Toto sú ďalšie správy Instagram po lete

Zakaždým, keď prídu správy pre Instagram Používatelia už uvažujú o kreatívnych spôsoboch zobrazovania svojich fotografií alebo videí v aplikácii, aby dosiahli maximálny možný rozsah.

Teraz inžinier Jane Manchun Wong zverejnil správy Instagram Po zvyšok roku 2019 bude k dispozícii viac bumerangov, zmeny ikon rozhraní, vstavané koláže príbehov a ďalšie funkcie, ktoré si určite budete chcieť vyskúšať.

Zdá sa Facebook sa pripravuje až päť nových režimov bumerangua môžete vidieť, že každý z nich funguje výlučne na stránke s výskumom.

Okrem Boomerangov bude vydané nové rozhranie s ikonami pre Story Camera, ktoré bude nasledujúce:

Tak to vyzerá Instagram integrovať funkciu koláže v samotnej aplikácii bez toho, aby ste museli ísť na externú službu. Odtiaľto môžeme nahrať naše fotografie ako koláže priamo do príbehu.

Funguje tiež vo funkciách, ktoré umožnia používateľom zdieľať komentáre, Uvidíme to prostredníctvom tlačidla „zdieľať“ vedľa každého komentára a vedľa obvyklého tlačidla „odpoveď“.

Instagram pracuje na zdieľaní komentárov

O tomto vlákne nepublikovaných charakteristík som písal: https: //t.co/H3fo4KHS0H pic.twitter.com/UXQPPicftP

– Jane Manchun Wong (@ Wongmjane) 15. augusta 2019

Očakáva sa, filter upozornení, aby používatelia mali viac informácií o tom, čo dostávajú a čo nedostávajú. Týmto spôsobom bude oveľa jednoduchšie prijímať oznámenia o tom, čo je pre nás skutočne dôležité.

Aký topánok Instagram, ako ho používať a aké riziká mu hrozia

Nakoniec a pre našu bezpečnosť Instagram Aktivujeme časť, kde uvidíme všetky webové stránky, ktoré majú prístup k aplikácii, Ak nič nepoznáme, môžeme ho zlomiť, aby bolo bezpečnejšie.