Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Tu je dôvod, Prečo si Myslím, že LG V60 ThinQ Je Mŕtvy pri Príchode

Tu je dôvod, Prečo si Myslím, že LG V60 ThinQ Je Mŕtvy pri Príchode 1

LG konečne zdvihol závoj z jeho nie-tak-veľmi-očakávaný LG V60 ThinQ. Vzhľadom na to, že LG smartphone rozdelenie nie je robiť príliš horúci, by sa dalo očakávať, LG ísť all-in s jeho prvom roku 2020 vlajková loď. Na základe telefónu spec-účtovná sám, LG zdá sa, urobili jeden krok vpred, dva kroky späť prístup. Ja by som povedal, že rovnaký názor na spoločnosť Sony a je to hrozne s názvom Xperia 1 II, ale to, že telefón dostane niekoľko vecí, právo, aspoň. Kiež by som mohol povedať to isté o V60 ThinQ.

Existuje niekoľko vecí, ktoré som skutočne rád o LG V60 ThinQ. Pre začiatok, LG stále nie je axed slúchadlá. Telefón je 32-bitový Hi-Fi Quad DAC, stereo reproduktory a štyri jedinečnú pozíciu mikrofóny sú tiež pekné. Bol som ísť na obsahovať 5,000 mAh tu príliš, ale potom som si uvedomil, že to treba silu dve obrazovky namiesto jedného, takže extra prúd nie je naozaj ponúkajú veľa v spôsobe ďalšie výdrž batérie. Všetko o telefón je to frustrujúce. Poďme sa na niektoré z dôvodov, prečo som ThinQ tak.

LG V60 ThinQ cíti, dva-rok-starý vlajkovou loďou

Začnime na obrazovke(s). To je mätúce, prečo LG sa rozhodol držať s dvoma obrazovke prístup. LG G8x ThinQ, zatiaľ čo je dobré na papier, nemal predať takmer toľko jednotiek, ako LG dúfal, že by sa. To samo o sebe by mali mať výzva LG inžinierov ísť späť do kresliacej plochy a začať odznova. Myslím si, že sa stalo, ale rysovaciu dosku zlomil na dva v určitom bode, po ktorej LG výrobku tím si mysleli, “v poriadku, ďalšie dva-screen phone je.”

LG v dome POLED obrazovky sú priemerné, v najlepšom. Myslím, že skôr zle z nich, so použité na Google Pixel 2 XL. To je mätúce, prečo LG uviazol s FHD+ 60 hz obnovovacia frekvencia panelu. Len asi každý vlajková loď uvoľnenie, ktoré sme videli doteraz v roku 2020 prichádza s 90Hz panel najmenej. Teraz, viem, že človek nepotrebuje 90Hz na smartphone, ale to je viac o držať krok s konkurenciou, než čokoľvek iné. Druhá obrazovka je trochu viac ako marketingový ťah. To má veľmi málo prípady použitia a je určené pre malý zlomok užívateľov. Nie je len to, aby telefón ťažšie vykonávať, teraz máte na starosti krakovania dve obrazovky namiesto jedného, čo je desivé vyhliadky pre ľudí s butterfingers.

Pohybujúce sa na z obrazovky, poďme sa pozrieť na kamery. Jeho 8K 24 fps video nahrávanie kapacita je pekné, ale nedostatok tretej objektív je záhadný, a žiadne ToF senzor nepočíta. Jeho predchodca prišiel s vyhradená teleobjektívu, a to bude mať zaoblené veci pekne na LG V60 ThinQ. Okrem toho, predná kamera má zbytočné downgrade rovnako. LG zdá sa, že vzhľadom na jeho zlepšenie selfie kamery, a že je dealbreaker pre mnohých selfie-posadnutý používateľov. Skutočnosť, že LG tiež zaostáva za svojimi súpermi, keď ide o softvér pre kamery nepomôže spoločnosti vôbec. Nikto nie je kúpou tohto telefónu pre jeho kamera zdatnosti, to je isté.

LG V60 ThinQ úložný je stále USF 2.1na rozdiel od UFS 3.1,, ktorý sa stal trochu priemyselný štandard. Dúfajme, že RAM je LPDDR5, namiesto LPDDR4. Pochybujem, že to bude prípad, ale hej, jeden môže byť optimistický, vpravo? LG tiež nie je zadaný maximálny príkon pri ktorej batériu môžete nabiť. Qualcomm Rýchle Nabíjanie 4.0 znamená, že by to mohlo byť okolo 27W.

Tu je dôvod, Prečo si Myslím, že LG V60 ThinQ Je Mŕtvy pri Príchode 2

Napokon, LG V60 ThinQ sa zobrazí prísť iba v jednom skladovanie/memory konfigurácia s 128 GB priestoru a 8 gb pamäte RAM. Úprimne dúfam, že LG má iné konfigurácie v mysli, ako vyhliadka len jeden variant je veľmi nepríjemný. Jeden môžete žuť cez 128 GB úložného priestoru v niekoľkých týždňov nahrávanie videí na 8K 24 fps. Našťastie, LG súčasťou vyhradená micro SD kartu, kde si môžete vypísať všetky vaše zábery. Pohybujúce sa na RAM, pričom niet pochýb, že 8GB je veľa pre Android zariadenia, 12 GB zdá byť ‘priemyselný štandard,” a to by slúžiť LG dobre ponúknuť aspoň jeden variant s týmto moc systémovej pamäte.

LG mohol pripíše na Galaxy S20 série ” nedostatky na posilnenie predaja

Nemyslím si, že Galaxy S20 série je predražený, ale všeobecne ľudia robia, ako sa preukazuje jeho zlé objem predaja v Kórei. To by bola ideálna príležitosť pre LG prilákať tých, nespokojný Samsung fanúšikov. Ak LG V60 ThinQ prišiel s jedným 90/120Hz QHD+ OLED panel, 5,000 mAh, špecializovaná teleobjektívu, a ~$800 cenovka, to by bolo všetko, čo Galaxy S20 nie je. To má dokonca aj Snapdragon 865, niečo, čo mnoho Samsung užívateľov boli clamoring, pretože, priznajme si to, Exynos 990 je proste zlé.

LG a Samsung boli na nože po celé desaťročia, a to je nie je obmedzený len na ich smartphone divízií. Mal LG V60 ThinQ bol navrhnutý správne, LG by mohol mať jemné popíchnutí na Samsung (niečo pomerne časté v oblasti spotrebnej elektroniky priestor) a inzerovať LG telefón ako lepšie, lacnejšie Galaxy S20 alternatívu.

Samsung má jasne najavo, že to nie je starostlivosť o ~$800 segmente dlhšie, a teraz by boli vynikajúci čas pre LG vyplniť že neplatné. LG nebol zjavil V60 je cena len ešte, ale nemoderných sa, že to bude medzi 800 dolárov a $1000 eur. Nemyslím si, že tento telefón je v hodnote viac ako 700 eur, vzhľadom na jeho nevýrazný hardvéru. Alebo, LG mohlo predať telefón s len jednu obrazovku a zraziť o $200-300 mimo požadovanú cenu. Že by to bolo fair trade, podľa môjho názoru.

Záver

Existuje niekoľko vecí, ktoré by som chcel upozorniť pred dokončením môjho rečnenie. LG softvér, podporu pre jeho iniciatívy bola trochu nevýrazný, a nevidím, že stále lepšie s LG V60 ThinQ. Jeden by bolo lepšie kupovať starších LG G8x, alebo dokonca LG V50 ThinQ, ako V60 zdá ako downgrade v porovnaní s ich oboch. Určite budete mať hardcore LG fanúšikov, že si kúpiť V60, ale to jednoducho nie je dosť. LG potrebuje stimulovať fanúšikov iných značiek, aby prechod, a ja nevidím, ako V60 ThinQ robí.

Pre firmy, ktoré sa zaviazali urobiť lepšie, LG urobila diametric opačnej s jeho prvom roku 2020 vlajková loď. Nemoderných sa, že LG sa údajne šrot G série, tentokrát, tak to mohlo byť celý rok predtým, než sme vidieť ďalší telefón z nich. Úprimne dúfam, že LG sa podarí zhromaždiť svojich ložísk a prestane naháňa dual-screen form factor. Len hŕstka ľudí, ktorí chcú, a sú lepšie nákup Microsoft Surface Duo namiesto nech LG ponúka.

Odoslať