Trio skupiny sú späť v Call of Duty: Warzone

Trio skupiny sú späť v Call of Duty: Warzone 1

Po niekoľkých dňoch neprítomnosti sa tri tímy vrátili Výzva: Warzone, Infinity Ward oznámil, že situácia sa vrátila skoro v piatok ráno Twitter Účet.

Trojčlenná možnosť pôvodne opustila hru v utorok večer, keď sa začala záplata pre tretiu sezónu. To bolo nahradené novou štvornásobnou možnosťou, ktorá umožňovala hráčom čakať v zápasovom rade s tímami po štyroch. Aj keď sa zdá, že mnoho hráčov má štvornásobnú voľbu, stále existuje niekoľko hráčov, ktorí od začiatku hry vynechali tradičné trio.

Aby sa prispôsobili obidvom typom hráčov, Infinity Ward sa javí ako hack a pridal do hry trilógiu, zatiaľ čo nový štvornásobný režim zostáva k dispozícii hráčom, ktorí to chcú. Vďaka herným aj sólovým možnostiam Warzone Teraz majú hráči k dispozícii tri rôzne bojové rady. Môže to znamenať, že hru môže hrať niekto podľa vlastného uváženia, ale tiež to rozdeľuje populáciu do rôznych radov, ale momentálne sa nezdá byť problém.

Infinity Ward pridal možnosť Quad Band Warzone Ako súčasť poznámky k sezóne 3 Pre hru však môže zmiznúť po skončení sezóny 3, Nie je jasné, či program Infinity Ward znova deaktivuje Triple Mode, alebo ak sa vývojár reštartuje, bude to odteraz predvolený režim hry.