Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Toto vyladenie poskytuje prehliadanie webu pomocou kariet iPad pre iPhone

Toto vyladenie poskytuje prehliadanie webu pomocou kariet iPad pre iPhone 1

Jednou z mojich najobľúbenejších častí pri surfovaní na internete na iPade je mať po ruke ďalší prehliadač. Bohužiaľ, mnoho funkcií, ktoré robia iPad verziu Safari tak pohodlné na použitie vo verzii iPhone, ako je prehliadanie pomocou kariet.

Aj keď v iPhone určite môžete mať súčasne otvorených viac ako jednu webovú stránku, prepínanie medzi nimi nie je také uspokojivé ako v prípade iPadu. Našťastie sa novo prepustený a bezplatný útek z väzenia zdvojnásobil funkcie safari od vývojára iOS HurouofTech poskytuje neuveriteľný zážitok z surfovania iPadu pomocou kariet pre uväznené telefóny iPhone a iPod touch.

Ako je znázornené na obrázku vyššie, funkcie Safari majú doslova rovnakú skúsenosť, akú by ste očakávali od iPadu pre vaše menšie telefóny s iOS. Predtým, ako sa veci preplnia, môžete pohodlne umiestniť tri karty vertikálne, ale pravdepodobne budete mať viac ako tri karty.

Ako sa dalo očakávať, kliknutím na tieto karty otvoríte príslušnú webovú stránku, ktorá funguje na výšku aj na šírku. Podobne môžete stále stlačiť tlačidlo v pravom dolnom rohu rozhrania, aby ste okamžite videli všetky otvorené webové stránky a pohybovali sa medzi nimi, ako by ste normálne robili. Vzhľadom na to používatelia uvidia, že sa nestratia žiadne funkcie, ale veľa sa získa.

Rovnako jednoduché nastavenie, ako sú funkcie Safari, nemá žiadne možnosti konfigurácie. Stačí nainštalovať vylepšené porty pre vylepšený zážitok z prehliadača na vašom iPhone alebo iPad a vyladenie podporuje inštaláciu iOS 13 s väzením.

Tí, ktorí majú záujem vyskúšať funkcie Safari, môžu Stiahnite si vyladenie zadarmo z archívu BigBoss prostredníctvom ich preferovaného správcu balíkov.

Aktualizujete svoje mobilné prostredie Safari pomocou funkcií Safari? V nasledujúcich komentároch nám povedzte prečo alebo prečo.