Toto s├║ t├ş 5 najlep┼íie alternat├şvy k aplik├ícii Video Star pre Android

alternat├şvy video hviezdy

Ak ste to nevedeli, Video Star je editor videa ur─Źen├Ż pre TikTok a exkluz├şvne pre iOS. Ka┼żd├Ż, kto chce v tejto soci├ílnej sieti vynikn├║┼ą a m├í telef├│n od zna─Źky jablko, m├┤┼że na dosiahnutie tohto cie─ża pou┼żi┼ą tento n├ístroj. Ale tentokr├ít v├ím povieme, ─Źo to je 5 najlep┼íie alternat├şvy k aplik├ícii Video Star pre Android.

5 dobr├ę alternat├şvy k slu┼żbe Video Star, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą vo svojom mobile

Ak ste chceli aplik├íciu podobn├║ aplik├ícii Video Star na ├║pravu vide├ş, ste na spr├ívnom mieste. Pozrite sa na nasleduj├║ci zoznam a stiahnite si ten, ktor├Ż sa v├ím najviac p├í─Źi.

Quik

Quik je n├ístroj, pomocou ktor├ęho m├┤┼żete vytv├íra┼ą ├║┼żasn├ę vide├í. Pridajte a┼ż 75 klipov, zl├║─Źte ich, pridajte prechody a synchronizujte hudbu, ktor├║ m├íte radi. Aplik├ícia pon├║ka 25 ┼ít├Żlov ├║prav s hotovou grafikou a prechodmi. Ako si ur─Źite predstavujete, je ide├ílny pre ka┼żd├ęho, kto chce vytv├íra┼ą vide├í na TikTok.

Quik - GoPro Video Editor fotografi├ş a klipov

Adobe Premier Rush

adobe premi├ęrov├Ż zhon

Adobe Premiere Rush je perfektn├Ż n├ístroj pre youtuberov, influencerov a kohoko─żvek, kto pou┼ż├şva TikTok. Pre─Źo? Preto┼że aplik├ícia umo┼ż┼łuje zaznamen├ívajte vide├í pomocou vstavanej kamery, upravujte ich a potom ich nahrajte. D├í sa stiahnu┼ą zadarmo, ale za pr├şstup k v┼íetk├Żm jeho funkci├ím mus├şte zaplati┼ą mesa─Źn├Ż poplatok.

Adobe Premiere Rush - editor videa

Magisto

Magisto je jedn├Żm z najz├íkladnej┼í├şch n├ístrojov v celom zozname. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą kr├ítke filmy, ktor├ę s├║ perfektn├ę pre TikTok aj pre pr├şbehy z Instagram alebo Facebook. Ak by ste jeden chceli jednoduch├Ż n├ístroj na vystrihovanie a vkladanie vide├ş, potom Magisto spln├ş v┼íetko, ─Źo potrebujete.

Magisto: Tvorca a editor videa a prezent├íci├ş

inShot

Toto je editor videa s najvy┼í┼íie sk├│re v Google Play Store. S inShot budete m├┤c┼ą vytv├íra┼ą vlastn├ę vide├í, sp├íja┼ą ich, striha┼ą a dokonca k nim prid├íva┼ą hudbu. M├í tie┼ż profesion├ílne n├ístroje na ├║pravu, filtre, emod┼żi, texty a kol├í┼że. Ide├ílne pre t├Żch, ktor├ş chc├║ svojim vide├ím TikTok doda┼ą osobit├Ż n├ídych.

Editor videa - InShot

YouCut

Sn├şmky obrazovky YouCut

YouCut je vynikaj├║ci n├ístroj na kombinovanie vide├ş z YouTube a Instagram a ─Ćal┼íie platformy ako TikTok. Hovor├şme o ├║plne bezplatn├í aplik├ícia, ktor├í do vide├ş neumiest┼łuje vodoznaky. Okrem toho je to ve─żmi jednoduch├í aplik├ícia, ktor├í v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą vide├í v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

YouCut - editor videa

A ty, Ktor├í zo v┼íetk├Żch aplik├íci├ş sa v├ím najviac p├í─Źila?