Toto sú 5 Telefóny Sony Xperia, ktoré dostanú Android 11

Telefóny Sony, ktoré sa aktualizujú na Android 11

Android 11 existuje už takmer tri mesiace, no stále existuje len veľmi málo zariadení, ktoré dostali túto najnovšiu verziu Androidu. A takých výrobcov je veľa Nasadenie aktualizácie na Android 11 pre svoje mobily si nechali na budúci rok. Nie je to prípad spoločnosti Sony, ktorá nedávno oznámila, že od tohto mesiaca decembra začne aktualizovať svoje telefóny Xperia na jedenástu verziu Androidu.

Máte najnovšie Sony Xperia? No s najväčšou pravdepodobnosťou Android 11 môžete získať tento rok alebo začiatkom budúceho roka. Pozrime sa, aké sú 5 telefóny, o ktorých Sony oznámila, že ich aktualizujú v najbližších mesiacoch.

Kalendár aktualizácií Androidu 11 od Sony: mobily a dátumy

Sony Xperia 5 ii

Bez ďalších okolkov, tu sú 5 Telefóny Sony, ktoré dostanú Android 11 a kedy sa tak stane:

  • Xperia 1 II: od decembra 2020
  • Xperia 5 II: od konca januára 2021
  • Xperia 10 II: od konca januára 2021
  • Xperia 1: od februára 2021
  • Xperia 5: od februára 2021

Ako môžete vidieť, prvým mobilom Sony s aktualizáciou na Android 11 bude Xperia 1 II (jeho tohtoročná vlajková loď), že Dostanete tiež podporu na nahrávanie spomalených videí v rozlíšení 4K a 120 FPS s rovnakou aktualizáciou. Na druhej strane Xperia 5 II a Xperia 10 II sa dočkajú aktualizácie na Android 11 koncom januára alebo možno neskôr.

Nakoniec modely Xperia 1 a Xperia 5 minulý rok bude aktualizovaný od februára 2021. V oficiálnom zozname Sony nie je uvedené žiadne iné zariadenieNečakajte teda, že Android 11 zasiahne inú Sony Xperiu, ktorú tu nevidíte, dokonca ani minuloročné modely strednej triedy Xperia 10 a 10 Plus, ktoré nedávno dostali Android 10.

Ešte neviete, čo nové prinesie Android 11 do vášho mobilu? Tu vám necháme článok so všetkými novinkami Androidu 11, aby ste to zistili. Čo je viac, ak máte aj mobil inej značky, Tento zoznam by ste si mali pozrieť so všetkými potvrdenými telefónmi, ktoré sa aktualizujú na Android 11. V každom prípade nám povedzte… Ste jedným z tých šťastlivcov, ktorí majú mobil, ktorý dostane Android 11?

Zdroj | Sony Nemecko