Twitter filter zisku blokuje nechcené akty

Po prijatí snímok penisu v jeho DM vývojár vytvoril Safe DM, aby prestal posielať nechcené akty Twitter

Unavený z prijímania nechcených aktov, vývojárka Kelsey Bressler mala skvelý nápad zastaviť tento typ obsahu v jej DM (priame správy) z Twitter, pomenovaný „Bezpečný DM“, vytvorila doplnok, ktorý môže zabrániť tomu, aby sa obrázky penisov dostali do vášho okna so správou v sociálnej sieti.

Bressler vysvetľuje, že použil technológiu umelej inteligencie (AI) na vytvorenie doplnku a tiež vycvičil algoritmus so skutočnými obrázkami penisu. Minulý september vývojár požiadal svojich sledovateľov, aby poslali niektoré z týchto fotografií, aby mohla urobiť test. „Testujem vyvíjaný filter, ktorý automaticky zisťuje fotografie kurčiat v DM a manipuluje s nimi v mene používateľa.“povedal. Viac ako 4 poslalo sa tisíc fotografií.

Bezpečný DMBezpečná DM oficiálna webová stránka

Minulý piatok (14) Buzzfeed News vykonal test blokátora akty na Twittera web odhalil, že softvér bol veľmi presný. Odstraňovanie nechcených aktov je však pomalé, so oneskorením dvoch až troch minút.

Severoamerický portál testoval rôzne veľkosti, tvary a dokonca aj farby. Tu je výsledok: Bezpečný DM Nielen zakázané obrázky penisu, ale aj skryté záznamy o iných predmetoch, ktoré sa podobajú mužským genitáliám, ako sú neobvykle tvarovaná rúž, modrý vibrátor a ďalšie predmety podobné penisu. V rozhovore pre BBC Bressler uviedol, že doplnok má 99% úspešnosť.

Rozmazané obrázky pomocou Bezpečného DM Pracovný doplnok s obrázkami rozmazanými pomocou Safe DM

Tento softvér je k dispozícii iba pre priame správy z internetu Twitter, Bressler však povedal, že hovorí o významnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti sociálnych médií Bezpečný DM, Neuviedla žiadne podrobnosti o partnerstve ani názov spoločnosti. „Chceli by sme to spustiť na iných platformách sociálnych médií a diskutujeme o tom, kam ďalej.“, povedal vývojár.

Ako používať bezpečný DM na Twitter

Twitter Tento doplnok je exkluzívny pre Twitter

Záujemcovia o prevenciu akty nežiaduci používatelia už môžu využívať technológiu spoločnosti Bressler (kliknutím sem otvoríte doplnok). Stačí pridať doplnok do svojho účtu Twitter, pripomínajúc, že ​​je potrebné autorizáciu Bezpečný DM získať prístup k vašim priamym správam.

Aplikácia prehľadá vaše konverzácie na obrázky penisu. Ak sa zistí, pošle správu odosielateľovi a príjemcovi, v ktorej sa uvádza, že obsah nebol vhodný, a fotografia sa nakoniec odstráni.

Vo svete, v ktorom je súkromie čoraz viac ohrozené, tvorca ponecháva používateľov na pokoji a varuje, že tento nástroj nečíta textové konverzácie.