Toto môže byť dátum uvedenia produktu OnePlus Z na trh

OneLeaks

Dátum vydania OnePlus Z sa mohol náhodou počas prieskumu používateľov známeho online fóra s názvom nazýva DesiDime, V tejto štúdii môžu byť „omylom“ odhalené aj ďalšie podrobnosti o potenciálnej vlajkovej lodi OnePlus.

Podľa online fóra DesiDime používatelia PayBack nedávno dostali prieskum s otázkou, či chcú kúpiť smartfón OnePlus, ceny podľa špecifikácií podobných OnePlus Z, ktoré vyjde.

Funkcie OnePlus Z a dátum úniku

Uprostred poukazujú na to, že náhodné špecifikácie a ceny za prieskum smartfónov –Čo nemá konkrétny názov–, zodpovedá informáciám, ktoré boli odstránené XDA-Developers, súvisí s OnePlus Z, ďalšou vlajkovou loďou značky.

Čo však nevedeli, bol dátum uvedenia tohto zariadenia OnePlus do prieskumu. Podľa prieskumu sa tento smartfón, ktorý je podľa špekulácií OnePlus Z oficiálne uvedený na trh v Indii 10. júla 2020.

Toto môže byť dátum uvedenia produktu OnePlus Z na trh 1 Stav: DesiDime

Podľa zdroja by to mohla byť OnePlus Z, pretože PayBack je spoločnosť uznávaná pre svoje vernostné programy pre zákazníkov v Indii, ktorá v zásade ponúka spoločnosti odmeny alebo body zákazníkom, ktorí používajú kreditné a debetné karty. Niekedy tiež vyšetruje.

Aj keď pre jednotku prieskumu nie je definovaný presný názov, jeho špecifikácie idú ruka v ruke s vlajkovou loďou OnePlus. OnePlus Z prichádza s displejom Super AMOLED začínajúcim na 60,55 „S obnovovacou frekvenciou 90 Hz a snímačom odtlačkov prstov na obrazovke. Bude poháňaný Qualcomm Snapdragon 765 SoC s podporou 5G, spolu s 6 GB RAM a 128 GB vnútorné úložisko “.

Prieskum tiež naznačuje, že nový smartfón bude mať podporu 4300 mAh batérie a 30W rýchle nabíjanie. Na úrovni kamery prieskum naznačuje, že prichádza s trojnásobnou kamerou 64MP + 16MP + 2MP, predpokladá sa, že 16MP kamera bude širokouhlým fotoaparátom a 2MP kamera je snímač hĺbky alebo makro. Smartphone uvedený v prieskume je dodávaný s 16MP selfie kamerou vo vnútri perforátora na obrazovke.

Na webe tiež zobrazujú cenu smartfónu podobnú zariadeniu OnePlus Z, podľa krátkosti to bude stáť 24 999 dolárov a ekvivalentu 330 dolárov. Jednotky OnePlus majú všeobecne nižšie ceny v Indii, pretože krajina má miestny stimulačný plán.

XDA poznamenáva, že tieto špecifikácie a ceny sú „presným vyjadrením OnePlus Z“. Zostáva však čakať na oficiálne potvrdenie od výrobcu.