Tu sú nominácie EE Pocket-lint Awards za cenu Best Smartwatch 2019 a ako hlasovať

16. výročné ceny Pocket-lint Awards sa uskutočnia o pár týždňov v spolupráci s EE a oslávia najlepšie produkty a zariadenia v 19 kategóriách, ktoré sa budú líšiť smartphones a tablety do automobilov a smartwatches.

Ako obvykle sme za posledných pár týždňov prevádzkovali sériu funkcií, z ktorých každá sa ponorila trochu hlbšie do príslušných kategórií, aby nielen vymenovala nominácie v nich, ale vysvetlila, čo hľadá samotná kategória.

Pre každú kategóriu je päť alebo šesť nominantov. Zameriavame sa na druhú nositeľnú kategóriu – Best Smartwatch 2019 – ktorá sa zameriava na zariadenia, ktoré ponúkajú štýl a funkcie nad rámec sledovania fitnes.

Kandidáti na užší výber do súťaže Best Smartwatch 2019 sú:

  • Huawei Watch GT 2
  • Dráha Michaela Korsa
  • Modul 41 so zapojením značky Heuer 41
  • Michael Kors Prístup MKGO
  • Fosílne Gen 5 Inteligentné hodinky
  • Apple Watch séria 5

Kliknutím na každý z vyššie uvedených titulov si môžete prečítať naše úplné recenzie o každej nominácii, čo vám dá predstavu o tom, prečo boli nominované.

Hlasovanie v 16. výročnom udeľovaní cien EE Pocket-lint Awards je teraz otvorené, takže nám môžete dať vedieť, ktoré z týchto skvelých zariadení by podľa vás malo v tomto roku získať cenu Best Smartwatch a vyniesť verdikt o všetkých alebo niektorých ďalších v 18 kategóriách.

Ak chcete hlasovať za svoje obľúbené, choďte na našu stránku hlasovania o Best Smartwatch 2019 a hodnotte produkty, ktoré by podľa vás mali vyhrať, zadajte svoju e-mailovú adresu a stlačte tlačidlo Odoslať.

Výhercovia budú vyhlásení na exkluzívnom podujatí v Londýne 14. novembra v spolupráci s EE. Hlasovanie sa končí 3 V novembri.

Related Articles

Back to top button