Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Twitter jednoducho uprednostnil iOS pred Androidom Instagram

Twitter jednoducho uprednostnil iOS pred Androidom Instagram 1

Tento týždeň ľudia z vývojovej kancelárie v Twitter otvoril brány do Instagram. Ak používate zariadenie iOS, môžete teraz zdieľať tweety zo svojho Twitter aplikáciu priamo do Instagram Príbehy. To by malo obmedziť používanie snímok obrazovky Tweets v Instagram príbehy, ako uviedli vývojári Twitter navrhnúť. Povedali „pls zastavte odosielanie snímok tweetov na príbehy IG“, takže sa im to páčilo!

Toto je najnovšia aktualizácia verzie iOS na Twitter – prijatie Instagram a skutočnosť, že Twitter užívatelia tiež používajú Instagram. Predtým to bolo takmer ako keby Twitter nechcel, aby používatelia interagovali s inými sociálnymi sieťami – aspoň tými, ktoré prevádzkuje Facebook.

K dispozícii bude aj testovaná funkcia vo verzii systému iOS Twitter aplikácia re: nálepky. Umožní používateľom zdieľať tweet ako nálepku v Instagram – sa zobrazujú ako prvé v ponuke zdieľania tweetu pre iOS.

Ak chcete získať prístup k tejto aktualizácii, uistite sa, že máte najnovšiu verziu Twitter aplikácia pre iOS. Táto aktualizácia bola dodaná s verziou aplikácie z 18. júna 2021. Twitter vývojári nehovorili veľa o uvedenej funkcii v aktualizácii v obchode s aplikáciami a naznačili, že „urobili vylepšenia a vymazali chyby, aby Twitter je to pre teba ešte lepšie. “

Táto aktualizácia tiež integruje Super Follows a Ticketed Spaces. Aplikácie pre tieto funkcie začnú byť k dispozícii tento týždeň, čo umožní tvorcom vytvoriť „priamy vzťah s vašimi najaktívnejšími sledovateľmi“. Cena za mesiac zahŕňa $20,99, $40,99 a $9.99 úrovní – všetko pre Super Follows ako také.

Ak sa pozeráte na Ticketed Spaces, pozeráte sa na ceny medzi $1 a 999 dolárov (za lístok) s podielom na príjmoch pre tvorcu „až 97%“. AKTUALIZÁCIA: Tento podiel na príjmoch platí aj pre ceny Super Follow. Twitter bude vždy trvať. To všetko je PO znížení platformy, na ktorej je aplikácia hostená – to znamená iOS (Apple) alebo Android (Google) a pod.

TERAZ sú pre niektorých používateľov v USA pre verziu aplikácie pre iOS k dispozícii Super Follows a Ticketed Spaces. Na bočnom paneli aplikácie pre iOS bude nové tlačidlo Speňaženie, ktoré používateľom poskytne prístup k týmto funkciám ako tvorcom.