Tu je n├ívod, ako si rezervova┼ą model Tesla 3

Model Tesla 3 boli k dispoz├şcii na rezerv├íciu na webov├Żch str├ínkach spolo─Źnosti Tesla. Ak v┼íak potrebujete nejak├ę pokyny t├Żkaj├║ce sa objedn├ívky, tu je postup, ako si rezervova┼ą model Tesla 3.

Na webov├Żch str├ínkach spolo─Źnosti Tesla n├íjdete ┼ípeci├ílnu str├ínku s n├ízvom ÔÇ×Rezervujte si svoj model 3ÔÇŁKde s├║ t├ş, ktor├ş o─Źak├ívali nov├Ż model 3 si m├┤┼żu rezervova┼ą vlastn├ę vozidlo Tesla. Ako popisuje ni┼ż┼íie uveden├í fotografia, t├ş, ktor├ş si ju chc├║ rezervova┼ą, musia zada┼ą svoje inform├ície, ako je meno, krajina alebo regi├│n, telef├│nne ─Ź├şslo a e-mail. K dispoz├şcii je tie┼ż ─Ź├şslo podpory v pr├şpade, ┼że m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa rezerv├ície.

Ako vysvet─żuje Tesla’s FAQ, z├íkazn├şci si m├┤┼żu skontrolova┼ą svoj rezerva─Źn├Ż proces a najnov┼í├ş odhad na─Źasovania dodania pomocou svojho ├║─Źtu Tesla. Pozv├ínka na konfigur├íciu modelu Tesla bude odoslan├í na e -mailov├║ adresu pou┼żit├║ na rezerv├íciu modelu Tesla 3. Dr┼żitelia rezerv├ície tie┼ż dostan├║ pozv├ínku na objedn├ívku a n├ívrh vlastn├ęho modelu Tesla 3 na z├íklade d├ítumu ich rezerv├ície. Po dokon─Źen├ş n├ívrhu modelu 3, sa zobraz├ş odhadovan├í doba dodania na z├íklade mo┼żnosti konfigur├ície a umiestnenia. (Zatia─ż ─Źo dod├ívky sa za─Źali v USA a Kanade, zvy┼íok sveta m├┤┼że o─Źak├íva┼ą, ┼że dod├ívky za─Źn├║ v roku 2019.)

Ako to Tesla ─Źasto opisuje, Model 3 je navrhnut├Ż ako ÔÇ×najbezpe─Źnej┼íie auto vo svojej triedeÔÇť a t├ş, ktor├ş si ho k├║pia, sa m├┤┼żu rozhodn├║┼ą pre in├║ ve─żkos┼ą kolies, farbu exteri├ęru, pohon v┼íetk├Żch kolies alebo zadn├Żch kolies a r├┤zne funkcie autopilota, ako je vylep┼íen├Ż autopilot alebo ├║pln├Ż samo─Źinn├Ż Vodi─Źsk├ę schopnosti.

Prv├Ż model spolo─Źnosti Tesla 3 je dod├ívan├Ż s ÔÇ×bat├ęriou s dlh├Żm dosahom, dosahom 310 m├ş─ż, pohonom zadn├Żch kolies a pr├ęmiov├Żmi vylep┼íeniami od 49 000 USDÔÇť. Spolo─Źnos┼ą v┼íak nepl├ínuje zastavi┼ą sa tam, preto┼że alternat├şva so ┼ítandardnou bat├ęriou s dosahom 220 m├ş─ż a pravideln├Żm vybaven├şm, ktorej cena sa odhaduje na 35 000 dol├írov, bude predstaven├í nesk├┤r v priebehu roka.

Tesla povzbudzuje t├Żch, ktor├ş si rezervuj├║ model Tesla 3 nakonfigurova┼ą svoj model hne─Ć po prijat├ş pozv├ínky, aby bol ─Źasov├Ż r├ímec dodania ─Źo najsk├┤r. Potom, ─Źo z├íkazn├şci dostan├║ svoje pozvanie, m├┤┼żu n├íjs┼ą odkaz, v ktorom sa m├┤┼żu rozhodn├║┼ą ihne─Ć nakonfigurova┼ą svoje vozidlo alebo ulo┼żi┼ą svoje miesto v rade na neskor┼í├ş d├ítum v pr├şpade, ┼że chc├║ s objedn├ívkou po─Źka┼ą nesk├┤r. Po konfigur├ícii vozidla a nastaven├ş d├ítumu dodania bude Tesla kontaktova┼ą z├íkazn├şka s cie─żom priradi┼ą miesto dodania, ktor├ę sa vytvor├ş na z├íklade adresy, ktor├║ z├íkazn├şk uviedol pri zad├ívan├ş a konfigur├ícii objedn├ívky.

To je v┼íetko, ─Źo je k dispoz├şcii o tom, ako si rezervova┼ą model Tesla 3. Ostatn├ę ─Źasto kladen├ę ot├ízky spolo─Źnosti Tesla k nov├ęmu modelu n├íjdete tu.