Toto je RTRO, nová aplikácia, ktorú používajú influenceri na…

RTRO, aplikácia, ktorú influenceri používajú na nahrávanie historických videí

Ste jedným z tých, ktorí neprestávajú odovzdávať fotografie a videá Instagram alebo Snapchat? Potom venujte pozornosť, pretože by vás to mohlo zaujímať. Áno, vyšla nová aplikácia, ktorá má všetkých influencerov, ktorí nahrávajú videá ako blázni, je to o RTRO nová aplikácia na nahrávanie historických videí.

Je dôležité, aby ste vopred vedeli, že momentálne RTRO je exkluzívna aplikácia pre iPhone a iPad, takže ak máte mobil s Androidom, nebudete ho môcť získať. Je to preto, že Moment, vývojár RTRO, pracuje pre Apple.

Všetko, čo potrebujete vedieť o RTRO, novej aplikácii na nahrávanie historických videí

V zásade by ste to mali vedieť RTRO je aplikácia, ktorú influenceri používajú na nahrávanie historických videí. Ak teda vidíte filter zo 60. alebo 70. rokov podľa Instagram alebo Snapchat viete, odkiaľ pochádza.

Tento RTRO boom je spôsobený skutočnosťou, že Moment už pracoval Apple roky, keď navrhoval šošovky pre spoločnosť na bloku. Možno aj preto filtre prenikli až príliš dobre do tejto skupiny ľudí, navyše Spoločnosť Moment sa spojila s filmármi, fotografmi a ďalšími odborníkmi na vývoj aplikácie, ktorá poskytuje jedinečný zážitok.

Tento nástroj funguje nasledovne, akonáhle urobíte svoje fotografie alebo videá, uložia sa do internej pamäte vášho mobilu, ale aj vám dá možnosť zdieľať v iných aplikáciách ako sú Instagram a Snapchat.

Je tiež dôležité poznamenať, že proporcie videí v týchto aplikáciách sú zvyčajne odlišné, a preto RTRO naráža na bod, pretože vám ponúka niekoľko proporcií aby sa video zmestilo do aplikácie, do ktorej ho chcete nahrať:

Zatiaľ čo v súčasnosti RTRO má určitý počet filtrov, oznámili, že pracujú na tom, aby ponúkli väčší počet filtrov, ktoré si po ich dostupnosti bude možné stiahnuť zo samotnej aplikácie.

Všetko, čo potrebujete vedieť o RTRO, novej aplikácii na nahrávanie historických videí

Z Androidphoria veríme, že ide o skvelú aplikáciu, ktorú určite môžete využiť. Hoci je k dispozícii iba v systéme iOS, Nevylučujeme, že v budúcnosti bude možné aplikáciu používať aj so zariadeniami s Androidom. Povedz nám, Páčilo sa vám RTRO? Váš názor je pre nás dôležitý, dajte nám vedieť v komentároch.