Tu je návod AppleNový iPhone 11 Pro v porovnaní s iPhone 6s v Speed ​​Tests

Certifikácia iPhone 11 Pro IP68

Každý rok Apple zaobchádza s novými a (pravdepodobne) lepšími iPhone. Základným predpokladom každoročnej aktualizácie iPhonu je to, že ponúka nové funkcie a lepší výkon na rozdiel od svojho predchodcu. To je jeden z dôvodov, prečo sa testy rýchlosti medzi telefónmi stali populárnymi. Tentokrát PhoneBuff porovnal takmer päťročný iPhone 6s s najnovším iPhone 11 Pro na svojom najnovšom YouTube Video.

Apple iPhone 6s bol uvedený na trh v roku 2015 a bol taký silný, že v rýchlostných testoch porazil ďalšie vlajkové telefóny. Apple po prvý raz sa zväčšila veľkosť displeja na telefónoch iPhone 6s a ponúkol sa aj väčšie zariadenie iPhone 6s Plus. IPhone 6 sa dobre predával aj po štyroch rokoch uvedenia na rozvíjajúce sa trhy, ako je India. A konečne, Apple v roku 2018 ukončila prevádzku zariadení iPhone 6s a 6s Plus.

Test rýchlosti je celkom zaujímavý, pretože obe zariadenia sú od seba generácie. Je všeobecne známe, že telefóny iPhone majú tendenciu byť skľúčené rokmi používania a zariadenia iPhone 6 použité v teste by sa nemali líšiť.

Ako sa očakávalo, iPhone 11 Pro rozdrtil iPhone 6s, pokiaľ ide o výkon. Na dokončenie podobného súboru úloh v porovnaní s iPhone 11 Pro, ktorý to urobil, trvalo 6 minút viac 2 minút a 41 sekúnd. Inými slovami, iPhone 11 Pro je najmenej dvakrát rýchlejší ako starý iPhone 6s. Zaujímalo by ma, či by sa iPhone 6s priblížil k iPhone 11 Pro, ak by používal nové batérie. Pokiaľ ide o hardvér, iPhone 6s je napájaný čipovou sadou A9, zatiaľ čo iPhone 11 Pro je napájaný čipovou sadou A13.

Naše Vezmite

Zvýšenie výkonu ponúkané následnou generáciou iPhone nemusí byť také skvelé. Rozdiel vo výkone sa však zvyšuje, keď porovnávame iPhone, ktorý má dva až tri roky, s najnovším. Ak ste stále prilepení na zariadeniach iPhone 6s, vyššie uvedené video vás presvedčí o inovácii na iPhone 11 Pro.