Tret├ş pokles funkci├ş Pixel od spolo─Źnosti Google je tu s nov├Żmi bezpe─Źnostn├Żmi funkciami, integr├íciou nahr├ívania, n├ístrojmi na spr├ívu sp├ínku a ─Ćal┼í├şmi funkciami

Google tretina Aktualiz├ícia funkcie Pixel Feature Drop bola ohl├ísen├í nieko─żk├Żmi nov├Żmi funkciami a ├║pravami telef├│nnej linky spolo─Źnosti. Zatia─ż ─Źo sa vo vn├║tri skr├Żvaj├║ ─Ćal┼íie men┼íie zmeny, hovor├şme, ┼że majitelia pixelov sa m├┤┼żu te┼íi┼ą na ┼ítyri ┼íirok├ę kateg├│rie nov├Żch funkci├ş: Nov├ę prisp├┤sobite─żn├ę vylep┼íenia bat├ęrie na pred─║┼żenie ┼żivotnosti bat├ęrie, integr├ícia aplik├íci├ş na nahr├ívanie s Google Assistant a Dokumenty Google, n├ístroje na lep┼íiu spr├ívu sp├ínku a nov├ę osobn├ę bezpe─Źnostn├ę funkcie vr├ítane n├║dzov├Żch upozornen├ş a funkcie ÔÇ×bezpe─Źnostnej kontrolyÔÇť, ktor├í upozor┼łuje n├║dzov├ę kontakty, ak neodpoved├íte na pl├ínovan├║ registr├íciu.

Ak ste mimo dosahu, pravideln├ę aktualiz├ície zabezpe─Źenia telef├│nov Pixel od spolo─Źnosti Google ka┼żd├ę tri mesiace poskytuj├║ aj niektor├ę ─Ćal┼íie vylep┼íenia v r├ímci pravideln├Żch tzv. Aktualiz├íci├ş funkci├ş. Doteraz pridan├ę funkcie zah┼Ľ┼łaj├║ pridanie rozostrenia pozadia na fotografie po ich vytvoren├ş, automatick├ę prezeranie hovorov, nov├ę gesto prehr├ívania / pozastavenia pre Pixel 4Motion Sense, vonkaj┼í├ş re┼żim s vysok├Żm jasom pre Pixel 4 a 4 XL, ÔÇ×fixn├íÔÇť podpora tla─Źe a napl├ínovan├í tmav├í t├ęma / poz├şcia.

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, najnov┼íia aktualiz├ícia obsahuje ┼ítyri hlavn├ę skupiny funkci├ş, po─Źn├║c vylep┼íeniami funkcie Adaptive Battery, ktor├ę debutovali v syst├ęme Android 9 Pie, ktor├Ż vyu┼żil strojov├ę u─Źenie na pred─║┼żenie ┼żivotnosti bat├ęrie. T├íto funkcia sa teraz pok├║si odhadn├║┼ą, kedy bude va┼ía bat├ęria vybit├í, a proakt├şvne zaisti┼ą agres├şvnej┼íie optimaliz├ície aplik├íci├ş na pozad├ş, aby sa veci rozprestierali – v├Żvoj├íri s ┼łou nemusia by┼ą pr├şli┼í spokojn├ş.

Krstn├Ż re┼żim pred span├şm a stav zmien, ktor├Ż sme objavili v apr├şli, je teraz ofici├ílny, spolu s novou sadou funkci├ş pred span├şm v aplik├ícii Hodiny, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje nastavi┼ą rozvrh, zobrazi┼ą svoje ─Źasov├ę n├ívyky ve─Źer, neskoro v noci, Zahrajte si relaxa─Źn├ę zvuky, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu un├í┼ía┼ą sa a pon├║kaj├║ nieko─żko mo┼żnost├ş, ako v├ís opatrnej┼íie zobudi┼ą. (Na z├íklade vy┼í┼íie uveden├ęho GIF aplik├ícia nakoniec presunie li┼ítu rozbo─Źova─Źa do dolnej ─Źasti obrazovky.) Niektor├ę z t├Żchto zmien z├ívisia od toho, ─Źi v├í┼í telef├│n podporuje digit├ílny blahobyt (─Źo robia v┼íetky pixely), ale budeme po─Źu┼ą, ako bud├║ funkcie spa┼ą v aplik├ícii na v┼íetko Telef├│ny s Androidom koncom tohto leta, po kr├ítkej dobe exkluzivity Pixel.

Aplik├ícia Google Recording, ktor├í pon├║ka miestny prepis v┼íetk├Żch nov├Żch pixlov v re├ílnom ─Źase, teraz pon├║ka pomocn├║ integr├íciu ovl├ídac├şch prvkov nahr├ívania, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje spusti┼ą, zastavi┼ą a vyh─żada┼ą va┼íe nahr├ívky pomocou hlasov├Żch povelov. M├┤┼żete tie┼ż ulo┼żi┼ą prepisy do slu┼żby Dokumenty Google na neskor┼íie pou┼żitie – ka┼żd├ęmu blogerovi, ako som ja, ktor├Ż sa niekedy z├║─Źastnil br├şfingu o produkte a ─żutuje p├şsanie pozn├ímok manu├ílne naozaj nad┼íen├Ż, aj ke─Ć je to Pixel 4-len.

Tret├ş pokles funkci├ş Pixel od spolo─Źnosti Google je tu s nov├Żmi bezpe─Źnostn├Żmi funkciami, integr├íciou nahr├ívania, n├ístrojmi na spr├ívu sp├ínku a ─Ćal┼í├şmi funkciami 1

Pam├Ątajte, ┼że pri detekcii automobilovej hav├írie je Pixel 4 dostal? Videli sme verziu aplik├ície, ktor├║ je mo┼żn├ę na─Ź├şta┼ą do star┼í├şch telef├│nov Pixel, a uk├ízalo sa, ┼że to bol indik├ítor bud├║cnosti: T├íto funkcia prich├ídza do Pixel 3 s├ęria – aj ke─Ć st├íle neexistuje na v┼íetk├Żch trhoch.

Nov├í funkcia ÔÇ×bezpe─Źnostnej kontrolyÔÇť, ktor├í sl├║┼żi ako druh prep├şna─Źa pre m┼Ľtveho ─Źloveka, ak sa v ur─Źitom ─Źase neprihl├ísite, tie┼ż prich├ídza. To znamen├í, ┼że si m├┤┼żete nastavi┼ą ─Źas na reakciu na check-in napr├şklad po opustenej t├║re a ak neodpoved├íte, bud├║ upozornen├ę n├║dzov├ę kontakty. Nov├í funkcia ÔÇ×n├║dzov├ę varovanieÔÇť v├ím tie┼ż d├íva upozornenia na ÔÇ×pr├şrodn├ę katastrofy alebo in├ę verejn├ę n├║dzov├ę situ├ícieÔÇť. V┼íetky tieto bezpe─Źnostn├ę funkcie s├║ poskytovan├ę prostredn├şctvom aplik├ície Personal Safety.

Aktualiz├ícia v tomto ┼ítvr┼ąroku je v porovnan├ş s predch├ídzaj├║cimi vydaniami trochu lep┼íia, ale pravdepodobne sa d├í o─Źak├íva┼ą vzh─żadom na prebiehaj├║ce blokovanie, ktor├ę ur─Źite sp├┤sobilo, ┼że v├Żvoj nov├Żch funkci├ş je trochu ┼ąa┼ż┼í├ş, a pr├şstup k ├║vodnej sez├│ne Pixelu, kde je pravdepodobnos┼ą pozornosti v├Żvoj├írov. zameran├Ż na nadch├ídzaj├║ci hardv├ęr.

Tret├ş pokles funkci├ş Pixel od spolo─Źnosti Google je tu s nov├Żmi bezpe─Źnostn├Żmi funkciami, integr├íciou nahr├ívania, n├ístrojmi na spr├ívu sp├ínku a ─Ćal┼í├şmi funkciami 2

Nie všetky telefóny majú všetky funkcie.

V s├║─Źasnosti podporovan├ş vlastn├şci pixelu sa m├┤┼żu te┼íi┼ą na to, ako sa tieto funkcie dostan├║ na hardv├ęr od aktualiz├ície tohto mesiaca, vr├ítane najnov┼í├şch bezpe─Źnostn├Żch aktualiz├íci├ş, ─Źoskoro.