Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Toto video fanúšikov múdro rozdrobuje zvieratá a hviezdne vojny

Toto video fanúšikov múdro rozdrobuje zvieratá a hviezdne vojny 1

správy

Tom Nook sa nemusí zdať ako diktátor, keď sa s ním prvýkrát stretnete v Animal Crossing, ale sú niektorí ľudia, ktorí by s touto myšlienkou nesúhlasili. kút smieť byť dosť milý na to, aby vám dal domov a posteľ na spanie, ale na vás núti obrovské pôžičky, o ktoré ste nepožiadali.

Či už vidíte „Nookstera ako dobrého chlapa alebo darebáka v Animal Crossing“, nemôžete poprieť, že Nook má veľa kontroly nad svojím životom v očarujúcej sérii Nintenda – dokonca ho niekto môže porovnať s Armitage Hux, nemilosrdným generálom v Prvý rád Star Wars.

Viem, že je to zvláštna podobnosť, ktorú ste možno ešte nevideli, ale táto fanúšiková animácia Phil Davies YouTube určite zapáli porovnanie do vašej mysle:

Môj obľúbený riadok z tohto videa musí byť úvodný: „20. marca je koniec voľného času.“ Platí to pre tých, ktorí plánujú vyzdvihnúť najnovšiu iteráciu franšízy, New Horizons, ktorá sa začína tento piatok 20. marca – určite sa stratí čas na Crossing of Animals.

Ak sa chcete pripraviť na spustenie hry tento víkend, nezabudnite vykonať všetky tieto kroky skôr, ako sa ponoríte. Och, a môžete tiež sledovať tento rozkošný nový trailer.