TrovApp: to najlepšie pre smartfóny Huawei HMS (TEST)

TrovApp: to najlepšie pre smartfóny Huawei HMS (TEST) 1
TrovApp: to najlepšie pre smartfóny Huawei HMS (TEST) 2

Pred p├ír d┼łami sme v├ím povedali o pr├şchode TrovApp, sistema ur─Źen├ę pre smartphony Huawei HMS (t. j. t├Żch, ktor├ę maj├║ na palube iba mobiln├ę slu┼żby Huawei), ─Źo v├ím umo┼żn├ş r├Żchlo n├íjs┼ą aplik├ície, ktor├ę si m├┤┼żete stiahnu┼ą do svojho smartf├│nu. Zauj├şma n├ís, rozhodli sme sa ho otestova┼ą na jednotke Huawei Mate 30 Pro a povieme v├ím, ak├ę s├║ na┼íe sk├║senosti s pou┼ż├şvan├şm.

TrovApp: ─Źo to je a ako to funguje

TrovApp je skuto─Źn├Ż vyh─żad├íva─Ź aplik├íci├ş, ktor├í bola navrhnut├í vo forme aplik├ície pre Android, ktor├║ si m├┤┼że ka┼żd├Ż vlastn├şk smartf├│nu Huawei (iba s HMS na palube) stiahnu┼ą z AppGallery. Jeho existencia m├í samozrejme zmysel iba v d├┤sledku komer─Źn├ęho z├íkazu, ktor├Ż USA uvalili ─Ź├şnskeho gigantu, ktor├Ż mal v├Żrazn├Ż vplyv aj na smartf├│ny, ktor├ę spolo─Źnos┼ą Huawei pred├íva v Eur├│pe.

sistema h─żadajte, ─Źo chce u┼ż├şvate─ż z r├┤znych zdrojov: to ist├ę AppGallery, obrovsk├Ż kontajner ApkPure,Amazon Uchov├ívajte aj ofici├ílne str├ínky r├┤znych poskytovate─żov aplik├íci├ş. Preto je TrovApp schopn├Ż pon├║knu┼ą v├Żsledky vyh─żad├ívania rybolovom z a ve─żmi ve─żk├í skupina obsahu, v┼íetky overen├ę (a preto bezpe─Źn├ę) a pracuj├║ce na smartf├│noch Huawei HMS. Okrem toho sa u─żah─Ź├ş aj aktualiz├ícia aplik├íci├ş, preto┼że sa pod├íva priamo prostredn├şctvom vyh─żad├ívacieho n├ístroja.

sistema tie┼ż v├ím umo┼żn├ş objavova┼ą nov├ę aplik├ície v─Ćaka roz┼í├şren├ęmu rozdeleniu v syst├ęme Windows XP kateg├│rie zo v┼íetk├ęho pr├ştomn├ęho obsahu:

 • zvuk a hudba;
 • potrav├şn;
 • komunik├ície;
 • z├íbava;
 • financova┼ą;
 • zdravie a zdravie;
 • fotografie;
 • hry;
 • Google Apps (─Ź├ştate toto pr├ívo);
 • vzdel├ívanie;
 • navig├ícia;
 • nakupovanie;
 • soci├ílne siete;
 • ┼íportov├í;
 • n├ístroje;
 • v├Żlety.

TrovApp: náš test

Nain┼ítalovali sme TrovApp na a Huawei Mate 30 Pro ├║plne obnoven├í na tov├írensk├ę ├║daje: je to d├┤le┼żit├Ż predpoklad, preto┼że to znamen├í, ┼że na palube st├íle neboli ┼żiadne aplik├ície pripraven├ę na pou┼żitie, aspo┼ł nie tie, ktor├ę s├║ pre n├ís z├ísadn├ę.

M├íme aplik├íciu stiahnut├ę za p├ír sek├║nd z AppGallery a okam┼żite n├ím to navrhol sistema rovnako ako stiahnutie klienta APK Pure, tak┼że v bud├║cnosti m├┤┼żete z├şska┼ą aplik├ície r├Żchlej┼íie. Spoliehali sme sa na to, ─Źo bolo odpor├║─Źan├ę a vykonali sme to, o ─Źo sme po┼żiadali. N├ísledne bolo vyh─żad├ívanie a s┼ąahovanie potrebn├ęho obsahu ve─żmi r├Żchle:u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie je ve─żmi jednoduch├ę pou┼ż├şva┼ą, stabiln├Ż a intuit├şvny. Zatia─ż nie s├║ k dispoz├şcii v┼íetky aplik├ície, ktor├ę by ste mohli potrebova┼ą, ale st├íle sme na┼íli v┼íetky aplik├ície, ktor├ę sme h─żadali.

Putovanie medzi kateg├│rie, najzauj├şmavej┼íie, s ─Ź├şm sme sa stretli, bola ur─Źite t├í, ktor├í sa t├Żkala ÔÇ×Google Apps": Vo vn├║tri s├║ v┼íetky najzn├ímej┼íie aplik├ície ekosyst├ęmu Big G a nie je to rozpor, ako by sa mohlo zda┼ą." V skuto─Źnosti nebudete m├┤c┼ą stiahnu┼ą v├Ą─Ź┼íinu pr├ştomn├ęho obsahu, ale pre ka┼żd├║ aplik├íciu, ktor├║ nemo┼żno z├şska┼ą, sa odporu─Ź├ş spr├ívna. alternat├şvne na pou┼żitie so smartf├│nom Huawei s iba HMS na palube.

Detail, ktor├Ż n├ís ve─żmi pozit├şvne zasiahol, je, ┼że pre ka┼żd├║ aplik├íciu nach├ídzaj├║cu sa na TrovApp s├║ uveden├ę ostatn├ę aplik├ície, ktor├ę sa maj├║ stiahnu┼ą, ak s├║ k dispoz├şcii, aby sa umo┼żnila spr├ívna prev├ídzka aplik├ície, o ktor├║ sa zauj├şmame. Nielen to, ak existuje platn├í alternat├şva k po┼żadovan├ęmu obsahu, navrhuje sa to.

Pred nejak├Żm ─Źasom sme presk├║mali Huawei Mate 30 Pro pomocou iba Huawei Mobile Services a – bu─Ćme ├║primn├ş – po─Źiato─Źn├Ż dopad bol trochu traumatizuj├║ci. HMS je v skuto─Źnosti n├ístroj s vysok├Żm potenci├ílom, ale nepretr┼żit├ę vyu┼ż├şvanie ekosyst├ęmu slu┼żieb Google n├ís prirodzene zvyklo na ur─Źit├Ż sp├┤sob ┼żivota smartf├│nu a je ┼ąa┼żk├ę ho zmeni┼ą. Po chv├şli sme sa samozrejme prisp├┤sobili.

Ak by sme v┼íak mali sistema ako TrovApp, ur─Źite by sme lep┼íie zvl├ídli po─Źiato─Źn├ę stiahnutie v┼íetk├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ pre n├ís z├ísadn├ę. V s├║─Źasnosti je v s├║─Źasnosti v─Ćaka vyh─żad├ívaciemu zariadeniu v celom Taliansku tie┼ż mo┼żn├ę n├íjs┼ą obsah, ktor├Ż e┼íte nie je pr├ştomn├Ż v AppGallery (ako WhatsApp a Facebook, iba uvies┼ą dva pr├şklady ur─Źitej hmotnosti). Mohli sme sa vyhn├║┼ą tomu, aby sme sa na webe p├║┼í┼ąali pri h─żadan├ş s├║boru APK, ktor├Ż sa dal bezpe─Źne nain┼ítalova┼ą a nie je to zanedbate─żn├Ż detail.

Nakoniec, ak k efekt├şvnemu u┼żito─Źnosti TrovApp dod├ívame, ┼że je sistema ├║plne zadarmo a bez reklamy ak├ęhoko─żvek druhu, vyvodenie z├íverov je okam┼żit├ę: je to jednoduch├Ż, ale d├┤myseln├Ż n├ípad, ktor├Ż je schopn├Ż konkr├ętne pom├┤c┼ą pou┼ż├şvate─żovi, ke─Ć prv├Żkr├ít pristupuje k pou┼żitiu jedn├ęho z najnov┼í├şch smartf├│nov Huawei (alebo HONOR) , ktor├ęho sistema operativo je zalo┼żen├í na exkluz├şvnej pr├ştomnosti HMS.

Huawei App