Twitter Aplikácia pre Android sa po najnovšej aktualizácii zrútila [FIX]

Twitter Aplikácia pre Android sa po najnovšej aktualizácii zrútila [FIX] 1

Twitter pravidelne prich├ídza s aktualiz├íciami na predstavenie nov├Żch funkci├ş, opravu ch├Żb a ─Ćal┼íie. Na druhej strane sa pou┼ż├şvate─żom v┼żdy odpor├║─Źa aktualizova┼ą na najnov┼íiu verziu hne─Ć, ako pr├şde. Av┼íak, Twitter samotn├Ż server teraz ┼żiada pou┼ż├şvate─żov, aby sa nein┼ítalovali do najnov┼íej aktualiz├ície syst├ęmu Android. Pod─ża prvotn├Żch spr├ív TwitterNajnov┼íia aktualiz├ícia aplik├ície havaruje. V pr├şpade, ┼że ste aktualizovali svoje Twitter aplik├ície ─Źelia probl├ęmu, potom sa nebojte, m├┤┼żete to ─żahko opravi┼ą Twitter probl├ęm so zr├║ten├şm aplik├ície.

Neaktualizova┼ą Twitter pre Android

Pod─ża ovplyvnen├Żch pou┼ż├şvate─żov Twitter pre Android sa zr├║ti takmer okam┼żite po spusten├ş aplik├ície po aktualiz├ícii. Probl├ęm sa t├Żka v├Ą─Ź┼íiny pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş si nain┼ítalovali najnov┼íiu aktualiz├íciu. Je to ur─Źite ve─żk├ę sklamanie pre tak├║ spolo─Źnos┼ą Twitter, ktor├Ż mus├ş pred zverejnen├şm aktualiz├ície pre verejnos┼ą dodr┼ża┼ą pr├şsne testovacie postupy.

“Nie─Źo sp├┤sobuje moje.” Twitter aplik├ícia sa zr├║ti, potom, ─Źo som ju aktualizoval len pred hodinou, ÔÇťpovedal jeden z dotknut├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Nieko─żko pou┼ż├şvate─żov tie┼ż zdie─żalo GIF, aby predstavilo nehodu.

Twitter pri┼íiel s aktualiz├íciou (v8.28) v─Źera neskoro. Spolo─Źnos┼ą uznala a ospravedlnila sa za tento nov├Ż probl├ęm a ┼żiada pou┼ż├şvate─żov, aby neaktualizovali, k├Żm sa probl├ęm nevyrie┼íi.

“Vy┼íetrujeme probl├ęm s najnov┼íou verziou na┼íej aplik├ície pre Android, ktor├Ż sp├┤sobuje, ┼że sa ihne─Ć po otvoren├ş zr├║ti. Ak pou┼żijete Twitter v pr├şpade syst├ęmu Android ho odpor├║─Źame neaktualizova┼ą, k├Żm v├ím ned├íme vedie┼ą, ┼że je opraven├Ż. Ospravedl┼łujem sa za nepr├şjemnos┼ą!” uviedol t├şm podpory v tweete.

Pou┼ż├şvatelia, ktor├ş si aplik├íciu e┼íte neaktualizovali, musia zabezpe─Źi┼ą, aby sa ich telef├│n automaticky neaktualizoval na najnov┼íiu verziu. T├şto pou┼ż├şvatelia musia zak├íza┼ą automatick├ę aktualiz├ície z Obchodu Play. Ak to chcete urobi┼ą, spustite aplik├íciu Obchod Play v telef├│ne s Androidom a potom prejdite na polo┼żku Nastavenia> Automaticky aktualizova┼ą aplik├ície> Neaktualizova┼ą aplik├ície automaticky.

V opa─Źnom pr├şpade zabr├íni Obchodu Play v automatickej aktualiz├ícii aplik├íci├ş. Raz Twitter vyrie┼íi probl├ęm, m├┤┼żete znova povoli┼ą automatick├║ aktualiz├íciu. Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że t├Żmto sp├┤sobom zabr├ínite automatickej aktualiz├ícii aj ostatn├Żch aplik├íci├ş.

Ako opravi┼ą Twitter probl├ęm so zr├║ten├şm aplik├ície

T├ş, ktor├ş si aplik├íciu u┼ż aktualizovali a teraz sa stret├ívaj├║ s havarijn├Żm probl├ęmom, sa nemusia ob├íva┼ą. M├┤┼żu to ─żahko opravi┼ą Twitter probl├ęm so zr├║ten├şm aplik├ície pomocou alternat├şvneho rie┼íenia, ktor├ę zdie─żalo nieko─żko pou┼ż├şvate─żov. Pod─ża pou┼ż├şvate─żov im resetovanie nastavenia ├║lo┼żiska pomohlo probl├ęm vyrie┼íi┼ą.

Ak chcete obnovi┼ą nastavenia ukladacieho priestoru, prejdite na polo┼żku Nastavenia> Aplik├ície> Twitter > ├Ülo┼żisko a vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą> Vymaza┼ą ukladac├ş priestor> Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą. Ke─Ć vyma┼żete vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą, obnovia sa v┼íetky ├║daje v prie─Źinku Twitter aplik├íciu vr├ítane nastaven├ş tmavej t├ęmy. Na pou┼ż├şvanie aplik├ície sa budete musie┼ą znova prihl├ísi┼ą.

─Äal┼í├şm rie┼íen├şm je odin┼ítalova┼ą Twitter aplik├íciu a stiahnite si jej verziu 80,24.1 od APK Mirror. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia tie┼ż tvrdia, ┼że im odin┼ítalovanie a op├Ątovn├ę nain┼ítalovanie aplik├ície fungovalo. Tento trik teda m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą aj vy.

“├üno … pr├íve som ho odin┼ítaloval a znova nain┼ítaloval … u┼ż funguje … bez probl├ęmov,” povedal jeden z pou┼ż├şvate─żov.

Twitter mo┼żno o─Źak├íva┼ą, ┼że ─Źoskoro zavedie opravu na vyrie┼íenie probl├ęmu so zlyhan├şm. Do tej doby by ste mali pou┼ż├şva┼ą vy┼í┼íie uveden├ę triky, aby ste aplik├íciu mohli na─Ćalej pou┼ż├şva┼ą. Pam├Ątajte si, ┼że t├ş, ktor├ş zak├ízali automatick├║ aktualiz├íciu, bud├║ musie┼ą aplik├íciu raz ru─Źne aktualizova┼ą Twitter prich├ídza s opravou.

Nov├ę funkcie, ktor├ę m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą

V samostatn├Żch spr├ívach, Twitter pracuje na pridan├ş mnoh├Żch nov├Żch funkci├ş, zameriava sa konkr├ętne na konverz├ície. Tento rok na CES TwitterRiadite─żka produktov├ęho mana┼żmentu Suzanne Xie poznamenala, ┼że spolo─Źnos┼ą by na obrazovku p├şsania spr├ívy pridala nastavenie ÔÇ×├║─Źastn├şci konverz├ícieÔÇť. Toto nastavenie by malo ┼ítyri mo┼żnosti – Glob├ílne, Skupinov├ę, Panel a Vyhl├ísenie.

V├Żber glob├ílneho nastavenia umo┼żn├ş komuko─żvek odpoveda┼ą, zatia─ż ─Źo Group je len pre ─żud├ş, ktor├Żch sledujete a spom├şnate. Panel umo┼żn├ş odpoveda┼ą iba ─żu─Ćom, ktor├Żch ste uviedli v tweete, zatia─ż ─Źo Statement v├ím umo┼żn├ş zablokova┼ą v┼íetky odpovede.

Xie poznamenala, ┼że spolo─Źnos┼ą s uvedenou funkciou pr├şde niekedy nesk├┤r v roku. V s├║─Źasnej dobe t├║to funkciu sk├║ma a potom s ┼łou bude experimentova┼ą v prvom ┼ítvr┼ąroku.

Jednou z ─Ćal┼í├şch funkci├ş ┼ípecifick├Żch pre konverz├íciu, na ktor├Żch spolo─Źnos┼ą pracuje, je zobrazenie konverz├ície vr├ítane vytv├írania vl├íkien. Cie─żom tejto funkcie bude umiestni┼ą cel├║ konverz├íciu na jednu obrazovku. Na obrazovke bud├║ riadky, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri odpovediach.