Tu je n├ívod, ako si zobrazi┼ą hern├ę ┼ítatistiky syst├ęmu PS4 za rok 2019

Spolo─Źnos┼ą Sony d├íva majite─żom PS4 ┼íancu pozrie┼ą sa sp├Ą┼ą na to, ─Źo dosiahli a hrali v roku 2019. Japonsk├í spolo─Źnos┼ą pri┼íla s PlayStation 2019 Wrap-Up, v ktorom s├║ podrobne uveden├ę v┼íetky ┼ítatistiky, ktor├ę by hr├í─Ź PS4 chcel vedie┼ą, napr├şklad hry. hran├ę, hodiny str├íven├ę a ─Ćal┼íie.

Ako si zobrazi┼ą hern├ę ┼ítatistiky PS4 za rok 2019?

Wrap-Up Sony PlayStation 2019 v z├ísade obsahuje podrobnosti o va┼íich n├ívykoch pri hran├ş na PS4 za posledn├Ż rok. Ak si chcete pozrie┼ą hern├ę ┼ítatistiky PS4 za rok 2019, sta─Ź├ş nav┼ít├şvi┼ą web a prihl├ísi┼ą sa pomocou svojho ├║─Źtu PlayStation. Svoje ┼ítatistiky m├┤┼żete zdie─ża┼ą aj prostredn├şctvom soci├ílnych m├ędi├ş priamo z webu.

ÔÇ×Od dnes do 14. febru├íra v├ím PlayStation 2019 Wrap-Up poskytne poh─żad sp├Ą┼ą na v├í┼í* hern├Ż rok na PlayStation 4, so ┼ítatistikami, ako je po─Źet odohran├Żch hier, ┼ípi─Źkov├ę ┼ż├ínre, z├şskan├ę trofeje a ─Ćal┼íie, ÔÇťuv├ídza Sony v blogovom pr├şspevku.

Tento nov├Ż n├ístroj na zobrazenie hern├Żch ┼ítatist├şk PS4 za rok 2019 je moment├ílne k dispoz├şcii na vybran├Żch miestach. Na zobrazenie ┼ítatist├şk mus├şte ma┼ą najmenej 18 rokov a v roku 2019 (od janu├íra) mus├şte ma┼ą viac ako 10 hod├şn hrania 1 a 10. decembra) a povolili syst├ęmu PS4 zhroma┼ż─Ćova┼ą va┼íe ├║daje. Ak chcete povoli┼ą mo┼żnos┼ą zhroma┼ż─Ćovania ├║dajov, prejdite na polo┼żku Nastavenia, vyberte polo┼żku ├Üdaje zariadenia/Zdravie a bezpe─Źnos┼ą a potom polo┼żku ├Üdaje zariadenia. Tu m├┤┼żete povoli┼ą mo┼żnos┼ą zhroma┼ż─Ćovania ├║dajov.

Z├íbal PlayStation 2019: ─îo to hovor├ş?

Ke─Ć u┼ż hovor├şme o ┼ítatistik├ích, ktor├ę str├ínka obsahuje, odha─żuje po─Źet hier, ktor├ę ste hrali, tri najlep┼íie hry, po─Źet hod├şn, ktor├ę ste str├ívili, z├şskan├ę trofeje a v├í┼í ┼ípi─Źkov├Ż ┼ż├íner na z├íklade str├íven├Żch hod├şn a z├şskan├Żch trofej├ş. Str├ínka dokonca hovor├ş o ob─ż├║benom ─Źase t├Ż┼żd┼ła, v ktorom najviac hr├íte.

Str├ínka v├ím navy┼íe d├íva ┼íancu vyhra┼ą ceny, ako napr├şklad avatar a bezplatn├║ t├ęmu. ÔÇ×Aby to bolo mimoriadne v├Żnimo─Źn├ę, d├ívame v┼íetk├Żm opr├ívnen├Żm fan├║┼íikom PlayStation bezplatn├║ dynamick├║ t├ęmu a sedem avatarov, aby osl├ívili svoje hern├ę ├║spechy v roku 2019 a odzrkadlili ich osobnos┼ą v hre,ÔÇť hovor├ş spolo─Źnos┼ą.

Sedem avatarov je Action Hero (pre ak─Źn├ę advent├║ry), Speed ÔÇőÔÇőDemon (pre ┼íof├ęrske a z├ívodn├ę hry), Legendary Warrior (pre bojov├ę hry), Master Explorer (plo┼íinovky), Master Strategist (strategick├ę hry), Sports Phenom (┼íport hry) a Strelec (strie─ża─Źkov├ę hry).

Spolu s nimi str├ínka obsahuje inform├ície o nadch├ídzaj├║cich hr├ích a spr├ívu, aby sa v hr├ích pokra─Źovalo aj v roku 2020.

Nov├Ż n├ístroj Sony na prezeranie hern├Żch ┼ítatist├şk PS4 za rok 2019 je bezpochyby pr├şjemn├Żm gestom, ktor├ę na hr├í─Źov zap├┤sob├ş a povzbud├ş ich, aby sa dr┼żali jeho ekosyst├ęmu. Nejde v┼íak o novinku a Nintendo s podobnou vecou pri┼ílo u┼ż minul├Ż rok.

Ovl├ída─Ź PS5 je kompatibiln├Ż so syst├ęmom PS4

V samostatn├Żch spr├ívach sa uv├ídza, ┼że PlayStation 5 ovl├ída─Ź by bol kompatibiln├Ż s existuj├║cou PlayStation 4 konzoly. Str├ínka ─Źast├Żch ot├ízok na ofici├ílnom franc├║zskom webe PlayStation uv├ídza rozdiely a podobnosti medzi PS4 a PS4 Pro.

V sekcii kompatibility s DualShock zoznam uv├ídza, ┼że obe konzoly s├║ kompatibiln├ę s ÔÇ×DS4ÔÇť alebo DualShock 4 ovl├ída─Ź. V zozname sa navy┼íe spom├şna z├íhadn├Ż radi─Ź ÔÇ×DS5ÔÇť.

Vo verzii pre PlayStation v USA alebo Spojenom kr├í─żovstve nie s├║ ┼żiadne koment├íre k ovl├ída─Źu ÔÇ×DS5ÔÇť. Preto sa ver├ş, ┼że DS5 je odkazom na ÔÇ×DualShock 5ÔÇŁAlebo PlayStation novej gener├ície 5 ovl├ída─Ź. Nie je jasn├ę, pre─Źo by hr├í─Źi PS4 chceli pou┼ż├şva┼ą ovl├ída─Ź PS5. Mo┼żno DualShock 5 by pri┼íli s niektor├Żmi nov├Żmi funkciami, ktor├ę nie s├║ k dispoz├şcii v DualShock 4.

Ak je to pravda, toto by bol prv├Ż k├║sok inform├íci├ş o ovl├ída─Źi PS5 mimo ├║nikov a patentov. Spolo─Źnos┼ą Sony prihl├ísila patenty na r├┤zne prevedenia ovl├ída─Źov, napr├şklad na zadn├ę sp├║┼í┼ąa─Źe, konektory USB typu C a ─Ćal┼íie.

Sony u┼ż existenciu PlayStation potvrdilo 5 a ┼że sa spust├ş na sviatok 2020. Japonsk├í spolo─Źnos┼ą na CES dr├í┼żdila aj logo PS5, ale o mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch z├ísadn├Żch detailoch ml─Źala. Spolo─Źnos┼ą Sony v┼íak na predn├í┼íke CES spomenula, ┼że ─Ćal┼íie podrobnosti o PS5 pr├şdu nesk├┤r.

Na E3 nesmieme o─Źak├íva┼ą ┼żiadne novinky z PS5. Spolo─Źnos┼ą Sony u┼ż ozn├ímila, ┼że sa tento rok nez├║─Źastn├ş E3, preto┼że nem├í spr├ívnu ÔÇ×v├şziuÔÇť. Sony sa ani vlani nez├║─Źastnilo E3.