Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Twitter nasadí „Kruh“, aby obmedzil publikum tweetov na priateľov a príbuzných


Po úspešnom teste vlani v máji Twitter nasadí svoje „kruhy“ všetkým používateľom sociálnej siete.

Táto funkcia vám umožňuje obmedziť publikum vašich tweetov na skupinu priateľov a príbuzných.

Twitter rozmiestni svoje kruhy

vlani v máji, Twitter otestovali s obmedzeným panelom používateľov novú funkciu s názvom Kruh (alebo pre nás „Kruh“). Táto nová funkcia umožňuje publikovať tweet obmedzením jeho viditeľnosti na obmedzenejšiu skupinu používateľov. Konkrétne si autor môže vybrať, kto môže vidieť jeho tweety od prípadu k prípadu, napríklad zdieľaním informácií iba s okruhom priateľov.

Podľa Twittertáto funkcia sa rýchlo stretla s veľkým úspechom a sociálna sieť dnes s hrdosťou oznamuje dostupnosť „Cercle Twitter pre iOS, Android a webovú verziu.

Kruh Twitter © © Twitter

Čo je kruh? Twitter ?

Kruh Twitter je dôležitým krokom v pláne personalizácie zážitku Twitter. Či už ho používatelia používajú na vysielanie svojich odporúčaní alebo zdieľanie osobných reklám, Twitter chce, aby každý používal platformu po svojom, a v tomto ohľade je nevyhnutná možnosť prispôsobiť si konverzácie “, vysvetľujeme modrým vtákom.

Po prevádzkovej stránke „Kruhy“ z Twitter vám umožňujú definovať skupinu používateľov (maximálne 150), ktorí po výbere budú jediní, ktorí budú môcť čítať príslušné tweety.

Kruh Twitter © © Twitter

Počas testovacej fázy, Twitter vysvetľuje, že si všimol, že funkcia Kruh pomohla niektorým ľuďom cítiť sa v sieti pohodlnejšie. Vďaka možnosti vybrať si spôsob zobrazenia na časovej osi a väčšej kontrole nad tým, ako sa vyjadrujete, sa tweety a zapojenie, ktoré vytvárajú, zvyšujú.

Ako používať Circle Twitter :

  • Vo vyskakovacom okne stlačte „Začíname“;
  • Vytvorte nový tweet;
  • Stlačte „Kruh Twitter potom „Upraviť“;
  • Pridajte ľudí odporúčaných používateľom Twitteralebo použite vyhľadávací panel na manuálne pridávanie účtov do svojho okruhu;
  • Pošlite svoj tweet normálne. Malý zelený pásik označuje, že „ iba členovia vášho kruhu Twitter môžete vidieť tento tweet “.

Funkcia sa momentálne zavádza do mobilných aplikácií a webovej verzie Twitter.

zdroj: Twitter