Tvoje zdravie: 3 n├írodn├ę aplik├ície, ktor├ę mus├şte nain┼ítalova┼ą do svojho smartf├│nu

Ako v┼íetci vieme, na┼ía n├írodn├í zdravotn├şcka slu┼żba (SNS) nie je najlep┼íia na svete, ale m├í dobr├║ poz├şciu. NHS okrem slu┼żieb poskytovan├Żch v nemocniciach at─Ć. Investovala aj do digit├ílneho h─żadiska.

Po─Ćme dnes 3 N├ívrhy na in┼ítal├íciu aplik├ície do smartf├│nu.

Tvoje zdravie: 3 n├írodn├ę aplik├ície, ktor├ę mus├şte nain┼ítalova┼ą do svojho smartf├│nu

Zdravotn├ę aplik├ície, ktor├ę by ste mali ma┼ą na svojom smartf├│ne

MySNS – aplik├ícia, ktor├í umo┼ż┼łuje pr├şstup k digit├ílnym zdravotn├şckym slu┼żb├ím

MySNS je n├ístroj, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje prezera┼ą n├írodn├ę zdravotn├ę spr├ívy, kontrolova┼ą zdravotn├ę inform├ície, poskytova┼ą zoznam a mapu zdravotn├şckych zariaden├ş (nemocnice, z├íkladn├║ starostlivos┼ą a lek├írne), hodnoti┼ą kvalitu a spokojnos┼ą ob─Źanov s NHS a konzultova┼ą s nimi Kontaktn├ę centrum SNS 24.

Okrem toho budete dost├íva┼ą upozornenia, ako s├║ term├ílne upozornenia at─Ć. s├║vis├ş s va┼íou polohou.

Tvoje zdravie: 3 n├írodn├ę aplik├ície, ktor├ę mus├şte nain┼ítalova┼ą do svojho smartf├│nu 1

Tvoje zdravie: 3 n├írodn├ę aplik├ície, ktor├ę mus├şte nain┼ítalova┼ą do svojho smartf├│nu 2

MySNS

MySNS Times

Mobiln├í aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje skontrolova┼ą priemern├║ ─Źakaciu dobu v nemocniciach N├írodnej zdravotn├şckej slu┼żby a u┼ż├şvate─ż m├┤┼że pod─ża in┼ítit├║cie skontrolova┼ą priemern├║ dobu slu┼żby v pohotovosti. Na stupnici v Manchestri s├║ priemern├ę ─Źakacie doby zoraden├ę pod─ża priority: ─Źerven├í, oran┼żov├í, ┼żlt├í, zelen├í a modr├í.

Za pravidelne aktualizovan├ę ├║daje zodpoved├í ka┼żd├í nemocnica. Zoznam in┼ítit├║ci├ş sa m├┤┼że zobrazi┼ą v porad├ş pod─ża vzdialenosti alebo pod─ża umiestnenia na mape.

T├íto aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje z├şska┼ą viac ├║dajov z nemocnice, ako s├║ adresa, telef├│nne kontakty a geografick├í poloha, pomocou syst├ęmu GPS v├í┼ího mobiln├ęho zariadenia.

Tvoje zdravie: 3 n├írodn├ę aplik├ície, ktor├ę mus├şte nain┼ítalova┼ą do svojho smartf├│nu 3

Tvoje zdravie: 3 n├írodn├ę aplik├ície, ktor├ę mus├şte nain┼ítalova┼ą do svojho smartf├│nu 4

Čakacia doba v nemocniciach na vašom smartfóne

MySNS Pe┼ła┼żenka

Pe┼ła┼żenka MySNS, zostaven├í pod─ża z├íujmov ob─Źana, zbiera inform├ície o zdrav├ş ob─Źana v aplik├ícii umiestnenej na smartf├│ne.

Elektronick├í zdravotn├í karta umo┼ż┼łuje ob─Źanom prepoji┼ą konkr├ętne ÔÇ×kartyÔÇť so zauj├şmav├Żmi informa─Źn├Żmi prvkami prostredn├şctvom u┼ż├şvate─żsk├ęho ─Ź├şsla SNS a potvrden├ęho inform├íciami obsiahnut├Żmi v n├írodnom registri u┼ż├şvate─żov (RNU). Ka┼żd├í karta zodpoved├í typu inform├íci├ş. V┼íetky inform├ície s├║ bezpe─Źne ulo┼żen├ę pod─ża medzin├írodn├Żch ┼ítandardov.

Tvoje zdravie: 3 n├írodn├ę aplik├ície, ktor├ę mus├şte nain┼ítalova┼ą do svojho smartf├│nu 5

Tvoje zdravie: 3 n├írodn├ę aplik├ície, ktor├ę mus├şte nain┼ítalova┼ą do svojho smartf├│nu 6

Portf├│lio MySNS: Vakc├şny, ADSE, krvn├Ż cukor … v┼íetko v jednej aplik├ícii

Toto s├║ tri aplik├ície, ktor├ę v├ím odpor├║─Źame ma┼ą v┼żdy na svojom smartf├│ne. V┼íetky aplik├ície s├║ bezplatn├ę a maj├║ aktualizovan├ę inform├ície a zauj├şmav├ę ├║daje.

MySNS