Toto sú uniknuté špecifikácie nového Realme X50 Pro 5G

Úniky Realme X50 Pro 5G

Po toľkých fámach, ktoré sa šírili počas posledných mesiacov, je dlho očakávaný Realme X50 Pro 5G konečne veľmi blízko k tomu, aby vyšiel na svetlo. Pred oficiálnym spustením jeho vlastnosti už unikli, a v tomto článku vám povieme všetky podrobnosti o novej beštii Realme. To si teda nemôžete nechať ujsť.

Unikli špecifikácie novej 5G beštie Realme

Realme X50 Pro 5G

Realme v posledných dňoch pomaly odhaľuje podrobnosti o svojom zariadení X50 Pro 5G. Spoločnosť naplánovala spustenie svojej novej vlajkovej lode na 24. februára ako súčasť streamovacej udalosti, kde bude oficiálne oznámenie. Avšak už unikli niektoré funkcie tohto mobilu, ktoré sú nepochybne špičkové:

  • Obrazovka z 6, 57 palcov (2400 x 1080), AMOLED s obnovovacou frekvenciou 90 Hz a vstavaným snímačom odtlačkov prstov.
  • procesor Qualcomm Snapdragon 865.
  • 12 GB RAM pamäť.
  • 256 GB UFS úložisko 2.1.
  • fotoaparát zadná časť štvornásobok, s hlavným snímačom 64 MP a 20x zoomom.
  • fotoaparát dvojitá predná časť.
  • Veľká 4500 mAh batéria s 65W rýchle nabíjanie.
  • Konektivita 5G.

Špecifikácie Realme X50 Pro 5G

Ako vidíte, je to skutočná šelma, ktorá sa dokáže postaviť aj iným mobilom tých najlepších značiek na trhu. Jeho výkonný procesor Snapdragon 865 spolu s pamäťou RAM a veľkou úložnou kapacitou mu dávajú prvotriedny výkon, s ktorým môžete bez problémov používať akúkoľvek aplikáciu alebo hrať akúkoľvek hru.

Bude mať tiež štyri zadné kamery, pričom hlavný bude mať 64 GB, teleobjektív, ultraširokouhlý objektív a snímač hĺbky. Zabudnúť nemôžeme ani na jeho dve selfie kamery, vďaka ktorým je celkový počet kamier až šesť. Na druhej strane je potvrdené, že podporuje rýchle nabíjanie 65 W, čo podľa Realme môžete zariadenie nabíjať z 0% na 100 % maximálne za 30 minút.

Čo ešte vieme o Realme X50 Pro 5G?

Spustenie Realme X50 Pro 5G

Aj keď niektoré špecifikácie Realme X50 Pro 5G unikli, veľa iného nebolo odhalené. Zistilo sa však, že smartfón príde v dvoch farbách: červená (Rust Red) a zelená (Moss Green).

Zatiaľ nevieme, aká bude jeho cena, ani dostupnosť v Španielsku. Takže musíme byť veľmi pozorní na akékoľvek novinky a čakať do tohto 24. februára pre viac podrobností o tomto zariadení.