Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Twitter testuje modul Obchod na u─żah─Źenie n├íkupov na svojej platforme

Nieko─żko mesiacov po experimentovan├ş s prv├Żmi profesion├ílnymi profilmi a spusten├ş ich platenej verzie, Twitter Modr├í, soci├ílna sie┼ą zr├Żch─żuje rozvoj svojich e-commerce aktiv├şt. Platforma v s├║─Źasnosti testuje modul Obchod, funkcionalitu, ktor├í pon├║ka mo┼żnos┼ą prehliadania katal├│gu produktov a nakupovania priamo v Twitter.

Modul Obchod je vyhraden├í oblas┼ą v hornej ─Źasti profilu, kde m├┤┼żu firmy prezentova┼ą svoje produkty. Ke─Ć pou┼ż├şvatelia nav┼ít├şvia ├║─Źet s aktivovan├Żm modulom Obchod, m├┤┼żu sa pos├║va┼ą v koloto─Źi produktov a klepn├║┼ą na jeden z nich, aby sa dozvedeli viac a mohli si ho bez probl├ęmov k├║pi┼ą v prehliada─Źi a v aplik├ícii bez toho, aby museli od├şs┼ą. Twittervysvet─żuje produktov├Ż mana┼ż├ęr Bruce Falck v blogovom pr├şspevku.

Podporujte anga┼żovanos┼ą zna─Źky a rozvoj podnikania

Cie─żom tohto testu, vykonan├ęho s v├Żberom zna─Źiek v Spojen├Żch ┼ít├ítoch, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ Twitter v angli─Źtine a na iOS je ÔÇ×zisti┼ą, ako na┼íe zaujat├ę, citliv├ę a zhovor─Źiv├ę publikum reaguje na produkty, ktor├ę s├║ emocion├ílne nabit├ę ÔÇô ako nov├Ż dres od v├í┼ího ob─ż├║ben├ęho ┼íportov├ęho t├şmu ÔÇô alebo maj├║ trval├Ż vplyv ÔÇô ako nov├Ż produkt starostlivosti o ple┼ąÔÇť . V─Ćaka tomuto modulu nakupovania chce soci├ílna sie┼ą propagova┼ą anga┼żovanos┼ą a komer─Źn├ę v├Żsledky svojich profesion├ílnych profilov, zna─Źiek a tvorcov pr├ştomn├Żch na jej platforme.

Twitter z├írove┼ł oznamuje, ┼że vytvor├ş Merchant Advisory Board, predstavenstvo zlo┼żen├ę z referen─Źn├Żch zna─Źiek na soci├ílnej sieti, na ktor├ę sa m├┤┼że spo─żahn├║┼ą pri v├Żvoji svojich bud├║cich komer─Źn├Żch n├ístrojov. ÔÇ×D├║fame, ┼że v─Ćaka ich partnerstvu ─żah┼íie uspokoj├şme potreby spolo─Źnost├ş v┼íetk├Żch ve─żkost├ş v oblasti inov├íci├ş produktov. ┬╗

Diverzifik├ícia pr├şjmov a zv├Ż┼íenie spe┼ła┼żenia Twitter

Zatia─ż ─Źo v├Ą─Ź┼íina soci├ílnych platforiem pon├║ka podobn├ę funkcie elektronick├ęho obchodu, ako napr Facebook Obchody, ktor├ę moment├ílne testuj├║ integr├íciu svojich funkci├ş v r├ímci WhatsApp, Twitter zaost├íval v elektronickom obchode. T├íto nov├í funkcia je s├║─Źas┼ąou rozsiahleho pl├ínu diverzifik├ície pr├şjmov, ktor├Ż platforma spustila pred nieko─żk├Żmi mesiacmi. Uvid├ş sa, ─Źi bude t├íto nov├í mo┼żnos┼ą nakupovania pon├║kan├í bezplatne zna─Źk├ím alebo prostredn├şctvom platen├ęho mesa─Źn├ęho predplatn├ęho, ÔÇőÔÇőako napr├şklad Twitter Modr├í.