Tu je n├ívod, ako viete Whatsapp spr├ívy, ktor├ę boli odstr├ínen├ę odosielate─żom

Whatsapp je chatov├í aplik├ícia, ktor├í je medzi ─żu─Ćmi ve─żmi ob─ż├║ben├í. D├┤vodom je, ┼że t├íto chatov├í aplik├ícia u─żah─Źuje niekomu r├Żchlu v├Żmenu spr├ív a nevy┼żaduje dlh├║ dobu.

Pokia─ż ide o niektor├ę z v├Żhod tejto aplik├ície Whatsapp, je to, ┼że m├┤┼żete uskuto─Ź┼łova┼ą videohovory s mnoh├Żmi ─żu─Ćmi naraz. Whatsapp ned├ívno aktualizoval svoju aplik├íciu funkciou zasielania spr├ív. Ak odosielate─ż m├┤┼że vymaza┼ą spr├ívu alebo pretiahnu┼ą spr├ívu odoslan├║ pr├şjemcovi. Pr├şjemca teda nem├┤┼że vidie┼ą, ktor├║ spr├ívu odoslal odosielate─ż.

V tomto ─Źl├ínku sa teraz vysvetl├ş, ako zisti┼ą, ktor├ę spr├ívy boli odstr├ínen├ę. M├┤┼żete postupova┼ą pod─ża krokov pop├şsan├Żch v nasleduj├║com vysvetlen├ş.

Ako zisti┼ą, ak├ę spr├ívy WhatsApp boli odstr├ínen├ę

Spr├íva, ktor├║ niekto poslal a potom znova vymazal, je ve─żmi nepr├şjemn├í a ─Źasto n├ís znepokojuje. Preto┼że sa budeme ve─żmi zauj├şma┼ą o to, ─Źo nap├şsal odosielate─ż.

Aplik├ícia WhatsApp tie┼ż poskytuje t├║to funkciu, kde m├┤┼żete odstr├íni┼ą spr├ívy, ktor├ę ste niekomu poslali. Aby ste v┼íak spr├ívu, ktor├║ ste poslali niekomu, stiahli, musia by┼ą v lehote 7 min├║ta. A ak chcete odstr├íni┼ą spr├ívy, ktor├ę boli odoslan├ę viac ako 7 min├║tu u┼ż nem├┤┼żete spr├ívu presun├║┼ą alebo odstr├íni┼ą.

Ni┼ż┼íie je uveden├ę vysvetlenie a kroky na zistenie odstr├ínenia spr├ív WhatsApp.

1, ─îo by ste mali vedie┼ą, aby ste zistili, ak├ę spr├ívy WhatsApp niekto odstr├ínil, je to, ┼że mus├şte najprv stiahnu┼ą aplik├íciu WhatsRemoved.

Ak ste ju nestiahli a nenain┼ítalovali, nebudete m├┤c┼ą pre─Ź├şta┼ą odstr├ínen├║ spr├ívu. Ak chcete stiahnu┼ą aplik├íciu WhatsRemoved, zadajte Google Play Store a potom nap├ş┼íte WhatsRemoved, A kliknite Nain┼ítalujte ho o aplik├ícii WhatsRemoved.

ako zisti┼ą, ktor├ę spr├ívy sa odstr├ínia

2, Potom otvorte aplik├íciu a vykonajte nastavenia v aplik├ícii WhatsRemoved. V p├┤vodnom vzh─żade aplik├ície WhatsRemoved kliknite na zelen├ę tla─Źidlo, ktor├ę hovor├ş s├║hlasi┼ą,

whatsremoved

3, Potom mus├şme pre t├║to aplik├íciu nastavi┼ą nastavenia upozornen├ş, Kliknite na tla─Źidlo ├üno,

ako zisti┼ą, ktor├ę spr├ívy boli odstr├ínen├ę

4, Dostanete sa k nastaveniam pr├şstupu k upozorneniam. Ak chcete aktivova┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy aplik├íci├ş, urobte tak posu┼łte voli─Ź na to, ─Źo bolo odstr├ínen├ę z aplik├ície,

whatsremoved

5, Kliknite na tla─Źidlo Povoli┼ą aby v├ím aplik├ícia, ktor├í bola odstr├ínen├í, dostala upozornenie.

whatsremoved

6, Vyberte aplik├íciu Whatsapp ak chcete vedie┼ą, ktor├ę spr├ívy boli z Whatsapp odstr├ínen├ę. od tej doby kliknite na ─Äalej,

ako zisti┼ą, ktor├ę spr├ívy boli odstr├ínen├ę

7, ─Äal┼íie Kliknite na tla─Źidlo ├üno, Ulo┼żi┼ą s├║bor na detekciu a ulo┼żenie s├║borov, ktor├ę boli odoslan├ę odosielate─żom.

whatsremoved

8, Po─Źkajte chv├ş─żu, k├Żm sa proces in┼ítal├ície neskon─Ź├ş.

ako zisti┼ą, ktor├ę spr├ívy sa s┼ąahuj├║

9, Teraz m├┤┼żete zisti┼ą, ktor├ę spr├ívy boli odstr├ínen├ę v aplik├ícii Whatsapp. Zost├íva v┼íak za predpokladu, ┼że odstr├ínen├ę spr├ívy m├┤┼żete vidie┼ą iba v spr├ívach, ktor├ę pr├şdu po nain┼ítalovan├ş tohto programu. Spr├íva, ktor├║ odosielate─ż stiahol alebo vymazal, sa zobraz├ş na nasleduj├║com obr├ízku.

whatsremoved

10. Ak chcete zobrazi┼ą obsah odstr├ínenej spr├ívy, zadajte aplik├íciu WhatsRemoved,

whatsremoved

11. Potom na z├ílo┼żke Zisti┼ą, zisti┼ą spr├íva, ktor├║ pr├íve vymazal odosielate─ż, je zobrazen├í ni┼ż┼íie.

whatsremoved

Toto je vysvetlenie, ako n├íjs┼ą spr├ívy Whatsapp, ktor├ę boli odstr├ínen├ę v syst├ęme Android. D├║fajme, ┼że tento ─Źl├ínok m├┤┼że poskytn├║┼ą v├Żhody a m├┤┼że prida┼ą v├í┼í odkaz pri pou┼żit├ş aplik├ície WhatsApp.