Twitter Je účet uzamknutý? Všetko, čo potrebujete vedieť? Ako to opraviť?

Twitter Je účet uzamknutý?  Všetko, čo potrebujete vedieť?  Ako to opraviť? 1

Twitter je platforma sociálnych médií pre veľké lode; Mám na mysli celebrity. Môžete si však tiež vytvoriť nový účet a začať ho používať. Ale niekedy sa môžete stretnúť Twitter Problém so zablokovaným účtom, ku ktorému nemáte prístup Twitter vôbec. V tomto scenári vám táto príručka pomôže aktivovať váš počítač Twitter účet ľahko.

Twitter umožňuje ľuďom interagovať medzi sebou pomocou tweety. Tieto tweety sa skladajú zo 140 znakov, preto ich ľudia milujú. Celebrity, herci a iné celebrity môžu svojmu publiku poslať krátke informácie. Je to vynikajúca platforma na zdieľanie a prijímanie informácií. Pokiaľ nie je váš Twitter ak bude váš účet uzamknutý Twitter Váš účet je zamknutý, nebudete si môcť prečítať ani vytvárať tweety. A ak chcete používať Twitter, potom vás tento scenár rozhodne prekliatie. Takže tu je kompletný sprievodca, čo robiť s vašimi Twitter účet je zamknutý.

Twitter    Je účet uzamknutý?  Všetko, čo potrebujete vedieť?  Ako to opraviť?

Čo je Twitter?

Nevie sa o tomto termíne Twitter? No, Twitter je služba „mikroblogovania“ a „sociálne siete“. Používatelia môžu uverejňovať a odosielať krátke správy s názvom tweety. Tieto tweety môžu mať dĺžku až 280 znakov a môžu obsahovať aj externé odkazy. Registrovaní používatelia môžu uverejňovať príspevky typu „páči sa mi“ a „opakovať“, ale neregistrovaní používatelia môžu zobraziť iba príspevky.

Twitter používatelia sa môžu navzájom sledovať. Sledovanie niekoho znamená, že môžete vidieť jeho pravidelné tweety na svojej časovej osi. Používatelia tak môžu vždy sledovať ľudí so spoločnými akademickými a osobnými záujmami. Okrem toho si môžete jednoducho prezerať svoje tweety tým, že vám pomôžu rýchlo zdieľať informácie s veľkým počtom ľudí.

prečo Twitter Je váš účet uzamknutý?

Twitter Je účet uzamknutý?  Všetko, čo potrebujete vedieť?  Ako to opraviť? 2

Twitter má niekoľko spôsobov, ako obmedziť prístup k používateľským kontám, v závislosti od úrovne problémov spôsobených podozrivým správaním alebo problémami so zabezpečením. Ak zistí nebezpečnú aktivitu, Twitter jednoducho uzamkne účet.

Dôvody dočasného zákazu

Opakované neúspešné pokusy o prihlásenie: V takom prípade sa pokúste prihlásiť Twitter účet s nesprávnym heslom, Twitter podozrivý z neúspešných pokusov o prihlásenie a zablokuje účet, aby ho udržal v bezpečí.zraniteľnosti: ak Twitter má podozrenie, že neoprávnený používateľ sa pokúsil neoprávnene získať phishing alebo malware, okamžite uzamkne účet. Keď je účet uzamknutý, Twitter pošle e-mail s požiadavkou na potvrdenie vášho účtu a zmenu hesla.Rovnaký alebo podobný obsah uverejňujte opakovane: Twitter nechce, aby ste konali ako liek. Neuverejňujte žiadne opakované tweety ani správy.Používanie urážlivého jazyka v trendových témach: Pokiaľ ide o vulgárnosť a zneužívanie alebo nenávistné výroky, Twitter buď dočasne zablokujte svoj účet. Nenechajte sa hanbiť za uverejňovanie alebo používanie nenávistných prejavov alebo urážlivého jazyka.

Dôvody trvalého zákazu

Posielanie automatických tweetov alebo odpovedí: Twitter nepáči roboty alebo skutoční ľudia, ktorí používajú automatizované systémy odozvy. Toto je v rozpore s používaním politiky Twitteru a uzamknutie užívateľských účtov, ktoré tieto pravidlá porušujú.Sleduje a sleduje veľké množstvo Twitter účty: Ak sledujete alebo sledujete veľkú skupinu ľudí, potom Twitter označí váš účet ako pokutu a na niekoľko dní bude zablokovaný. Toto sa zvyčajne stáva potom, čo sa pokúsite sledovať alebo zatvoriť viac ako 500 účtov naraz.Napodobňujte niekoho Twitter: Twitter nenávidia falošných ľudí, takže sa neskúšajte oddávať iným skutočným ľuďom Twitter, Je to v poriadku pre fiktívne postavy, ale nie pre skutočné osobnosti.Zločin proti iným Twitter pravidlá: Kde jeden Twitter stránky pravidiel a pravidiel, ktoré akceptujete pri registrácii na ich služby. V prípade porušenia pravidiel môže byť váš účet dočasne alebo natrvalo zakázaný. Preto by bolo dobré prečítať si túto politiku, aby ste sa vyhli budúcim zákazom.

Ako resetovať uzamknuté Twitter Účet?

Kroky na obnovenie zablokovaného účtu Twitter sa úplne líšia od obnovenia obmedzeného alebo pozastaveného účtu. Pozrime sa teda, ako môžeme získať prístup k uzamknutému účtu.

Najprv sa prihláste do svojho Twitter zodpovednosti. Zobrazí sa správa oznamujúca, že váš účet bol z nejakého dôvodu zablokovaný

Twitter blokovaný obtok

Na konci správy kliknite na tlačidlo Štart. Zadajte telefónne číslo spojené s vaším Twitter zodpovednosti.

Twitter odblokovací účet s telefónnym číslom.

Ďalšie, Twitter pošle overovací kód prostredníctvom hovoru alebo SMS. Po prijatí verifikačného kódu ho zadajte na určené miesto a kliknite na tlačidlo Odoslať.

Twitter Je účet uzamknutý?  Všetko, čo potrebujete vedieť?  Ako to opraviť? 3

Ak ste verifikačný kód nedostali ani po čakaní 5 minút alebo viac, jednoducho vyberte možnosť „nedostal sa“ v dolnej časti.

Po overení vášho telefónneho čísla Twitter okamžite odomkne váš účet a je dobré ísť.

Ako si znova uložíte Twitter účet?

Odomknite svoje Twitter účet nie je nikdy taký zložitý. Dôležitejšie je však vedieť, ako v budúcnosti zabrániť ďalšiemu uzamknutiu vášho účtu. Na udržanie zdravej Twitter sociálny profil, je dôležité vedieť, aké opatrenia by sme mali prijať, aby sme ho udržali v bezpečí. Byť uzamknutý pre hlúpe akcie môže byť veľmi nepríjemný. Preto si pozrite pokyny uvedené nižšie, aby ste sa zachránili Twitter účet zo zámku znova:

Pri zadávaní prihlasovacích údajov buďte opatrní. Nepreháňajte to používaním služieb tretích strán. Čítať Twitter podmienky a pravidlá pre lepšie porozumenie a neporušujú tieto pravidlá. Neuverejňujte žiadne príspevky, ktoré porušujú Podmienky používania služby Twitter. Odstráňte všetok obsah, ktorý obsahuje urážlivý jazyk.

Pokúste sa vyhnúť týmto chybám, aby ste zachránili svoje Twitter účet v budúcnosti.

záver

Twitter je veľmi opatrný pri obsahu, ktorý je v ňom uverejnený. Ale existuje veľa dôvodov Twitter môže uzamknúť váš účet. Boli to však najbežnejšie zo všetkých. A aj keď Twitter uzamkne váš účet, zámok tu môže byť 1 až 48 hodín. Nezabudnite na opatrenia, ktoré musíte urobiť, aby ste v budúcnosti zabránili zablokovaniu svojho účtu.