Twitter pripravte a pripravte si ďalší článok o tweetoch

Ďalšie informácie o Jack Dorsey implementujú hlavné veľké množstvo novších a najúspešnejších sietí, ako sú napríklad hlavné články, ktoré môžu súvisieť s rebuscadas.

Najpopulárnejšie sociálne siete a základne využívania týchto zdrojov Twitter. Ďalšie informácie o Jack Dorsey implementujú hlavné veľké množstvo novších a najúspešnejších sietí, ako sú napríklad hlavné články, ktoré môžu súvisieť s rebuscadas. Hromadne odkúpené položky môžu mať za následok pôvodnú implementáciu. Máte tweety? Quase.

Možný návrat k pôvodnému publiku. Pozrite sa na Jane Manchun Wong quem publicou na sua conta do Twitter čo najviac GIF, ako aj animované zariadenie s rozhraním, ktoré môžete použiť, pokiaľ ide o tweet, šírenie vášho obľúbeného prostredia.

O Twitter pozrite sa na tweety „Desfazer envio“ pre pic.twitter.com/nS0kuijPK0

– Jane Manchun Wong (@wongmjane) 5 de março de 2021

Este recurso é muito semelhante ao que o Gmail já implementou há algum tempo, e que é uma característica muito prática num cliente de email. Nie Twitter? Má veľa úsilia. O motivo é óbvio. No Gmail, enviamos uma mensagem a uma pessoa, se nos arrependermos, solo temos and opção de desfazer; uma vez enviado, não há como voltar atrás. Nie Twitter, žiadne entanto, semper podemos semper excluir um tweet se tivermos cometido um erro numa palavra ou simplesmente se quisermos apaga-lo. Naše hlavné rady sa zameriavajú na jednu z najdôležitejších činností, ako aj na používanie. Twitter bežná konverzácia môže viesť k mnohým problémom a môže dôjsť k plataforme.

Súvisiace články: Spoločnosť Motorola má v Portugalsku k dispozícii

De acordo com a imagem publicada, teremos 5 viac ako desfazer o envio, apos os quais só poderemos excluir a publicação. Ainda estamos à espera do botão de edição no Twitter
Môžete si vybrať z niekoľkých editačných tweetov, ktoré môžu mať za následok výrazné chyby, napríklad. Mnoho bežných a obmedzených charakteristík a modifikácií, väčšina odkazov spojených s pôvodným modom a typom desinformação atď. Não sabemos se o Twitter acabará por permitir ese tipo de modificação, mas parece que estão mais abertos a isso que nunca.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3