Toto je štartovací balíček pre prvý tím FIFA 20

Areajugones Váš priestor pre videohry, filmy, seriály a anime spoločnosti Areajugones Vaše miesto pre videohry, filmy, seriály a anime: nájdete všetko, čo súvisí s PlayStation, Xbox, Nintendo, PC a všetok obsah filmov, seriálov a anime.

Už existujú ľudia, ktorí majú to šťastie, že môžu využívať uzavretú beta verziu FIFA 20, všetci overení používatelia Majster FUT zahŕňajú beta Určený tím a napriek tomu EA športy To jasne a stručne ukazuje, že nemôžete distribuovať uzavreté beta obrázky; Niektorí používatelia sa rozhodli toto upozornenie ignorovať a uverejniť jeho obsah.

Aj keď to nie je v najlepšej kvalite, môžeme to oceniť Otváranie dvoch balíkov v tíme FIFA 20 Ultimate Team. Prvá je hviezda, ktorá sa dotýka obálky, je to Brazílčan. Manchester City, Fernandinho, Zvedavosť, ktorú sme videli na videu Aj keď mať v priemere 86 ľudí nie je chodec, ako je tento rok EA športy To zvýšilo požiadavku, aby hráči mali špeciálne animácie patriace k najlepším hráčom.

Oficiálne sme to už videli v druhom otváracom balíku prvý chodec všetkých hlavných tímov FIFA 20, prinajmenšom prvé dostupné verejnosti. Vo vnútri nie je nástroj, ktorý vychádza z obálky, nič viac alebo menej ako prehrávač Real Madrid, Francisco Alarcón «Isco».

Pamätajte, či priemer a atribúty viditeľné v beta prehrávačoch FIFA 20 sú neisté sú skutočne rovnaké ako v predchádzajúcom názve. Zobrazí sa aktualizovaný priemer EA športy na hlavnom komunikačnom kanáli tohto mesiaca.

Nepôjde Oficiálne spustenie titulu 27. septembra na PlayStation 3 Hracia stanica 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch a PC keď vidíme priemer každého hráča, ktorý sa objaví v tomto titule.

Toto je posledný otvárací balík pre tím FIFA Team 20 Juan R. Ufarte