Ubisoft oslavuje IEM 2020. Rainbow Six Siege za PLN 32 na PC, 37 PLN na konzol├ích – hra bude pracova┼ą na PS5 a XSX!

Nikdy nebol lep┼í├ş ─Źas da┼ą ┼íancu Rainbow Six Siege ┼íancu. Komunita hr├í─Źov presahuje 55 mili├│nov registrovan├Żch ├║─Źtov. Ceny v esportov├Żch turnajoch dosahuj├║ tri mili├│ny dol├írov. Okrem toho bude Siege pracova┼ą aj na nov├Żch konzol├ích: PlayStation 5 a Xbox Series X.

Rovnak├ę ako tri mili├│ny dol├írov – to je suma, ktor├í sa m├í vyhra┼ą v tohtoro─Źnom ┼áiestom pozvan├ş pre Rainbow Six Siege. V├ş┼ąazn├Ż t├şm piatich z├şska viac ako mili├│n americk├Żch zelen├Żch a bojuje vo virtu├ílnych ar├ęnach ako protiteroristi. Je ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą lep┼í├ş pr├şklad toho, ako ┼żije komunita obliehania a ak├Ż ve─żk├Ż potenci├íl v tomto n├ízve st├íle le┼ż├ş.

Rainbow Six Siege je metamorf├│za: od ┼íkared├ęho k├í─Źatka po kr├ísny okraj.

Ubisoft oslavuje IEM 2020. Rainbow Six Siege za PLN 32 na PC, 37 PLN na konzol├ích - hra bude pracova┼ą na PS5 a XSX! 1

Ke─Ć bude debutov├Ż titul v roku 2015, bude priv├ştan├Ż mierne srde─Źne. Predaj bol ni┼ż┼í├ş ako o─Źak├ívania vydavate─ża. Mohlo by sa zda┼ą, ┼że ─Źoskoro zabudneme na Rainbow Six Siege a titul zmizne v tme spr├ívnych hier, ale bez bo┼żskej iskry. Ubisoft sa v┼íak nevzd├í svojho nov├ęho n├ízvu. Sklad├í ruk├ív a premie┼ła ho na slu┼żbu typu ÔÇ×ako slu┼żbaÔÇť, ktor├í sp─║┼ła v├Żznamn├ę po┼żiadavky vern├Żch z├íkazn├şkov.

Ubisoft mesa─Źne zav├ídza z├íplaty a nov├Ż bezplatn├Ż obsah. Producenti si vymie┼łali n├ízory s hr├í─Źmi a budovali partnerstvo na ve─żmi n├şzkej ├║rovni. V─Ćaka tejto malej, ale akt├şvnej komunite nezabudol Siege na svoj online rozstrel. Naopak, zostala vo─Źi nej loj├ílna napriek prenasledovaniu premi├ęra na obzore. Grassroots slovo z ├║st funguje v prospech Rainbow Six. Syst├ęm priameho sprostredkovania medzi priate─żmi, ktor├ş povzbudili ostatn├Żch, aby dali titulu ┼íancu.

Syst├ęm odpor├║─Źania zdola nahor za─Ź├şna jazdi┼ą lav├şnou. V├Żsledn├Ż sf├ęrick├Ż efekt. Do Siege sa vracalo ─Źoraz viac hr├í─Źov av ur─Źitom okamihu sa prest├ívka z├íkladne akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov preru┼íila od premi├ęry. Najnov┼íia d├║ha Six za─Źne r├ís┼ą miernym, ale stabiln├Żm a zdrav├Żm tempom, ─Ź├şm z├şskava viac hr├í─Źov, fan├║┼íikov a fan├║┼íikov. N├ízov sa stal m├│dnym na Twitch a YouTube, Ubisoft z├írove┼ł pracuje s ESL a vid├ş ve─żk├Ż potenci├íl eSports.

Dnes je Rainbow Six Siege popul├írnej┼íia ako kedyko─żvek predt├Żm. Hovor├şme o TOP10 v Steam.

Ubisoft oslavuje IEM 2020. Rainbow Six Siege za PLN 32 na PC, 37 PLN na konzol├ích - hra bude pracova┼ą na PS5 a XSX! 2

Ubisoft sa m├┤┼że pochv├íli┼ą 55 mili├│nmi registrovan├Żch hr├í─Źov. V janu├íri 2020 dosiahol titul 20%. zv├Ż┼íenie po─Źtu akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov v slu┼żbe Steam. ├Üdaje z rovnakej platformy nazna─Źuj├║, ┼że Rainbow Six Siege v┼żdy hr├í najmenej 70 – 80 tis├şc. OSB. Skvel├Ż v├Żsledok, v─Ćaka ktor├ęmu je sie┼ą strelcov Ubisoft zahrnut├í medzi TOP10 najob─ż├║benej┼íie tituly na platforme Steam.

Rainbow Six Siege sa stala popul├írnej┼íou ako tituly ako Rust, Team Fortrees 2 alebo Osud 2, Iba dva sie┼ąov├ę FPS sa m├┤┼żu pochv├íli┼ą v├Ą─Ź┼í├şm po─Źtom s├║─Źasne akt├şvnych hr├í─Źov. Je to PUBG a CS: GO. Siege uzatv├íra prv├ę tri sie┼ąov├ę stre─żby a v├Żsledky ukazuj├║ trval├Ż rast v komunite. ├Ü┼żasn├í produkcia s piatimi rokmi na zadnej strane krku a zl├Żm premi├ęrom.

To ist├ę Rainbow Six Siege je teraz skromn├ę 3 trysky.

Ubisoft oslavuje IEM 2020. Rainbow Six Siege za PLN 32 na PC, 37 PLN na konzol├ích - hra bude pracova┼ą na PS5 a XSX! 3

Taktick├Ż strelec v obchode Ubisoft v s├║─Źasnosti stoj├ş 32 z. Za to dostaneme z├íkladn├║ verziu hry. Vzh─żadom k tomu, pacc 40 z dostane prestrelka so v┼íetk├Żmi ┼íestn├ís┼ą ─Ćal┼í├şch oper├ítorov prepusten├Żch v prvom a druhom roku existencie hry. Vr├ítane dvoch fikt├şvnych ─Źlenov na┼íej n├írodnej form├ície GROM.

Na druhej strane, ak v├ím z├íle┼ż├ş na najnov┼íom obsahu, Zlat├í ed├şcia predstavuje 99 PLN. T├íto hra pozost├íva z plnej hry, ┼íestn├ístich ─Ćal┼í├şch oper├ítorov a najnov┼íej vstupenky na cel├Ż piaty rok hier. Prv├Ż rok v sez├│ne 5 za─Ź├şna u┼ż v marci 2020. Tak┼że sa zaober├íme v─Źasn├Żmi ponukami, ktor├ę n├ís nastavuj├║ na nasleduj├║cich 12 mesiacov.

Ak d├ívate prednos┼ą hraniu na konzol├ích, Rainbow Six Siege je tie┼ż pripraven├í za skvel├ę ceny. Na PlayStation 4 Z├íkladn├Ż strelec stoj├ş v z├íkladnej verzii 37 z. Microsoft Store pre Xbox One ukazuje 36 z. ─îo je skvel├ę, v oboch pr├şpadoch dost├ívame nielen z├íkladn├║ verziu hry, ale aj prv├Żch ┼íestn├ís┼ą oper├ítorov z prv├Żch dvoch rokov. Vr├ítane oper├ítorov GROM.

Rainbow Six Siege je projekt na mnoho ─Ćal┼í├şch rokov. Hra bude k dispoz├şcii na PS5 a Xbox Series X.

Ubisoft oslavuje IEM 2020. Rainbow Six Siege za PLN 32 na PC, 37 PLN na konzol├ích - hra bude pracova┼ą na PS5 a XSX! 4

Ubisoft je jedn├Żm z prv├Żch vydavate─żov, ktor├Ż odhalil, ┼że m├í v ├║mysle pripravi┼ą svoju hru na nov├║ gener├íciu konzol. Na PlayStation sa objav├ş Rainbow Six Siege 5 a Xbox Series X v vylep┼íenej verzii – pravdepodobne sa zv├Ż┼íi rozl├ş┼íenie a zv├Ż┼íi sa po─Źet sn├şmok za sekundu. To v┼íak neznamen├í, ┼że mus├şme hru k├║pi┼ą druh├Żkr├ít. PS5 aj XSX maj├║ sp├Ątn├║ kompatibilitu.

Ubisoft bude chcie┼ą zarobi┼ą z priechodov bud├║cej sez├│ny a po─Źas nadch├ídzaj├║cich rokov sa nerozl├║─Źi┼ą s Rainbow Six Siege. Aj ke─Ć je prestrelka siete u┼ż o p├Ą┼ą rokov sp├Ą┼ą, pre┼ż├şva svoju druh├║ m├│du. Je popul├írnej┼íia ako kedyko─żvek predt├Żm a jej existencia po─Źas novej gener├ície konzol bola ohl├ísen├í a zabezpe─Źen├í. Z tohto h─żadiska je s├║─Źasn├í propag├ícia vynikaj├║cou pr├şle┼żitos┼ąou zisti┼ą, ak├Ż je progres├şvny fenom├ęn Siege.

* Matter bol vytvoren├Ż v spolupr├íci so zna─Źkou Ubisoft