Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Toto je novinky v roku Rainbow Six Siege Year 5 sezóna 1

Toto je novinky v roku Rainbow Six Siege Year 5 sezóna 1 1

Nová sezóna R6S je konečne na nás a je tu čo pokryť. Poďme sa najprv baviť o mapách. Void Edge neprináša so sebou žiadne nové mapy, ale prepracuje mapu, ktorá sa momentálne nachádza v hodnotenom zozname skladieb „Oregon“.

Pokiaľ ide o prevádzkovateľov, máme dva nové prírastky Iana a Oryx, viac informácií nájdete tu. Existujú zmeny existujúcich operátorov. Nižšie uvádzame najdôležitejšie operátory.

    Castle's druhotná zbraň M45 je nahradená Super Shorty, čo ho robí životaschopnejším pri otváraní stránok. Mráz dostane Holo na svoju hlavnú zbraň v tejto sezóne. off, čím sa zníži množstvo prichádzajúcich informácií.TwitchF2 teraz zvyšuje spätný ráz a jej dron sa dostane 3 poplatky, ktoré sa v priebehu kola dobíjajú.

Môžete si prečítať zvyšok poznámok nižšie.

PRÁCA NA MAPE: OREGON

Mapa sa neustále prepracováva a vďaka operácii Void Edge sa Oregon otočí. Vďaka tomuto dôjde v malých balíkoch k veľkým zmenám, takže pri prispôsobovaní sa vyváženiu nebudete mať problém s rozpoznaním mapy.

Pri aktualizovanom vzhľade je väčšina oblastí otvorenejšia a štruktúrovanejšia, existujú však aj nové miesta prístupu a rotácie. Veľká veža sa teraz vďaka kuchynskému koridoru priamo spája s kuchyňou na prvom poschodí a do prvého poschodia vedie nová oblasť v suteréne s názvom Freezer s mraziarenskými schodmi.

Medzi ďalšie zmeny prístupového bodu patrí odstránenie dverí medzi kuchynským a kúpeľňovým koridorom (teraz nazývaným bezpečnostný koridor), ako aj tie, ktoré vedú z vonkajšej strany do jedálne, čo je nahradené spojením medzi jedálňou a malou vežou. Podkrovie sa tiež zmenilo, otvorením dverí do hlavnej haly koľaje, ale rebrík stratil dole do rokovacej sály.

To všetko slúži na uľahčenie a zabezpečenie rotácie útočníkov aj Obrancov. Zostaňte však na pozore, pretože po celej mape bolo zavedených oveľa viac rozbitných múrov.

Existuje niekoľko ďalších vecí, ktoré treba vziať na vedomie, keď sa učíme o vstupoch a výstupoch z tejto novej iterácie, ale predovšetkým: Miesto bomby veže bolo nahradené novou alternatívou rokovacej sály a kuchyne.

Vyskúšajte všetky tieto zmeny a ďalšie informácie na testovacom serveri a neváhajte a pošlite svoj názor na opravu R6.

POVAHA HRÁČA

NEPOVINNÉ KRÍŽOVÉ CHATY

V rámci nášho nepretržitého úsilia zameraného na toxicitu v hre predstavujeme možnosť vybrať si viac súkromných kanálov pre živé hry.

Pri tejto aktualizácii bude chat v predvolenom nastavení nastavený na „Iba tím“, ale hráči si môžu vybrať, či sa majú v nastaveniach hry zobraziť všetky alebo žiadny chat (táto možnosť nemá vplyv na vlastné hry).

Naše údaje neustále ukazujú, že veľmi vysoké percento prehľadov o zneužívajúcom chate pochádza z krížového rozhovoru. V súčasnosti je v Ranked, Unranked and Casual takmer 85% hlásení o zneužívajúcom chate proti hráčovi z opačného tímu. Naším cieľom je, aby hry boli príjemnejším zážitkom, a vrátiť zameranie rozhovoru v hre na strategickú tímovú komunikáciu.

OŠETRENIE PENALTY ABANDON ZA RANKED / UNRANKED

Keďže sme zaznamenali zlepšenia v súvislosti s pripojením a stabilitou servera, znova aktivujeme zvyšujúci sa trest za opustenie pre klasifikovaných a nevyžiadaných.