Twitter Rozširuje témy, takže môžete sledovať témy namiesto ľudí

Twitter môže byť mätúcim miestom pre tých, ktorí sú zvyknutí na služby ako Facebook, vzhľadom na obmedzené možnosti zisťovania obsahu. Takéto nedostatky udržali počet používateľov platformy na niekoľko stoviek miliónov, zatiaľ čo jej rovesníci sa plavili v miliardách teritórií používateľov. Karta Preskúmať sa to snaží vyriešiť, ale všetci vieme, aké užitočné môžu byť jej návrhy. Pokiaľ ide o témy, služba mikroblogovania chce, aby ste prevzali kontrolu nad témami, ktoré chcete sledovať, bez toho, aby ste museli prejsť zdĺhavým procesom vyhľadávania jednotlivých účtov.

Twitter Rozširuje témy, takže môžete sledovať témy namiesto ľudí 1

Po vyhľadávaní témy

Nasledujúce témy zobrazujú najlepšie tweety z viacerých účtov týkajúcich sa konkrétnej témy, vďaka čomu sa nová možnosť zisťovania výrazne líši od sledovania účtu na Twitter, Tieto tweety sa objavia na vašej časovej osi so značkou súvisiacej témy, ktorá ich ľahko identifikuje. Môže vám byť náhodne navrhnuté, aby ste sledovali tému, buď na časovej osi, alebo v sekcii vyhľadávania. Twitter zostavil zoznam približne 300 tém týkajúcich sa amerického trhu, zatiaľ čo miestne záujmy ďalších krajín sa môžu pridať v nasledujúcich mesiacoch. Do ponuky bočného panela aplikácie sa tiež pridá nová hlavička témy, kde nájdete všetky sledované témy.

Twitter Rozširuje témy, takže môžete sledovať témy namiesto ľudí 2 Twitter Rozširuje témy, takže môžete sledovať témy namiesto ľudí 3

vľavo: Témy v ponuke bočného panela. Správny: Samotná časť témy.

stajne Twitter Aplikácia pre Android bola nedávno aktualizovaná na verziu 80.21.0-vydanie.00, ktoré viedlo funkciu subjektu, ale implementácia pre mňa zmeškala alebo chýbala, pravdepodobne kvôli mojej polohe. Sledoval som návrh na témy, ktoré sa objavili vo vyhľadávaní, ale na mojej časovej osi som nevidel jediný súvisiaci tweet. Táto aktualizácia s novou funkciou témy už prebieha v obchode Play.

Objaví sa tweety podľa témy

Niekoľko dní po sledovaní niektorých tém sa na mojej časovej osi nakoniec objavili niektoré súvisiace tweety. Ako ukazuje sprievodná snímka obrazovky, každý tweet je označený príslušnou témou. Možno Twitter niekde rýchlo prepol spínač a príspevky sa začali objavovať magicky.

Twitter Rozširuje témy, takže môžete sledovať témy namiesto ľudí 4

Twitter

Twitter