Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Tu je postup Fortnite sa mení na konzole Xbox Series X a PlayStation 5

Tu je postup Fortnite sa mení na konzole Xbox Series X a PlayStation 5 1

S konzolou Xbox Series X a PlayStation 5 Uvedenie na trh vo veľmi blízkej budúcnosti prináša dnes niekoľko noviniek o verzii novej generácie Fortnite. Fortnite sa spustí na konzolách Xbox Series X/S a PlayStation 5 v deň vydania týchto konzol-10. novembra pre Xbox Series X/S a 12. novembra pre PS5 tu v USA-a dnes spoločnosť Epic tieto verzie označila za „skutočne“ next-gen ” Fortnite skúsenosti. ”

Čo to presne znamená? Na konzole Xbox Series X sa dočkáme podpory rozlíšenia 4K pri 60 snímkach za sekundu, zatiaľ čo na konzole Xbox Series S uvidíme podporu 1080p60. V článku publikovanom na Fortnite Epic na webovej stránke dnes taktiež očakáva, že na konzole Xbox Series X očakáva „dynamickejšie zobrazenie“, ktoré zahŕňa stromy a trávu reagujúce na výbuchy, vylepšené efekty dymu a kvapalín a vylepšené vizuálne efekty pre Storm. Uvidíme tiež podporu pre 60 FPS hranie v režime rozdelenej obrazovky a hráči si všimnú, že sa vďaka vylepšenému hardvéru Xbox Series X dostanú do zápasov rýchlejšie.

Vylepšenia na ceste k PlayStation 5 verzia obsahuje mnoho rovnakých vylepšení ako verzia Xbox Series X, ale samozrejme sa dočkáme podpory hmatovej odozvy ovládača DualSense. Hráči si tiež budú môcť skočiť do svojho obľúbeného herného režimu z PlayStation 5domovskej obrazovky, čo je skutočne príjemný dotyk. Okrem týchto PlayStation 5-Exkluzívne vylepšenia, očakávajte rovnakú podporu pre hranie hier 4K60, dynamické vizuálne efekty, rýchlejšie načítanie a rozdelenú obrazovku 60 FPS, čo je potvrdené pre verziu Xbox Series X.

Hráči samozrejme budú môcť pokračovať vpred, ale to sa dosahuje rôznymi spôsobmi v závislosti od konzoly, ktorú máte. Na konzole Xbox Series X/S stačí presunúť profil z konzoly Xbox One a stiahnuť si verziu hry Xbox Series X/S. Na PlayStation 5, budete si musieť stiahnuť verziu hry PS5 do svojej konzoly a potom sa prihlásiť pomocou svojho účtu Epic alebo PlayStation Network.

Nakoniec spoločnosť Epic oznámila, že všetkým hráčom „na všetkých podporovaných platformách“ ponúkne Throwback Pickaxe, ktorý bol predvoleným krompáčom od Fortnite Kapitola 1. K dispozícii bude hráčom od 4. novembra do 15. januára a budete si ich môcť uplatniť buď v hre, alebo prostredníctvom obchodu PlayStation Store.