Toto je ┼ítartovac├ş bal├ş─Źek pre prv├Ż t├şm FIFA 20

Areajugones V├í┼í priestor pre videohry, filmy, seri├íly a anime spolo─Źnosti Areajugones Va┼íe miesto pre videohry, filmy, seri├íly a anime: n├íjdete v┼íetko, ─Źo s├║vis├ş s PlayStation, Xbox, Nintendo, PC a v┼íetok obsah filmov, seri├ílov a anime.

U┼ż existuj├║ ─żudia, ktor├ş maj├║ to ┼í┼ąastie, ┼że m├┤┼żu vyu┼ż├şva┼ą uzavret├║ beta verziu FIFA 20, v┼íetci overen├ş pou┼ż├şvatelia Majster FUT zah┼Ľ┼łaj├║ beta Ur─Źen├Ż t├şm a napriek tomu EA ┼íporty To jasne a stru─Źne ukazuje, ┼że nem├┤┼żete distribuova┼ą uzavret├ę beta obr├ízky; Niektor├ş pou┼ż├şvatelia sa rozhodli toto upozornenie ignorova┼ą a uverejni┼ą jeho obsah.

Aj ke─Ć to nie je v najlep┼íej kvalite, m├┤┼żeme to oceni┼ą Otv├íranie dvoch bal├şkov v t├şme FIFA 20 Ultimate Team. Prv├í je hviezda, ktor├í sa dot├Żka ob├ílky, je to Braz├şl─Źan. Manchester City, Fernandinho, Zvedavos┼ą, ktor├║ sme videli na videu Aj ke─Ć ma┼ą v priemere 86 ─żud├ş nie je chodec, ako je tento rok EA ┼íporty To zv├Ż┼íilo po┼żiadavku, aby hr├í─Źi mali ┼ípeci├ílne anim├ície patriace k najlep┼í├şm hr├í─Źom.

Ofici├ílne sme to u┼ż videli v druhom otv├íracom bal├şku prv├Ż chodec v┼íetk├Żch hlavn├Żch t├şmov FIFA 20, prinajmen┼íom prv├ę dostupn├ę verejnosti. Vo vn├║tri nie je n├ístroj, ktor├Ż vych├ídza z ob├ílky, ni─Ź viac alebo menej ako prehr├íva─Ź Real Madrid, Francisco Alarc├│n ┬źIsco┬╗.

Pam├Ątajte, ─Źi priemer a atrib├║ty vidite─żn├ę v beta prehr├íva─Źoch FIFA 20 s├║ neist├ę s├║ skuto─Źne rovnak├ę ako v predch├ídzaj├║com n├ízve. Zobraz├ş sa aktualizovan├Ż priemer EA ┼íporty na hlavnom komunika─Źnom kan├íli tohto mesiaca.

Nep├┤jde Ofici├ílne spustenie titulu 27. septembra na PlayStation 3 Hracia stanica 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch a PC ke─Ć vid├şme priemer ka┼żd├ęho hr├í─Źa, ktor├Ż sa objav├ş v tomto titule.

Toto je posledn├Ż otv├írac├ş bal├şk pre t├şm FIFA Team 20 Juan R. Ufarte