Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ubisoft Nadeo odha─żuje pr├şchod Remake n├írodov Trackmania

Ubisoft Nadeo Ozn├ímil o┼żivenie ve─żkej klasiky v podobe remake, ktor├║ mnoh├ş z n├ís hrali pred nieko─żk├Żmi rokmi, a toto nie je ni─Ź in├ę ako ┼íialen├í hra na ┼íof├ęrovanie. Remake Trackmania Nations, kde sme museli by┼ą najr├Żchlej┼í├ş na ┼íirokej ┼ík├íle bl├ízniv├Żch tr├ís s prek├í┼żkami, turb├şnami a ve─żk├Żmi skokmi s ve─żk├Żm d├┤razom na fyziku.

Pod─ża ┼ít├║die bude remake zah┼Ľ┼ła┼ą ofici├ílnu sez├│nnu kampa┼ł a v├Żber denn├Żch tr├ís. Navy┼íe pr├şde s nov├Żmi mo┼żnos┼ąami vytvorenia stopy s nov├Żmi povrchmi a ┼ípeci├ílnymi blokmi. Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że p├┤vodn├í hra, Trackmania Nations, je v s├║─Źasnosti bezplatn├Ż pr├şstup v slu┼żbe Steam.

Trackmania Nations

Trackmania bude ma┼ą denn├ę a mesa─Źn├ę pr├şle┼żitostn├ę poh├íre, ofici├ílne rebr├ş─Źky sez├│nnych kampan├ş a Grand League a Grand Open League, ktor├ę sa bud├║ kona┼ą dvakr├ít do roka. Komunitn├ę podujatia a profesion├ílne turnaje bud├║ v hre ─żahko dostupn├ę bude ozn├ímen├í na tratiach, ktor├í prinesie ┼íportov├║ fant├íziu do spolo─Źnosti Trackmania.

V─Ćaka na┼íim hr├í─Źom Trackmania mala v┼żdy ve─ża obsahu, ale hr├í─Źi sa ─Źasto vrhli do kampane a potom prestali hra┼ą. Preto sme sa rozhodli vytvori┼ą sez├│nnu hru s pravidelnou ofici├ílnou kampa┼łou a denn├Żm v├Żberom st├┤p medzi v┼íetk├Żmi prezentovan├Żmi a revidovan├Żmi mapami hr├í─Źov. M├íme tie┼ż v ├║mysle vytv├íra┼ą pravideln├ę aktualiz├ície Trackmania pre nov├ę sez├│nne bloky alebo nov├ę funkcie. ÔÇťÔÇť