TrackMania Nations Remake Oznámila, Bude Ťažko Žiť so zameraním na Služby

TrackMania Nations

Ubisoft to podceňuje TrackMania série je biť trati znova. Nová hra je remake z roku 2006 je TrackMania Nations, ale jednoducho byť s názvom TrackMania. V posledných rokoch TrackMania séria má už viac cartoony, over-the-top estetické, ale vzhľadom na to je remake, môžete očakávať, že nová hra byť viac back-to-základy výlet. Nová hra bola odhalená počas TrackMania Grand Liga – môžete pozrite sa na video z odhaliť nižšie.

Pre tých neznámych, na TrackMania hry sú pomerne jednoduché pretekárov s ťažkým zameraním na fyziku a vytvárať svoje vlastné skladby. Long-time series developer Nadeo sľubuje množstvo nových stavebné možnosti ako aj silnejší live-služby zameranie, s udalosťami, aktualizácie a nový obsah pridávané do hry na pravidelnom základe.

Trackmania bude mať denné a týždenné bežné poháre, sezónne oficiálna kampaň rebríčku, a Grand Ligy & Otvoriť Grand Lige deje dva krát ročne. Podujatí a profesionálne turnaje budú mať ľahké, v-hra prístup a budú zverejnené na skladby, prináša fantasy esports na Trackmania.

Trackmania mal vždy veľké množstvo obsahu, vďaka našim hráčom, ale hráči často rush prostredníctvom kampane a potom prestal hrať. Takže, sme sa rozhodli vytvoriť sezónne hry, s pravidelným oficiálna kampaň a jeden denný výber stopy medzi všetkých hráčov predložené a peer-reviewed mapy. Okrem toho máme v úmysle vytvoriť pravidelné aktualizácie Trackmania pre nové sezónne bloky alebo nové funkcie.

Zvuky potenciálne sľubné, v závislosti na tom, čo Ubisoft je speňaženie plány sú. Pôvodný TrackMania Nations bol free-to-play,, ale Ubisoft zatiaľ oznámiť cenách pre túto novú verziu.

TrackMania bude driftovanie na PC Mája 5. Sú tam nejaké hardcore TrackMania fanúšikovia tam? Myslíte si, že Ubisoft je riadenie série správnym smerom?

Odoslať