Ty OnePlus 8 M├íte probl├ęmy s hran├şm Netflixu v HD?

nejak├Ż oneplus 8 maj├║ probl├ęmy s hran├şm netflixu v HD

Nieko─żko pou┼ż├şvate─żov vlastniacich OnePlus 8 Pro ned├ívno ozn├ímili, ┼że ich mobil nedok├í┼że prehr├íva┼ą HD vide├í zo streamovac├şch platforiem, ako s├║ Netflix a Amazon Prime Video. Zrejme tento probl├ęm za─Źal ovplyv┼łova┼ą t├║to vlajkov├║ lo─Ć po prijat├ş aktualiz├ície na verziu 15.5.5 a vo verzii 15 to nie je opraven├ę.5.6. Tak┼że zatia─ż a ─Źak├íme na rie┼íenie, pou┼ż├şvatelia OnePlus 8 Pro dok├í┼że prehr├íva┼ą iba vide├í v SD kvalite zo streamovac├şch platforiem.

─Äalej vysvet─żujeme pre─Źo je tento probl├ęm a ak├ę je rie┼íenie, ktor├ę OnePlus pon├║ka na svojom ofici├ílnom f├│re.

OnePlus 8 Pro nem├┤┼że hra┼ą Netflix v HD kv├┤li ├║rovni Widevine

Displej Oneplus 8 pro lep┼í├ş ako mojich 10 pro

Ako bolo ozn├ímen├ę Android Authority, tento probl├ęm s├║vis├ş s Widevine, syst├ęmom ochrany DRM od spolo─Źnosti Google. Tento syst├ęm umo┼ż┼łuje spolo─Źnostiam, ktor├ę pon├║kaj├║ pr├ęmiov├Ż obsah n├íchyln├Ż na pir├ítstvo (napr├şklad Netflix a in├ę streamovacie slu┼żby) chr├íni┼ą ich pred neodberate─żmi. vo v┼íeobecnosti smartphones podporuj├║ najvy┼í┼íiu ├║rove┼ł zabezpe─Źenia vo Widevine, ktor├í sa naz├Żva ÔÇ×L1ÔÇť, na prenos obsahu s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm (HD) na r├┤znych platform├ích.

Z ak├ęhoko─żvek d├┤vodu v┼íak zariadenia OnePlus 8 Pro, ktor├Ż pracuje s Oxygen OS 10.5.5 alebo nov┼íie ich ├║rove┼ł zabezpe─Źenia bola zn├ş┼żen├í na ├║rove┼ł zabezpe─Źenia Widevine na ├║rovni ‘L3┬ź, ─îo deaktivuje kvalitu streamovania HD. In├Żmi slovami, nov├ę aktualiz├ície znehodnotili telef├│ny pou┼ż├şvate─żov. M├┤┼żete to skontrolova┼ą sami pomocou aplik├ície DRM Info, ktor├í v├ím povie Widevine ├║rove┼ł v├í┼ího Androidu.

Informácie o DRM

Ak aplik├ícia indikuje, ┼że v├í┼í mobil m├í Widevine ├║rove┼ł ÔÇ×L3ÔÇť, tak si m├┤┼żete Netflix zahra┼ą v maxim├ílnom rozl├ş┼íen├ş 960 x 540 pixelov, bez mo┼żnosti aktiv├ície HDR. Zatia─ż nevieme, pre─Źo OnePlus zn├ş┼żil ├║rove┼ł ochrany DRM svojho OnePlus 8 Pro, ke─Ć┼że spolo─Źnos┼ą v tejto s├║vislosti nevydala ┼żiadne vyhl├ísenie. Na ofici├ílnych f├│rach OnePlus iba hovor├ş t├Żm, ktor├Żch sa to t├Żka, aby poslali telef├│ny do tov├írne, ─Źo by bolo generick├ę rie┼íenie, ktor├ę pravdepodobne bude fungova┼ą (ale chv├ş─żu zostanete bez mobilu).

D├║fajme, ┼że v najbli┼ż┼í├şch d┼łoch OnePlus z├şska skuto─Źn├ę rie┼íenie tohto probl├ęmu pou┼ż├şvatelia prich├ídzaj├║ o svoju ├║┼żasn├║ mobiln├║ obrazovku. V ka┼żdom pr├şpade, v pr├şpade ak├Żchko─żvek noviniek v tejto s├║vislosti v├ís budeme ─Źo najsk├┤r informova┼ą.

Related Articles

Back to top button