Tu je 5 Naozaj jednoduché tipy na generovanie návštevnosti vášho blogu ZADARMO

Takže vytvoríte úžasný článok, teraz je čas vygenerovať návštevnosť vášho blogu … Otázka znie, ako to robíte?

Tu je 5 naozaj jednoduché tipy na zvýšenie návštevnosti vášho blogu

Ako zvýšiť prenos blogov ZADARMO

Návštevnosť vášho blogu generuje potenciálnych zákazníkov a predaj a v konečnom dôsledku aj výnosy z vašich stránok. Rastúci záujem o vaše stránky si však vyžaduje veľa času a dôslednosť. Pokiaľ však nemáte, samozrejme, veľa peňazí, aby ste zaplatili za kvalitný prenos na svoje stránky

Blog generujúci prevádzku

Instagram je generátor prenosu blogu. Obrázky rozprávajú príbeh. Nemusí to byť predajné ihrisko a odkaz. Obrázky sú vizuálne a ukazujú, o čo ide. Ak chcete generovať prevádzku s InstagramNaozaj musíte zostať vo výklenku a byť dôslední. Vaše obrázky musia byť spojené, aby ste vedeli, čo robíte.

95% VŠETKÝCH SOCIÁLNYCH MEDIÁLNYCH SPÔSOBILOSTÍ SA STÁVA V INSTAGRAMU!

6  spôsoby, ktoré môžete použiť Instagram zvýšiť návštevnosť vášho blogu

Tu sú 6 skutočne jednoduché tipy na generovanie prenosu Instagram

Tu je 5 Naozaj jednoduché tipy na generovanie návštevnosti vášho blogu ZADARMO 1Tweet AKO ZVÝŠIŤ A ZVÝŠIŤ BLOGOVÚ DOPRAVU S WORDPRESS

Tam je 2 Kľúčové oblasti, na ktoré sa treba zamerať pri vytváraní článkov a pri snahe zvýšiť návštevnosť blogov. títo 2 Oblasti vám poskytnú kliknutia, keď vás nájdu prostredníctvom vyhľadávacích nástrojov.

  1. Názov– Toto by malo byť vhodné pre ľudí, ktorí používajú spoločnosť Google na vyhľadávanie informácií. Pri implementácii do vášho názvu sú frázy kľúčových slov skvelé. Keby ste hľadali čo píšete, čo by ste hľadali? To je skvelý východiskový bod pre názov, ktorý nájdete na stránkach Google.
  2. Opis: Vždy by ste mali napísať meta popis svojich príspevkov. Dajte ľuďom jasnú predstavu o tom, čo môžu očakávať, keď kliknú. Zhrňte, o čom je váš článok. Urobte tento text jedinečným a nielen časťou skopírovanou z článku.

SEO optimalizuje Vaše publikácie. Musíte aktivovať všetky zelené svetlá vo svojich doplnkoch SEO. Ak nepoužívate WordPress alebo iné doplnky, mali by ste to urobiť. Nezabudnite implementovať do svojich obrázkov HTag a alternatívny text obrázka.

Interné prepojenie predtým publikovaných článkov, ktoré sú relevantné. Tieto články už budú indexované, a preto poskytujú viac príležitostí na klikanie

Ako zvýšiť a generovať blogový prenos vo WordPress

Ako rýchlo generovať návštevnosť svojho blogu

Účasť na všetkých formách sociálnych sietí. Sociálne médiá sú pravdepodobne najrýchlejším spôsobom, ako šíriť slovo a rýchlo zvýšiť návštevnosť. Rozvíjajte svojich sledovateľov a zvyšujte svoju angažovanosť a buďte informovaní o tom, čo robíte.

Webové stránky zamerané na sociálne blogovanie sú skvelé na vzbudenie záujmu pomocou článkov s krátkym úryvkom, ktoré vedú k úplnému uverejneniu príspevku. Iné sociálne siete ako Twitter a najmä Google plus vám pomôže rýchlo indexovať a indexovo prehľadávať. Nezabudnite, že čím rýchlejšie to spoločnosť Google nájde, tým skôr ho bude môcť nájsť web. Tu je môj kontrolné 6 kroky na generovanie prevádzky Instagram, Tieto kroky môžete použiť na všetky sociálne siete.

Ako prilákať návštevníkov do vášho blogu

Komentovanie a účasť na iných stránkach bloggerov je skvelý spôsob, ako budovať vzťahy a získať cenné spätné odkazy. Ak aktívne uverejňujete relevantné komentáre, autori a komentátori vás určite skontrolujú. Komentáre sú skvelým spôsobom, ako prilákať návštevníkov na váš blog. K vašim článkom musíte aktívne vytvárať komentáre. Komentáre sú signály pre vyhľadávacie roboty, aby konverzácia pokračovala v opakovanom čítaní. Pomáhajú spoločnosti Google prehodnotiť jej obsah. Čím lepšie výsledky vyhľadávania, tým viac nájdete.

Hosť píše pre iné blogy

Všetci blogeri potrebujú dobrý obsah. Tým, že ste dobrým hosťujúcim blogerom a pridávate hodnotu blogu niekoho iného, ​​budete budovať vzťahy s ostatnými blogermi.

Bloggeri tvoria veľké percento konverzácií, ktoré sa uskutočňujú na internete, najmä na weboch sociálnych sietí, ako sú Facebook a Twitter, Môžu mať obrovský vplyv. Čo z nich robí dobrých priateľov. Tým, že sa spriatelíte s inými blogermi prostredníctvom príspevkov pre hostí, zvýšite svoj vplyv v aréne sociálnych médií, čo nakoniec povedie k väčšiemu počtu predplatiteľov blogov. Len sa uistite, že obsah vášho hosťa má odkaz na vaše stránky. Tieto spätné odkazy časom vyplatia dividendy a skutočne pomôžu autorite vášho webu a zvýšia návštevnosť vašich stránok.

Ako generovať návštevnosť vášho blogu

Dúfam, že ste ma našli 5 skutočne jednoduché spôsoby, ako generovať návštevnosť vášho blogu užitočný článok Teraz je koniec pre vás. Realizujete čokoľvek z toho tipy na generovanie premávky? možno máš nejaké svoje? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie.

pozdravy roony

Články s

Ako prinútiť ľudí, aby čítali váš blog