Tu sú nominácie EE Pocket-lint Awards za najlepší fotoaparát 2019 a ako hlasovať

16. výročné ceny Pocket-lint Awards sa budú konať v polovici novembra v spolupráci s EE a budú oslavovať najlepšie zariadenia v mnohých kategóriách vrátane hier, smartphones, autá a fotoaparáty.

V tomto roku je 19 hlavných kategórií, cena za rýchle ocenenie a cena za produkt roka, z ktorých druhá je vybraná z víťazov každej kategórie.

Tu sa zameriavame na kandidátov na kategóriu EE Pocket-lint Awards 'Best Camera 2019, ktorá obsahuje to najlepšie zo všetkých kompaktných fotoaparátov, zrkadiel a zrkadiel DSLR, ktoré sme prehodnotili za posledných 12 mesiacov.

Nominácie na užší zoznam pre najlepší fotoaparát 2019 sú:

  • Nikon Z6
  • Panasonic Lumix LX100 Mark II
  • Sony A6600
  • Fujifilm X-T3
  • Panasonic Lumix S1
  • Canon EOS R

Kliknutím na každý z vyššie uvedených titulov si môžete prečítať naše úplné recenzie o každej nominácii, čo vám dá predstavu o tom, prečo boli nominované.

Hlasovanie v 16. výročnom udeľovaní cien EE Pocket-lint Awards je teraz otvorené, takže nám môžete dať vedieť, ktorá z najlepších fotoaparátov nad tým, čo si myslíte, by mala vyhrať cenu za najlepšiu kameru za rok 2019 a dať nám verdikt o všetkých alebo niektorých z nich ďalšie technológie vo všetkých 18 kategóriách.

Ak chcete hlasovať za svoje obľúbené, choďte na našu stránku Hlasovanie za najlepšiu kameru 2019 a hodnotte produkty, ktoré by podľa vás mali vyhrať, zadajte svoju e-mailovú adresu a stlačte tlačidlo Odoslať.

Výhercovia budú vyhlásení na exkluzívnom podujatí v Londýne 14. novembra v spolupráci s EE. Hlasovanie sa končí 3 V novembri.

Related Articles

Back to top button