Tu je návod, ako hrať hru Microsoft Edge na tajné surfovanie

Tu je návod, ako hrať Microsoft Edge's Secret Surfing GameTu je návod, ako hrať Microsoft Edge's Secret Surfing Game

Nie je pochýb o tom, že prehliadač Google Chrome je v súčasnosti najlepším webovým prehliadačom pre stolné počítače. Ak je akýkoľvek iný webový prehľadávač, ktorému sa podarilo zanechať svoju značku na tomto konkurenčnom trhu, spoločnosť Microsoft Edge. V posledných rokoch spoločnosť Microsoft neustále vylepšuje svoj prehliadač Edge.

Dôvod, prečo hovoríme o prehliadači Edge, je ten, že nedávno dostal nové veľkonočné vajíčko. Najnovšie veľkonočné vajíčko je hra na surfovanie, ku ktorej máte prístup offline. Google Chrome má tiež hru na dinosaura s veľkonočným vajíčkom, ktorá funguje v režime offline.

Microsoft použil hru, keď odhaľoval nové logo na okraj. Až do poslednej aktualizácie však zostala skrytá. Motto hry je jednoduché – spoločnosť Microsoft vám chce niečo dať, keď ste offline.

Tu je návod, ako hrať hru Microsoft Edge na tajné surfovanie

V tomto článku sme sa preto rozhodli zdieľať najlepší spôsob prístupu k surfovacej hre prehliadača Edge spoločnosti Microsoft. Poďme sa teda pozrieť, ako získať prístup k surfovacej hre.

Nová hra na surfovanie je momentálne prítomná v nestabilných kanáloch Microsoft Edge na Kanárskych ostrovoch. Koncom apríla 2020 sa však nakoniec dostane k hlavnej verzii Edge.

krok 1, Po prvé, otvorte prehliadač Canary Build of Microsoft Edge,

krok 2, Na karte Zbierka teraz musíte do kolekcie pridať nový web a pomenovať ho S. Do štvornásobku aby to kúzlo S.U.R.F,

vytvoriť 4 nové kolekcie a robiť to kúzlo S.U.R.Fvytvoriť 4 nové kolekcie a robiť to kúzlo S.U.R.F
vytvoriť 4 nové kolekcie a robiť to kúzlo S.U.R.Fvytvoriť 4 nové kolekcie a robiť to kúzlo S.U.R.F

krok 2, Po dokončení musíte na paneli s adresou URL zadať text ‘hrana: // surf,

Na paneli s adresou URL zadajte „edge: // surf“Na paneli s adresou URL zadajte „edge: // surf“

krok 3, Teraz budete môcť vidieť novú hru na surfovanie.

Nová hra na surfovanieNová hra na surfovanie

krok 4, Na ovládanie svojej postavy musíte použiť kláves so šípkou. Musíte sa vyhnúť svojej postave od všetkých prekážok, ktoré prichádzajú na cestu.

Tu je návod, ako hrať hru Microsoft Edge na tajné surfovanie 1

krok 5, Hra má tri režimy, ktoré je možné vybrať z pravého horného rohu. Tri režimy boli Poďme surfovať, Časovka a Zig Zag.

Rôzne režimy hraniaRôzne režimy hrania

To je všetko! Skončil si. Takto môžete hrať hru Microsoft Edge's Secret Surfing práve teraz.

Tento článok je teda o tom, ako hrať Edgeovu tajnú surfovaciu hru. Dúfam, že vám tento článok pomohol! Zdieľajte to aj so svojimi priateľmi.