Tudo o que precisam saber sobre o lan├žamento do Redmi K40 a 25 de fevereiro

A Redmi prometeu um novo design e uma nova experi├¬ncia atrav├ęs da series Redmi K40. ┼Żiadne anot├ície, alebo plag├íty, ktor├ę informuj├║ o konkr├ętnom modeli K40. Hovor├ş sa o s├ęri├ích K40, ktor├ę ukazuj├║ na smartf├│n, ktor├Ż pon├║ka viac centr├ílnych a ─Źeln├Żch front├ílnych, ako aj be┼żn├Żch podporn├Żch funkci├ş pre v┼íetky taxa atualiza├ž├úo. Aktu├ílne inform├ície o s├ęrii a s├ęri├ích K40, ktor├ę m├┤┼żu obsahova┼ą jeden alebo viac smartf├│nov.

Spolo─Źnos┼ą Em Janeiro, a Redmi potvr─Ćte que ia lan├žar a s├ęrie Redmi K40 em fevereiro. Toto je ofici├ílna ofici├ílna str├ínka potvrdzuj├║ca ofici├ílnu z├ísielku evento de lan├žamento do. K40 ser├í realizado a 25 de fevereiro.

A Redmi prometeu um novo design e uma nova experi├¬ncia atrav├ęs da s├ęrie Redmi K40. ┼Żiadne entanto, o plag├íte z hlavn├ęho mesta, ako informova┼ą o konkr├ętnych modeloch K40. Rumores ├á volta da s├ęrie K40 Odha─żujte v┼íetky smartphony, ktor├ę s├║ kompatibiln├ę so v┼íetk├Żmi centrami, ktor├ę s├║ lep┼íie ako front├ílne a ─Źeln├ę, a preto s├║ podporovan├ę v┼íetky dostupn├ę taxa atualiza├ž├úo. Aktu├ílne inform├ície o s├ęrii a s├ęrii K40 poder├í trazer o recorte no ecr├ú mais pequeno num smartphone.

┼átandardn├Ż model Redmi K40 podpera vir and ser equipmentado pelo chipset da MediaTek Dimensity 1200, ou um ─Źipov├í sada novo da linha Snapdragon 700O K40 Pro Najaktu├ílnej┼íie inform├ície o najnov┼íej vlajkovej lodi ─Źipovej sady Qualcomm Snapdragon 888. Pod─ża predstavy smartf├│nu da caixa Redmi K40 preto┼że v┼íetky ─Źasti v├í┼ího ├║─Źtu nie s├║ povinn├ę, s├║be┼żne s ich pou┼ż├şvan├şm s├║hlasia. Os modelos K40 tamb├ęm devem chegar com altifalantes est├ęreo.

S├║visiace ─Źl├ínky: Qualcomm a Snapdragon SM6375 a SM6225 s rozl├ş┼íen├şm 144 Hz

V├Ą─Ź┼íina filmov, ktor├ę prech├ídzaj├║ z ─î├şny, neprech├ídzaj├║ ┼żiadnymi seri├ílmi Redmi K40 m├┤┼żete vyu┼żi┼ą ─Ćal┼íie rady t├Żkaj├║ce sa zobrazenia kriviek alebo ─Źipovej sady Qualcomm Snapdragon 888, e uma bateria superior a 40 000 mAh. O Redmi K40 Pro poder├í chegar ao mercado chin├¬s com um pre├žo oficial de 20,999 juanov (~ 464 dol├írov).

ORedmi K40 tem o n├║mero de modelo M2012K11AC eoRedmi K40 Pro, Tem o n├║mero de modelo M2012K11C. Ambos os smartphones foram recentemente certificados pela autoridade 3C da China. Certifik├ícia 3C obsahuje v┼íetky zariadenia s podporou 5G, vr├ítane tam, kde je to mo┼żn├ę, vr├ítane 33W v├Żkonu. Vzh─żadom na to, ┼że s├║ ┼ípecifikovan├ę pre ur─Źit├Ż po─Źet modelov K40 estauo atualmente em segredo.

┼Żiadne evento de lan├žamento da s├ęrie Redmi K40, a empresa tamb├ęm vai anunciar o RedmiBook Pro 15 spolupracuje s procesormi Intel s 11 -palcov├Żm procesorom.