Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Twitter vysvet─żuje, ako sa over├şte v roku 2021

Twitter vysvet─żuje, ako sa over├şte v roku 2021 1

Roky po odstr├ínen├ş mo┼żnosti, Twitter v novembri ozn├ímila, ┼że bud├║ci rok prinesie sp├Ą┼ą svoj syst├ęm verejn├ęho overovania. Spolo─Źnos┼ą poskytla n├ívrh svojich nov├Żch z├ísad t├Żkaj├║cich sa overovania, pri─Źom sa sna┼żila z├şska┼ą sp├Ątn├║ v├Ązbu. Vo svetle reakcie, Twitter je teraz sp├Ą┼ą s podrobnos┼ąami o tom, ako sa necha┼ą overi┼ą – alebo si overenie ponecha┼ą, ak ho u┼ż m├íte.

─î├ŹTA┼Ą: Twitter overenie z├şskava re┼ítart 2021 – to je nov├ę

Overenie zapnut├ę Twitter Uk├ízalo sa, ┼że je kontroverzn├Ż, v niektor├Żch pr├şpadoch vedie k h├ídkam medzi celebritami a ┼íirokou verejnos┼ąou. Predsa Twitter na─Ćalej interne overuje niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov na z├íklade vlastn├Żch krit├ęri├ş, nieko─żko rokov nepon├║kla verejn├║ mo┼żnos┼ą po┼żiada┼ą o overenie.

Za─Źiatkom bud├║ceho roka sa to zmen├ş, ale to neznamen├í, ┼że budete m├┤c┼ą svoj ├║─Źet overi┼ą. Spolo─Źnos┼ą zverejnila svoje nov├ę z├ísady overovania s vysvetlen├şm, ┼że spo─Źiatku bude ma┼ą prinajmen┼íom vybran├ę tituly ako ÔÇ×Spr├ívy a novin├íriÔÇť, ÔÇ×┼áport a esportÔÇť a podobn├ę. Bud├║ca aktualiz├ícia m├┤┼że prida┼ą ─Ćal┼íie kateg├│rie, ako s├║ vedci a akademici.

V┼íeobecne povedan├ę, Twitter hovor├ş, ┼że ak d├║fate, ┼że dostanete modr├ę za─Źiarknutie, v├í┼í ├║─Źet mus├ş by┼ą ÔÇ×pozoruhodn├ŻÔÇť. To m├┤┼że zah┼Ľ┼ła┼ą veci, ako s├║ ├║─Źty vl├ídnych ├║radov a ├║radn├şkov, korpor├íci├ş a zna─Źiek, organiz├íci├ş, novin├írov, spravodajsk├Żch organiz├íci├ş, ├║─Źty s├║visiace s ÔÇ×ve─żk├Żmi z├íbavn├Żmi spolo─Źnos┼ąamiÔÇť, profesion├ílnymi ┼íportov├Żmi hr├í─Źmi a ligami a podobne.

Okrem splnenia minim├ílnych po┼żiadaviek pre ak├║ko─żvek kateg├│riu, do ktorej m├┤┼że v├í┼í ├║─Źet spada┼ą, potrebujete aj ÔÇ×├║pln├ŻÔÇť profil, ─Źo znamen├í, ┼że mus├şte ma┼ą prinajmen┼íom profilov├Ż obr├ízok, zobrazovan├ę meno a overen├║ e -mailov├║ adresu alebo telef├│nne ─Ź├şslo. Aktu├ílne overen├ę ├║─Źty, ktor├ę nesp─║┼łaj├║ tieto po┼żiadavky, m├┤┼żu bud├║ci mesiac strati┼ą overenie.

Presadzovanie nov├Żch pravidiel za─Źne 20. janu├íra 2021, pri─Źom neakt├şvnym ├║─Źtom hroz├ş aj strata overenia. Za predpokladu, ┼że chcete z├şska┼ą vlastn├║ modr├║ zna─Źku za─Źiarknutia, budete musie┼ą prejs┼ą do ─Źasti Nastavenia ├║─Źtu a vst├║pi┼ą do syst├ęmu aplik├íci├ş. Bud├║ potrebn├ę podporn├ę materi├íly, potvrdenie toto┼żnosti a podobne.