenejších licencií od spoločnosti Ubisoft bola jej línia hier Prince of Persia. Ubisoft prestal vyrábať hry Prince of Persia, keď sa objavila franšíza Assassin's Creed a vyletela na hviezdy. Dopyt po dobrej hre Prince of Persia však už nikdy naozaj nezmizol. A teraz sa zdá, že Ubisoft sa obzerá späť po tejto sérii a je to opäť potenciál. Ubisoft nedávno oznámil, že privádza späťPrince of Persia vo forme únikovej miestnosti VR.

A teraz hra Ubisoft For Honor získavaPrince of Persia – podujatie na obmedzený čas, Táto crossoverová udalosť s názvom Blades of Persia je teraz naživo na For Honor. Bude to pokračovať do apríla 2 ako špeciálny herný režim na For Honor. Prináša označené ponuky a nové kozmetické koristi, ktoré odrážajú tému udalostí.

<img class = "lazy lazy-hidden" data-lazy-type = "iframe" src = "http://www.bgr.in/"alt =" "/>

Nový režim sa nazýva Pravítko času a privádza hrdinov k transformovanej mape prístavu, kde sa zápasí s Dominionom napadnutým pieskom. Pravidelne bude princ vystúpiť z tornáda z piesku, ktoré má jedinečné právomoci udelené dýka času. Bude loviť a útočiť na hráčov bez ohľadu na to, na ktorej strane je. Po prvom týždni udalosti sa režim Pravítko času zmení. Mapa prístavu prejde ďalšou veľkou zmenou a princ sa zmení na temného princa. Ubisoft bude zdieľať ďalšie podrobnosti bližšie k začiatku kapitoly 2, ktorá sa začína 19. marca.

Blades of Persia okrem nového režimu dodáva do bitiek až do apríla 26 nových zbraní 2, Bezplatná udalosť Pass Pass umožňuje hráčom zarobiť si 30 úrovní výstroja a koristi vrátane nového bojového výstroja, obrysu znaku, ozdôb a efektu pieskovej nálady. Hráči si tiež môžu kúpiť dva nové slávne oblečenie Ratash a Sandwraith z obchodu v hre, ako aj novú popravu, ktorú používajú v boji princ a temný princ.