Uber, posledn├Ż m├ş─żnikov├Ż servisn├Ż partner spolo─Źnosti BigBeals, ktor├Ż z├şska z├íklady pre z├íkazn├şkov, zatia─ż ─Źo uzamknut├ę COVID-19

Uber sa spojil s BigBeals a za─Źal dod├ívku slu┼żieb na posledn├║ m├ş─żu, aby sa u─żah─Źil pr├şstup k ka┼żdodenn├Żm potreb├ím ─żud├ş po─Źas koronav├şrusovej kr├şzy a zatv├írania krajiny. V blogovom pr├şspevku spolo─Źnos┼ą ozn├ímila, ┼że za─Źne slu┼żbu s BigBeals, aby zachr├ínila ─żud├ş pred rizikom, ┼że bud├║ spotrebov├íva┼ą spotrebn├Ż materi├íl a z├írove┼ł bude dodr┼żiava┼ą v┼íetky dopravn├ę a hygienick├ę predpisy. Okrem toho, ┼że ─żudia pom├íhaj├║ zaisti┼ą, aby po─Źas obdobia poistenia nechodili na n├íkup z├íkladn├Żch potrieb, poskytuje tie┼ż pracovn├ę miesta pre vodi─Źov, ktor├ş v s├║─Źasnosti nedok├í┼żu navigova┼ą po cest├ích v krajine v─Ćaka v├Żvoju COVID-19.

V blogu riadite─ża oper├íci├ş Uber a ved├║ceho miest v Indii a ju┼żnej ├üzii, Prabhjeet Singh, sa uv├ídza, ┼że spolo─Źnos┼ą zavedie svoju flotilu UberGo, UberXL a UberMoto, aby pomohla zaisti┼ą spo─żahliv├ę dodanie z├íkladn├Żch ├║dajov. Spolo─Źnos┼ą doteraz zaviedla slu┼żbu iba v Bengaluru, Hyderabad, Chandigarh a Noida. Spolo─Źnos┼ą Uber tie┼ż uviedla, ┼że za poskytovanie tejto slu┼żby nebude ├║─Źtova┼ą prov├şziu, a vodi─Źi si ponechaj├║ v┼íetky peniaze, ktor├ę zaplatia.

Lalita Aggarwal, ved├║ca n├írodn├Żch oper├íci├ş spolo─Źnosti BigBeals pre spolo─Źnos┼ą Last Mile, uviedla, ┼że spolo─Źnos┼ą BigBeals vyu┼żije ─Źas┼ą flotily Uber, bicykle a zamestnancov na pomoc pri dod├ívkach na splnenie po┼żiadaviek z├íkazn├şkov. "Neust├íle uzatvorenie celej Indie naru┼íilo dod├ívku z├íkladn├Żch komod├şt, ktor├í bola sp├┤soben├í predov┼íetk├Żm nedostatkom ─żud├ş a dod├ívkov├Żch vozidiel. Aggarwal v citovanom blogu uviedol:ÔÇ× Sme ve─żmi radi, ┼że m├┤┼żeme s touto spolo─Źnos┼ąou spolupracova┼ą s Uber India a okrem toho pou┼żijeme ─Źas┼ą ich obrovskej flotily automobilov a bicyklov. Zamestnanci, aby pomohli s na┼íimi dod├ívkami, aby sme vyhoveli po┼żiadavk├ím z├íkazn├şkov. ÔÇťTie┼ż povedala, BigBealsÔÇ× po─Ćakovala spolo─Źnosti Uber India za pomoc pri dod├ívan├ş komod├şt tis├şcom z├íkazn├şkov a za pr├şle┼żitos┼ą poskytn├║┼ą finan─Źn├║ podporu mnoh├Żm vodi─Źom a jazdcom po─Źas tejto doby. ÔÇť

Uber vysvetlil, ┼że oper├ície odovzd├ívania sa bud├║ vykon├íva┼ą v s├║lade s usmerneniami stanoven├Żmi vl├ídou. V┼íetci vodi─Źi spolo─Źnosti Uber, ktor├ş s├║ s├║─Źas┼ąou tejto slu┼żby, s├║ vybaven├ş osobn├Żmi ochrann├Żmi prostriedkami, ako s├║ masky, rukavice, steriliz├ítory a ┼ípeci├ílne ┼íkolenie na zaistenie bezpe─Źnosti a hygieny.

Rozhodnutie spolo─Źnosti Uber o za─Źat├ş poskytovania z├íkladn├Żch slu┼żieb prich├ídza v ─Źase, ke─Ć sa startupy na celo┼ít├ítnej ├║rovni sna┼żia zabezpe─Źi┼ą, aby sa ─żudia po─Źas kr├şzy v├şrusu Corona nestretli s probl├ęmami. Spolo─Źnos┼ą Gadgets 360 ned├ívno ozn├ímila, ┼że spolo─Źnos┼ą BigBasket pou┼ż├şva kab├şnov├ę komplexy a re┼ítaura─Źn├ę zdru┼żenia na uskuto─Źnenie dod├ívok v mnoh├Żch mest├ích po celej krajine. Ned├ívne ozn├ímenie spolo─Źnost├ş Uber a BigBeals predstavuje prv├ę ofici├ílne slovo z iniciat├şvy. Elektronick├ę obchodovanie ako prv├ę Amazon Flipkart, BigBeals a Grofers sa sna┼żia pon├║knu┼ą z├íklady v tomto z├ívere─Źnom obdob├ş a toto je len jeden krok – chv├ílyhodn├Ż krok – podniknut├Ż na rie┼íenie svojich obmedzen├ş.

Ako sme u┼ż spomenuli, tento krok je tie┼ż chv├ílyhodn├Ż a pom├íha klientom postihnut├Żm uz├íverom k├║pi┼ą si svoje veci bez toho, aby museli ├şs┼ą von, a tie┼ż pom├íha poskytova┼ą ziskov├Ż obchod pre vodi─Źov tax├şkov pre komplexy, ako je Uber.

Ned├ívno aj konkuren─Źn├Ż Uber Ola spustil podobn├║ slu┼żbu v Karnatake, kde komplex taxislu┼żby poskytol 500 tax├şkov zo svojej flotily vl├íde ┼ít├ítu na pomoc pri z├íchrann├Żch pr├ícach. Zakladate─ż spolo─Źnosti Ola Bhavish Agarwal sa predt├Żm vzdal platu na jeden rok, aby z├şskal peniaze pre vodi─Źov spolo─Źnosti Ola.

Affiliate odkazy m├┤┼żu by┼ą automaticky generovan├ę – podrobnosti n├íjdete v na┼íom etickom vyhl├ísen├ş.