Triky o tom, ako získať prístup na internet pomocou režimu v lietadle

Triky prístupu na internet v režime v lietadle – Tentoraz bude zdieľať trik na prístup na internet pomocou režimu v lietadle.

Ako vieme, či je náš mobil v lietadle, môžeme pristupovať na internet, nie na internet, posielať textové správy alebo uskutočňovať hovory.

Zdieľame však trik, aby ste mali prístup na internet, aj keď je váš mobil v režime v lietadle,

s poznámkou sa tento trik týka iba používateľov telefónov s Androidom nemôže byť pre používateľov iOS a telefóny s Androidom, ktoré môžu vytáčať čísla na číslo * # * # 4636 # * #. Dobre, bez akejkoľvek dĺžky, poďme do diskusie.

Sieťové nastavenia s testovacím režimom

prístup na internet v režime v lietadle

Aby ste mali prístup na internet v režime v lietadle, stačí nastaviť sieť v ponuke v testovacom režime.

Tento testovací režim nenájdete v ponuke normálnych nastavení. Ako teda nájdete túto ponuku testovacieho režimu?

ako musíte vytočiť kód * # * # 4636 # * # *, potom sa váš mobilný telefón automaticky prepne do testovacieho režimu.

Ako potom nastavíte sieť v tomto testovacom režime? Tu sú kroky:

  1. Zapnite režim v lietadle (váš telefón musí byť v režime v lietadle)
  2. Vytáčajte kód s kódom * # * # 4636 # * # *, potom sa zobrazí nasledujúca ponuka:
  3. Ak používate 2 Na karte SIM nájdete položky „Informácie o telefóne1“ a „Informácie o telefóne2“, vyberte, ktorý sim budete používať. Potom sa nasledujúce menu objaví takto:
  4. Ako je znázornené na obrázku vyššie, aktuálna Sieť: Vypnutá, Služby GSM: Rádio je vypnutá a Typ siete: Neznáma je, pretože sme v režime v lietadle. Keďže typ siete UNKNOWN je všetko, čo musíte urobiť, je zmeniť preferovaný typ siete na hodnotu UNKNOWN, ponuka je zobrazená nižšie:Kliknite na „TD-SCDMA, vaše GSM / WCDMA LTE“ a nahraďte ho „Neznáma“.
  5. Ak už je fáza hotová 4 potom je aktuálny stav siete stále vypnutý, ako ho aktivovať? Musíte zapnúť rádio, ako je to znázornené na nasledujúcom obrázku:Po skončení životnosti bude stav siete nasledovný:Je vidieť, že sa stav zmenil, Aktuálny typ: 3Služba GSM: V službe okrem služby GPRS: Spojenie bolo prerušené, to znamená, že nemáte prístup na internet.
  6. Ak chcete zmeniť stav odpojeného pripojenia, môžete vypnúť rádio a znovu ho zapnúť alebo pomocou doplnkovej ponuky, kliknite na ďalšiu ponuku:
  7. Potom vyberte možnosť „Povoliť dátové pripojenie“
  8. Potom sa stav spojil.A blahoželám, že teraz máte prístup na internet pomocou mobilných telefónov v režime v lietadle.

Prečítajte si tiež:

Teraz je to trik v prístupe na internet pomocou režimu v lietadle, ktorý môžeme tentoraz zdieľať. Dúfajme, že tento trik môže byť pre vás užitočný a veľa šťastia.