Twitch Studio je alternat├şvou OBS zameranou na nov├ę kapely.

OBS je de facto ┼ítandardom pre streamery na spr├ívu svojich vysielan├ş, ale to nie je jedin├í mo┼żnos┼ą. Aj teraz Twitch Sp├║┼í┼ąa svoju vlastn├║ aplik├íciu na streamovanie, ktorej hlavn├Żm ├║─Źelom je poskytn├║┼ą nov├Żm streamerom r├Żchlej┼íiu a ─żah┼íiu spr├ívu. Twitch ┼át├║dio je teraz k dispoz├şcii vo verzii beta a pozv├ínky sa pou┼ż├şvate─żom postupne uvo─żnia.

Twitch Studio pon├║ka r├Żchly sp├┤sob, ako nastavi┼ą ┼íabl├│ny toku, spravova┼ą aktivity a upozornenia na chat a vies┼ą v├ís k optim├ílnemu nastaveniu pre cel├Ż t├şm. Po─Źiato─Źn├í beta verzia m├í obmedzenej┼íiu sadu funkci├ş, ale registr├ícia na skor├Ż pr├şstup je k dispoz├şcii na ofici├ílnej str├ínke.

ÔÇ×Ak uva┼żujete o tom, ┼że ste n├ívnadou alebo sa sna┼ż├şte zastavi┼ą, preto┼że je to pr├şli┼í ┼ąa┼żk├ę,ÔÇť p├Żtali sa ─Źast├ę ot├ízky, ÔÇ×Twitch ┼át├║dio je pre v├ís! " Twitch Prejdeme o krok ─Ćalej tvrden├şm, ┼że t├íto aplik├ícia nie je pre sk├║sen├Żch ─żud├ş naozaj: ÔÇ×Ak ste u┼ż existuj├║ci vysiela─Ź, m├┤┼żete by┼ą spokojn├ş s aktu├ílnym nastaven├şm toku a zariadenia, tak┼że nie je potrebn├ę meni┼ą sa.ÔÇť ,

Twitch Uviedol tie┼ż, ┼że nebude ┼żiadny tlak na to, aby niekto pre┼íiel na aplik├íciu Studio, preto┼że ÔÇ×chceme, aby streamy pou┼ż├şvali aplik├íciu, ktor├í je pre nich najvhodnej┼íiaÔÇť.

St├íle je to ┼íikovn├Ż sp├┤sob Twitch u─żah─Źi┼ą prenosov├║ cestu ka┼żd├ęmu, kto chce vedie┼ą. Uvid├şme, ako komunita reaguje Twitch ┼át├║dio ako aplik├ícia sa za─Ź├şna vyv├şja┼ą v nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch a mesiacoch.

INFORMÁCIE